Świat Kwiatów - Kupony

Świat Kwiatów Kody Rabatowe & Promocje

Wszystkie okazje Świat Kwiatów w Wrzesień 2021
Kupony (0)Okazje (0)

Świat Kwiatów - najlepsze kupony

Nie znaleziono kuponów od tego sprzedawcy

Świat Kwiatów - najlepsze okazje od naszej społeczności

Pomidor Malinowy Olbrzym
809° Zakończono
lut 14.lut 14.
Pomidor Malinowy Olbrzym3,15zł6,70zł-53% 8,90zł
Nasiona - Pomidor wysoki Malinowy Olbrzym
Wrzocmonete

Nazywa się to gnojówka z pokrzywy. Powinno się ją rozcieńczać nigdy nie podlewać gotowa gnojówka. Można też opryskać ale również po odpowiednim rozcieńczeniu. Ja osobiście polecam pomidory paprykowe. Odmiany nie znam bo dostałem od kolegi. Ale najlepsze jakie jadłem.

quercus

Marek_K.

No dokładnie to było ok 1995 jak jeszcze w bloku mieszkali. Sama się z tego śmiała, a tu po latach się dowiaduje że bycze jaja istniały naprawdę. W internetach piszą, że potocznie mówiło się na bazarach bycze jaja, ale nigdzie nie mogę doszukać żeby taka odmiana byłą do kupienia.

bad

Podobno przeciwko zarazie idealnie pomaga podlewanie wodą z liśćmi pokrzywy. Taka mieszanka musi postać kilka dni przed podlaniem.

xFAZIKx

Dzięki za kilka słów o uprawie :D.

Nasiona kwiatów warzyw
710° Zakończono
sty 12.sty 12.
Nasiona kwiatów warzyw0,80zł2,50zł-68% 8,90zł
Kocanka ogrodowa, Nieśmiertelnik czerwona 0,80 zł z 2,50 zł Aksamitka Aurora - rozpierzchła, pomarańczowa 0,90 zł z 1,90 zł Sałata Królowa majowych - masłowa 1,10 zł z … Czytaj dalej
Wilkumis

Mam daleko do Dino :(

roooock

Zobacz sobie w Dino. Tam zwykle było najkorzystniej wagowo. :-)

Wilkumis

Ja od 2 lat kupuje nasiona w biedronce lidlu polomarkecie i netto. Najczęściej płacę po 0.69 lub 0.99 zł za torebkę. I nie jest źle. Trzeba tylko patrzeć na wagę nasion. W biedronce więcej nasion niż w lidlu za te sama cenę. W tym roku jeszcze zajrzę do Aldi po nasiona, tylko jak patrzyłem Aldi ma nasiona strasznie późno w połowie marca.

Marcin_Ek

A propos tych nasion, dostałem odpowiedź "Dzień dobry, producentem wszystkich nasion. o których Pan wspomniał jest firma Legutko. Wszystkie nasiona,które posiadamy w sprzedaży pochodzą od polskich producentów. Są to między innymi firmy: - Polan - Legutko - Totar - Legutko -Vilmorin -Torseed. Wszystkie nasiona są przebadane pod względem siły kiełkowania. Wszystkie nasiona są świeże. Ich termin ważności zależy od partii oraz producenta. Są ważne w najbliższym terminie siewu "

Marcin_Ek

Normalne rzeczy też sadziłem (highfive) i powiem Wam, że najtańsze nasiona z przeceny w ogrodniczym okazały się więcej niż dobre, tyle jarmużu to ja w życiu nie miałem (shock) :o <3 aż nie miałem co z tym robić, podobnie z sałatą. Zadałem mailowo pytanie do sklepu o podanie producenta nasion i daty ważności i ewentualnie podanie dokładniej nazw odmian tych nasion. Zobaczymy czy doczekam się odpowiedzi. Aaa i co do gotowych sadzonek, też się przejechałem od rzekomo dobrej i polecanej baby targowej, zawodowo zajmuje się uprawą ziół , truskawek etc...kupione kilkanaście sadzonek poziomek i du.. (mad) taka bida, że nazbierałem ze szklankę , 1/3 jesienią ledwo żyła. Obecnie sam wysiałem poziomki rozłogowe, nasiona rzekomo świeże z centrum ogrodniczego w którym się zaopatrują rolnicy, zobaczymy co z tego będzie. Ale jak widać po rolniku od krzywych buraków nawet najlepszy producent, dostawca nie jest gwarantem jakości i tego co z tego wyrośnie. Temat nasion F1 dla producentów rolnych to już zupełnie inny temat (confused)

Sadzonki roślin -50% @ Świat Kwiatów
56° Zakończono
paź 13. 2015paź 13. 2015
Sadzonki roślin -50% @ Świat Kwiatów
Przecenione są wszystkie sadzonki roślin, a także część cebulek i róże. Wyprzedaż -50%. Do wyczerpania zapasów. Darmowa wysyłka przy tych produktach od 300 zł. Możliwy odbiór osob… Czytaj dalej
Dyskusje