Sneaker Studio - Okazje

Sneaker Studio Kody Rabatowe

1 gorąca okazja

Kompletna lista kupony i Kody Rabatowe od Sneaker Studio w 2018

Newsletter
Gorąco!
Najgorętsze okazje wprost na Twoją skrzynkę?
Subskrybuj przegląd najlepszych okazji publikowanych codziennie.
PepperPromo
PepperPromo 
-20%
SALE20
w sklepie z niezłym wyborem butów (oryginały) przecena 20% na wszystko z kodem rabatowym przez dwa dni do 27.07 - kod rabatowy to "SALE20" Działa przy zakupach od 199zł
Ważne, że działa od cen promocyjnych. Jeśli buty są np. przecenione z 329 zł na 199 zł, to naliczy rabat od 199 zł
Autor
zukowskim2lip 26. 2017

Nie napisane ze działa przy zakupach za minimum 199 zł


dopisane dzięki - nie doczytałem tego w wiadomości od nich ;/
Nie napisane ze działa przy zakupach za minimum 199 zł
Autor
laskokalip 26. 2017

a kod podasz?


"sale20" wrzucałem w oferte zaraz poprawie tylko trzeba uważać bo można aktywować tylko jeden kod a czasem jest tak, że strona sama pokazuje możliwość aktywacji kodu 20zł - ten trzeba wtedy anulować i wprowadzić ten na 20%
a kod podasz?
-20%
Wszystkie modele ze zniżką -20% !
Działa również na wyprzedaż, nie dotyczy produktów z etykietą PRODUKT SPECJALNY
ZenXmaj 26. 2017

Hmmm. Bardzo niskie ceny na nie które modele New Balance (taniej niż w o …Hmmm. Bardzo niskie ceny na nie które modele New Balance (taniej niż w oficjalnym sklepie producenta). Z kodem wychodzi dobra okazja. Pytanie tylko czy aby na pewno mają oryginalne obuwie. Ktoś tam już dokonywał zakupów? Szybkie poszukiwania doprowadziły mnie na trop że właścicielem jest prawdopodobnie yessport.pl. Opinie w google średnie głównie ze względu na negatywnie rozpatrywane reklamacje.u nich nie istnieje coś takiego jak reklamacja. Po zakupie możesz ich pocałować w d... takie firmy należy unikać. 20zł taniej nie jest warte zachodu. Jak coś się spi... umoczyłeś 300zł
ZenXmaj 26. 2017

Hmmm. Bardzo niskie ceny na nie które modele New Balance (taniej niż w o …Hmmm. Bardzo niskie ceny na nie które modele New Balance (taniej niż w oficjalnym sklepie producenta). Z kodem wychodzi dobra okazja. Pytanie tylko czy aby na pewno mają oryginalne obuwie. Ktoś tam już dokonywał zakupów? Szybkie poszukiwania doprowadziły mnie na trop że właścicielem jest prawdopodobnie yessport.pl. Opinie w google średnie głównie ze względu na negatywnie rozpatrywane reklamacje.


Na pewno oryginalne. Znany sklep "w środowisku". Tak jak napisane tu, właściciel ten sam co YesSportu, ale sklep bardziej przeznaczony dla osób zainteresowanych butami, np. mają rzeczy których w YesSport nie uświadczysz. Kupowałem kilka par stacjonarnie i przez internet i jak najbardziej mogę polecić.

opineo.pl/opi…-pl - tutaj opinie dość dobre.

Co do gwarancji to nie mogę się wypowiedzieć, bo nie korzystałem.

Co do cen to jest tak średnio. Tutaj jedyna para którą znalazłem faktycznie najtaniej. Dziś jest też -25% w Distance i tam jest dużo więcej cebulek.

Edytowane przez: "cellardoor" maj 27. 2017
Hmmm. Bardzo niskie ceny na nie które modele New Balance (taniej niż w oficjalnym sklepie producenta). Z kodem wychodzi dobra okazja. Pytanie tylko czy aby na pewno mają oryginalne obuwie. Ktoś tam już dokonywał zakupów? Szybkie poszukiwania doprowadziły mnie na trop że właścicielem jest prawdopodobnie yessport.pl. Opinie w google średnie głównie ze względu na negatywnie rozpatrywane reklamacje.
Dzięki! Kupiłem 2 pary. Zniżki się łączą tzn. 20% także na przecenione produkty.
-20%
RABAT -20% @ SneakerStudio.pl
-20% NA WSZYSTKIE KOLEKCJE ! To nie Prima Aprilis. Wpisując kod: primaaprilis zgarniamy rabat -20% ! Ważny tylko dziś (tj. 01.04)
Autor
Michalekkwi 1. 2017

Kod działa, skąd te minusy? Oszukują?


Tłumaczę to sobie tak, że to z okazji Prima Aprilis
Kod działa, skąd te minusy? Oszukują?

Najnowsze Kupony Sneaker Studio:

ZniżkaSzczegóły ZniżkiWygasa
25%Sneaker studio -25%24/11/2017
15%15% NA WSZYSTKO W SNEAKERSTUDIO30/10/2017
Zniżka20% RABATU W SNEAKER STUDIO17/10/2017
20%-20% na Reebok Classic w Sneakerstudio.pl13/09/2017
20%SALE2026/07/2017