Niestety, ten kupon już wygasł
Teatr Capitol - tańsze bilety - lokalnie Warszawa
408° Zakończono

Teatr Capitol - tańsze bilety - lokalnie Warszawa

-20%
6
paź 5. 2019Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zapraszam do teatru Capitol w Warszawie ze zniżką 20% na bilety na 3 spektakle zgodnie ze zdjęciem. Jakby nie było promocja lokalna. Jestem na targach Kariery IT i taka możliwość się pojawiła
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Cóż, pewnie jakiś student pisał to ogłoszenie o zniżce. Ale okazja na +, zawsze to taniej
nalesnik200905/10/2019 12:30

Cóż, pewnie jakiś student pisał to ogłoszenie o zniżce. Ale okazja na +, za …Cóż, pewnie jakiś student pisał to ogłoszenie o zniżce. Ale okazja na +, zawsze to taniej


Spodziewałeś się bardziej kwiecistego opisu czy że przepiszę to co jest na zdjęciu i poprzeklejam opisy? Wszystko jest na zdjęciu więc można zobaczyć o co chodzi i ewentualnie sprawdzić na stronie którą podałem więc to powinno wystarczyć.
Monciak05/10/2019 13:17

Spodziewałeś się bardziej kwiecistego opisu czy że przepiszę to co jest na …Spodziewałeś się bardziej kwiecistego opisu czy że przepiszę to co jest na zdjęciu i poprzeklejam opisy? Wszystko jest na zdjęciu więc można zobaczyć o co chodzi i ewentualnie sprawdzić na stronie którą podałem więc to powinno wystarczyć.


Spoko loko, chodziło mi o to, że jest błąd na tym zdjęciu. Moja polonistka potrafiła za to uwalić(y)
nalesnik200905/10/2019 13:27

Spoko loko, chodziło mi o to, że jest błąd na tym zdjęciu. Moja polonistka …Spoko loko, chodziło mi o to, że jest błąd na tym zdjęciu. Moja polonistka potrafiła za to uwalić(y)Myślę, że studenciaki to są świeżo po pani polonistce i takich błędów nie robio. To pisał raczej jakiś aktorski autorytet. A teraz chłopstwo folwarczne mu świnię podkłada.
Konkurencja w stolicowych teatrach jest, tutaj widzę też że jakiś Eko-Bilet mają również.
Cyt. za regulaminem:
1. EKO BILET jest to kategoria cenowa biletu na spektakle z repertuaru Teatru Capitol, do którego dostęp mają wyłącznie Widzowie posiadający literowy kod dostępowy.
2. EKO BILET to bilet w cenie o 30% lub 40% niższej od ceny regularnej biletu.
3. Literowy kod dostępowy można otrzymać w aplikacji EcoTech, obsługującej warszawski projekt Motywacyjny Systemu Gospodarki Odpadami w recyklomatach, rozmieszczonych na terenie całego miasta w zamian za segregację odpadów. Za każdy odpad, który trafi do segregacji przyznawane są eko – punkty wg.regulaminu organizatora akcji.
4. 40 zebranych eko- punktów może zostać wymienione w aplikacji na kod dostępowy do EKO BILETU do Teatru Capitol. Do wyboru są dwie opcje:
a) EKO BILET – EKO LATO , kod dający dostęp do EKO BILETÓW o 40% tańszych od ceny regularnej na wszystkie spektakle z repertuaru Teatru Capitol w okresie od 12 lipca do 1 września 2019 roku włącznie. [czyli już po]
b) EKO BILET – EKO WTOREK, kod dający dostęp do EKO BILETÓW o 30% tańszych od ceny regularnej na wszystkie spektakle dla dorosłych, wystawiane we wtorki w okresie od 3 września do 17 grudnia 2019 roku włącznie.
[ teatrcapitol.pl/eko…in/ ]
Dla osób dysponujących zniżką studencką mają dość mało konkurencyjną cenowo ofertę, a szkoda
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst