SnowTrex - Kupony

SnowTrex Kody Rabatowe & Promocje

Wszystkie okazje SnowTrex – Maj 2022·Więcej informacji

SnowTrex - najlepsze kupony

SnowTrex - najlepsze okazje od naszej społeczności

Narty od Grudnia 2021 do Marca 2022 . Studio dla 4 osób - 571 zł za osobe ( tydzień) z karanetem w Cenie Francja Alpy
135° Zakończono
sty 13. 2021sty 13. 2021
Narty od Grudnia 2021 do Marca 2022 . Studio dla 4 osób - 571 zł za osobe ( tydzień) z karanetem w Cenie Francja Alpy571zł
Uważam że jest to super oferta na białe szaleństwo z karnetem w cenie za 2284 zł za 4 osoby . Jest wiele innych krajów w podobnych cenach z karnetem w Cenie
Micool

Hanoi a jaki cel podróży za dwa lata? :D Może zdradzisz jak ci się udaje znaleźć te wszystkie promo dla nas albo jakiś link do bloga czy coś ;)

Rafaszu

Popraw opis ;)

Janusz666

Teraz jest dużo ofert na różne wyjazdy, czy to narty, wakacje, loty itp. Pytanie tylko co będzie z obostrzeniami (confused)

coloo

To są normalne ceny marcowe. Swoją drogą to mega tanio ale na początku marca obczajajcie te strony to z dwutygodniowym wyprzedzeniem złapiecie takie wyjazdy :) znajomi jeżdżą tak co roku

Krzysiek84

Po co jechać w Alpy jak teraz można w polskich górach jeździć... Wystarczy wziąć przykład z dzieci byłej v-premier emilewicz:)

Tydzień na nartach w Szwajcarii za 1391 PLN/os dla 4 osób z karnetami w cenie! Dojazd własny!
460° Zakończono
sty 13. 2021sty 13. 2021
Tydzień na nartach w Szwajcarii za 1391 PLN/os dla 4 osób z karnetami w cenie! Dojazd własny!1.391zł
SZCZEGÓŁY OFERTY 7 noclegów 6-dniowy karnet Val d'Anniviers wyżywienie: we własnym zakresie dojazd własny parking lokalizacja: Vercorin przykładowy termin: 16-23 stycznia 202…
EligiuszGrobelny

Tak zaostrza. W pojeździe i w pokoju hotelowym nie może być więcej niż 5 osób niespokrewnionych (jednego gospodarstwa domowego). Stoki, wyciągi czynne. Skibary czynne, ale na wynos.

STASxSK

Szwajcaria od 18 stycznia zaostrza środki związane z epidemią

Pasożyt

Tydzień na nartach to mało ? Mówisz z własnego doświadczenia czy kolega ci mówił ?:)

EliEli

Kwarantanna dotyczy transportu zbiorowego i z tym już sobie nasi rodacy poradzili, co widać było własnie na przykładzie wjazdu do Szwajcarii: - przed granicą autokar się zatrzymuje, pasażerowie piechotką przechodzą przez granicę i wsiadają do tego autokaru po drugiej stronie. W kierunku do Polski działa to tak samo.

tryba01658

Łączna długość tras w ośrodku to tylko 35 kilometrów

Narty w Szwajcarii za 1661 PLN/os dla ( przy ) 4 osóbach z karnetem w cenie!
109° Zakończono
sty 12. 2021sty 12. 2021
Narty w Szwajcarii za 1661 PLN/os dla ( przy ) 4 osóbach z karnetem w cenie!
SZCZEGÓŁY OFERTY 7 noclegów 6-dniowy karnet Meiringen-Hasliberg wyżywienie: we własnym zakresie dojazd własny parking lokalizacja: Meiringen przykładowy termin: 23-30 styczni…
FazaFaza

U nas jest trochę inny problem. My mamy za sobą nieudany wyjazd w marcu do Włoch jak zamykali wyciągi. Dlatego teraz się już boimy żeby znów nie odpierniczyli numeru i nie zaliczyć znów padaki na koszty. W marcu pojechaliśmy w sobotę, a wyciągi zamknęli we wtorek :)

Sebol158

Ja chyba Vercorin 4 osoby

FazaFaza

W sumie nic za granicą. Chyba zostanie nam białka w marcu jak nie zamkną. Do Szwajcarii trochę drogo, a Włochy raczej się nie otworzą. Przynajmniej nie Val di sole, A Wy gdzie ?

Sebol158

I co zdecydowali?

Romulus_Kowalski

Czy pokoje hotelowe w Szwajcarii mają tv z pilotem na małe czy duże baterie? Potrzebuje do swojego i nie wiem czy kupować czy czekać jak wrócę z wyjazdu ?

SnowTrex - Kupony

O SnowTrex

Oceń SnowTrex