Niestety, ten kupon już wygasł
Tabletki do zmywarki Somat Gold 54szt. W Biedronce
-176° Zakończono

Tabletki do zmywarki Somat Gold 54szt. W Biedronce

16
sty 5. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tabletki do zmywarki w dobrej cenie. Wiem że było taniej, lecz teraz nigdzie taniej nie znalazłem.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka gazetkaBiedronka Okazje
16 Komentarzy
Czyli jaka cena za te 54 sztuki?
Mam wrażenie, że promocje na tabletki do zmywarek przez najbliższy rok nie będą cieszyć się popularnością na pepperze;)
dopłacają za nie?
minth33 min

dopłacają za nie?


Tak dobrze to u Smolara nie było;P
Edytowane przez: "Mmmajki" sty 5. 2019
Mmmajki40 min

Mam wrażenie, że promocje na tabletki do zmywarek przez najbliższy rok nie …Mam wrażenie, że promocje na tabletki do zmywarek przez najbliższy rok nie będą cieszyć się popularnością na pepperze;)Dlaczego?
Czy wy wszyscy macie jeszcze tabletki sprzed pół roku? Czy po prostu marzycie o podobnych promocjach?
Super_cena05/01/2019 12:59

Czy wy wszyscy macie jeszcze tabletki sprzed pół roku? Czy po prostu m …Czy wy wszyscy macie jeszcze tabletki sprzed pół roku? Czy po prostu marzycie o podobnych promocjach?


Nie, wszyscy mają tabletki z jesieni jak u Smolara oddawali za nie. To było krócej niż pół roku temu.
darnok18 min

Nie, wszyscy mają tabletki z jesieni jak u Smolara oddawali za nie. To …Nie, wszyscy mają tabletki z jesieni jak u Smolara oddawali za nie. To było krócej niż pół roku temu.


To chyba jak prawdziwe Janusze krocie te tabletki na trzy części . Mi już dawno się skończyły.
Super_cena05/01/2019 12:59

Czy wy wszyscy macie jeszcze tabletki sprzed pół roku? Czy po prostu m …Czy wy wszyscy macie jeszcze tabletki sprzed pół roku? Czy po prostu marzycie o podobnych promocjach?


Ja jeszcze jakieś ludwiki auchanowe mam nieodlakowane
Wszystko zależy jak dużo ktoś nakupił i ile zużywa Fakt, tu cena wychodzi ok 48 groszy, ale z dobrymi zapasami to jednak nie każdy się na to rzuci
Wspominałem już w innym wątku, ale to nie jest jakaś rewelacyjna oferta. 425 sztuk Finish Classic za 120 zł: Allegro - jedna tabletka nieco ponad 28 groszy. Z dostawą bez allegro smart wciąż dużo taniej.
Edytowane przez: "87234724190193" sty 5. 2019
Super_cena05/01/2019 12:59

Czy wy wszyscy macie jeszcze tabletki sprzed pół roku? Czy po prostu m …Czy wy wszyscy macie jeszcze tabletki sprzed pół roku? Czy po prostu marzycie o podobnych promocjach?


I jeszcze obecna wyprzedaż Biedronki i tabletki Sunlight- wychodziły najdrożej 0,25 za sztukę
8723472419019305/01/2019 13:59

Wspominałem już w innym wątku, ale to nie jest jakaś rewelacyjna oferta. 42 …Wspominałem już w innym wątku, ale to nie jest jakaś rewelacyjna oferta. 425 sztuk Finish Classic za 120 zł: Allegro - jedna tabletka nieco ponad 28 groszy. Z dostawą bez allegro smart wciąż dużo taniej.


Co ty chłopie piep...sz - jak możesz porównywać cenę tabletek classic do Gold???
No chyba, że to Ty te classiki wystawiasz :/
Kupowanie classic-ów niezależnie od firmy gdy jest tyle dobrych promocji na wielofunkcyjne tabletki jest dla mnie zupełnie bez sensu.
Edytowane przez: "cstwor" sty 5. 2019
cstwor05/01/2019 14:58

Co ty chłopie piep...sz - jak możesz porównywać cenę tabletek classic do Go …Co ty chłopie piep...sz - jak możesz porównywać cenę tabletek classic do Gold??? No chyba, że to Ty te classiki wystawiasz :/ Kupowanie classic-ów niezależnie od firmy gdy jest tyle dobrych promocji na wielofunkcyjne tabletki jest dla mnie zupełnie bez sensu.


Może nie tyle porównuję, ale przetestowałem kilka rodzajów "lepszych" i do codziennego mycia zwykły classic (nie wiem jak w przypadku Somata, bo akurat nie widziałem ich classiców) w zupełności wystarcza (o ile to nie jakiś no name).
Poza przypadkami z faktycznie jakimiś przypalonymi garnkami czy nietypowymi zabrudzeniami. Mycie cały czas na takich wszystko mających, magiczne polerujących i pielęgnujących srebro itp. tabletkach to jak dla mnie zawracanie głowy.

To co podlinkowałem to raczej przykład, po prostu przy nieco większym opakowaniu, wysyłkowo, ceny tabletek do zmywarek są na poziomie tych "promocji" non stop. Jeżeli chcesz jakiegoś quantuma czy all in one bez problemu poziom z tej wrzuty (~50 gr) masz do osiągnięcia, a są to lepsze tabletki niż Somat Gold (z moich obserwacji przynajmniej).
Edytowane przez: "87234724190193" sty 5. 2019
8723472419019322 min

Może nie tyle porównuję, ale przetestowałem kilka rodzajów "lepszych" i do …Może nie tyle porównuję, ale przetestowałem kilka rodzajów "lepszych" i do codziennego mycia zwykły classic (nie wiem jak w przypadku Somata, bo akurat nie widziałem ich classiców) w zupełności wystarcza (o ile to nie jakiś no name). Poza przypadkami z faktycznie jakimiś przypalonymi garnkami czy nietypowymi zabrudzeniami. Mycie cały czas na takich wszystko mających, magiczne polerujących i pielęgnujących srebro itp. tabletkach to jak dla mnie zawracanie głowy.To co podlinkowałem to raczej przykład, po prostu przy nieco większym opakowaniu, wysyłkowo, ceny tabletek do zmywarek są na poziomie tych "promocji" non stop. Jeżeli chcesz jakiegoś quantuma czy all in one bez problemu poziom z tej wrzuty (~50 gr) masz do osiągnięcia, a są to lepsze tabletki niż Somat Gold (z moich obserwacji przynajmniej).


Używałem też clasików ( nie pamiętam już konkretnie jakich firm) - o ile się myje talerze i garnki to nie miałem problemów - jeżeli tylko są to tabletki w miarę markowe (raz miałem zaćmienie umysłu i kupiłem na próbę marketowe z carrefoura ileś-tam funkcyjne i nigdy wiecej tego błędu nie popełnię). Gorzej jest jeżeli tak jak ja ma się szklanki i klasyczne szkło (kieliszki, literatki, itd.) - niestety głównie zacieki, czasem rysowanie szkła (co zauważa się dopiero po iluś-tam myciach czyli mniej więcej jak się paczka kończy. Osobiście lubię somat, nigdy nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń, wg mnie ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości (a używałem już chyba wszystkich najbardziej popularnych: somata, ludwika, finisha, lidla, biedronki, fairy - po prostu co tam jest w promocji - nie jestem wybredny ;))
Dobra cena okazja nie rozumiem czemu mróz ode mnie plus
Dzisiaj zakupiłem 3 opakowania. Cena 22,99 za opakowne czyli niecałe 43 grosze za tabletkę.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst