Niestety, ten kupon już wygasł
Sephora -20%
85° Zakończono

Sephora -20%

6
maj 15.Dostępność Ogólnopolska
Prezent dla Mamy? Do -20% na zakupy do 26.05 w Sephora i na sephora.pl z kodami: MDBB15, MDBB20. Oferta: sephora.tel/ctQnHB
Regulamin: „(1) Oferta ważna do 26 maja 2019 r. we wszystkich perfumeriach oraz na sephora.pl. Oferta uprawnia do zakupu nieprzecenionych produktów z rabatem 15% od 200 zł lub 20% od 400 zł. Oferta nie łączy się z innymi promocjami przeprowadzanymi w perfumeriach Sephora lub na sephora.pl – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu produktów marki: Huda Beauty, Fenty Beauty, Anastasia Beverly Hills, Zoeva, Pat & Rub, Kayali, Tarte, Sephora Collections oraz produktu Sephora Favorites Red Lips Box, zapachów w nowych niższych cenach, kart upominkowych oraz usług. Rabat nie obejmuje kosztów przesyłki w przypadku zakupów na sephora.pl. Oferta dostępna w perfumeriach stacjonarnych Sephora na terenie Polski wyłącznie za okazaniem niniejszej ulotki oraz karty klubu Sephora lub na sephora.pl po wpisaniu kodu promocyjnego podanego w niniejszej ulotce.”
Aktualizacje społecznościowe
Sephora KuponySephora Okazje

Grupy

6 Komentarzy
Te kody obowiązują przy zakupach od 200 i 400 złotych. Chyba warto by było umieścić takie coś w opisie, a nie kierować do regulaminu.
Ceny w Sephorze to kosmos, ale z 20% zniżką można brać jak się ma jakąś kartę podarunkową.
Z Regulaminu: „(1) Oferta ważna do 26 maja 2019 r. we wszystkich perfumeriach oraz na sephora.pl. Oferta uprawnia do zakupu nieprzecenionych produktów z rabatem 15% od 200 zł lub 20% od 400 zł. Oferta nie łączy się z innymi promocjami przeprowadzanymi w perfumeriach Sephora lub na sephora.pl – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu produktów marki: Huda Beauty, Fenty Beauty, Anastasia Beverly Hills, Zoeva, Pat & Rub, Kayali, Tarte, Sephora Collections oraz produktu Sephora Favorites Red Lips Box, zapachów w nowych niższych cenach, kart upominkowych oraz usług. Rabat nie obejmuje kosztów przesyłki w przypadku zakupów na sephora.pl. Oferta dostępna w perfumeriach stacjonarnych Sephora na terenie Polski wyłącznie za okazaniem niniejszej ulotki oraz karty klubu Sephora lub na sephora.pl po wpisaniu kodu promocyjnego podanego w niniejszej ulotce.”
Fiszu15/05/2019 09:42

Te kody obowiązują przy zakupach od 200 i 400 złotych. Chyba warto by było …Te kody obowiązują przy zakupach od 200 i 400 złotych. Chyba warto by było umieścić takie coś w opisie, a nie kierować do regulaminu.


Dopiero zaczynam dodawać posty i dzięki za cenną uwagę. Już edytowane
jonojono15/05/2019 10:27

Z Regulaminu: „(1) Oferta ważna do 26 maja 2019 r. we wszystkich pe …Z Regulaminu: „(1) Oferta ważna do 26 maja 2019 r. we wszystkich perfumeriach oraz na sephora.pl. Oferta uprawnia do zakupu nieprzecenionych produktów z rabatem 15% od 200 zł lub 20% od 400 zł. Oferta nie łączy się z innymi promocjami przeprowadzanymi w perfumeriach Sephora lub na sephora.pl – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu produktów marki: Huda Beauty, Fenty Beauty, Anastasia Beverly Hills, Zoeva, Pat & Rub, Kayali, Tarte, Sephora Collections oraz produktu Sephora Favorites Red Lips Box, zapachów w nowych niższych cenach, kart upominkowych oraz usług. Rabat nie obejmuje kosztów przesyłki w przypadku zakupów na sephora.pl. Oferta dostępna w perfumeriach stacjonarnych Sephora na terenie Polski wyłącznie za okazaniem niniejszej ulotki oraz karty klubu Sephora lub na sephora.pl po wpisaniu kodu promocyjnego podanego w niniejszej ulotce.”


Skorzystałem z regulaminu dzięki
Lepiej z neta kupować np Iperfumy bo tam drogo jak 150
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst