Tydzień fit 10% taniej @ x-kom
28°Zakończono

Tydzień fit 10% taniej @ x-kom

6
mar 30. 2016
W sklepie x-kom tydzień fit: zegarki, opaski i słuchawki sportowe 10% taniej.

Dodatkowy kod na produkty marki FitBit -10%: fit-bit

Promocja trwa od 29.03 - 03.04.2016r. lub do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Każda osoba może zakupić po 1 szt. produktu promocyjnego.

18911.jpg
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Reflinkowy Zenek znowu w akcji
Autor
@Antek777 przeczytaj pepper.pl/cod…uct "Finansowanie Pepper" to się nie będziesz dziwić :-)
Antek777mar 30. 2016

Reflinkowy Zenek znowu w akcjiProponuję wchodzić po prosu bezpośrednio na adres sklepu przez przeglądarkę, bez klikania w linki Do wejścia na X- kom.pl nie potrzeba chyba linków klikalnych - adres nie jest długi, a pewnie masz taki już w podpowiedziach przeglądarki
Autor
@SEO takie podejście sprawi, że portal przestanie być opłacalny i zaczną się na nim pojawiać reklamy. A chyba nie o to chodzi, prawda?
Poza tym jaki miałbym powód, żeby nie dać zarobić prowizji serwisowi, z którego korzystam. I z którego dowiedziałem się o promocji? Czy coś na tym zyskam? Nie. A stracić mogę - peppera w obecnym kształcie i formie.
Ja się na pepperowe ref linki godzę i chętnie w ten sposób "płacę" za możliwość korzystania z serwisu.
Przecież regulamin x-kom zabrania dawania reflinków do akcji promocyjnych - mogą wam kasy nie wypłacić potem.
DoReMimar 30. 2016

@SEO takie podejście sprawi, że portal przestanie być opłacalny i zaczną si …@SEO takie podejście sprawi, że portal przestanie być opłacalny i zaczną się na nim pojawiać reklamy. A chyba nie o to chodzi, prawda?Poza tym jaki miałbym powód, żeby nie dać zarobić prowizji serwisowi, z którego korzystam. I z którego dowiedziałem się o promocji? Czy coś na tym zyskam? Nie. A stracić mogę - peppera w obecnym kształcie i formie.Ja się na pepperowe ref linki godzę i chętnie w ten sposób "płacę" za możliwość korzystania z serwisu.46359-AT00L.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy