134°
Opublikowano 10 godzin temu

SeoHost - kupon na aktywacje nowego hostingu

-25%
Awatar użytkownika KrzysztofBokser
Opublikowane przez
KrzysztofBokser
Dołączył w 2023
1
1

O tym kuponie

Ceny pakietów hostingowych wydają się bardzo racjonalne, dodatkowo dla każdego z nich jest możliwość uruchomienia 7 dniowego okresu próbnego.
Osobiście mam wykupiony pierwszy pakiet i jestem w pełni zadowolony, powiedziałbym wręcz że kwota którą płacę jest śmiesznie niska to tego co oferują w zamian.

Na duży plus zasługuje fakt iż cena odnowienia pozostaje stała albo bardzo podobna a nie tak jak w przypadku innych hostingów kilkukrotnie razy wyższa, choć to okaże w praktyce się przy kolejnym odnowieniu.

Pakiety różnią się między sobą jedynie pojemnością cała reszta pozostaje taka sama a transfery czy liczba baz danych, kont, domen pozostawione są bez ograniczeń.

Jeśli chodzi o pomoc techniczną nie ma co prawda infolinii ale jest bardzo sprawnie działający system ticketów i czat na żywo, na ich stronie jest opcja pomocy przy migracji choć osobiście z tego nie korzystałem.

Dostępne plany hostingowe (kwota netto):

740529_1.jpg
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Arturetti
  Mam tam hosting. Support z mojego doświadczenia bardzo dobry - dzwonię, odbierają, pomagają. Z czystym sumieniem mogę polecić.
  Awatar użytkownika KrzysztofBokser
  Autor
  Dzięki za komentarz,
  Co do supportu i ogólnie obsługi klienta bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie ich podejście do awarii czy jakiś utrudnień technicznych, od razu pojawia się wiadomość na mailu i stale informują o przebiegu a nie tak jak w poprzednich przypadkach tuszują i grają na zwłokę.
 2. Awatar użytkownika Widmo
  Też tam od kilku lat jestem. Na początku byli bardzo atrakcyjnie cenowo i był bardzo dobry support. Teraz z czasem ceny się zrównują, a z supportem coraz mniej można załatwić. Bo otrzymuje odpowiedzi typu, że tak jest i nic nie zrobisz...
  Awatar użytkownika KrzysztofBokser
  Autor
  Dzięki za opinię,
  pewnie, zależy z jakimi kwestiami do nich uderzasz ale wiadomo jak jest - ogólnie obsługa dość mocno się pogorszyła bo na kilku innych hostingach też miałem już swoje kilka stron i musiałem zmykać.
  Ale tutaj nie chce się aż tak wypowiadać bo raczej pisałem z nimi o jakiś drobiazgach czy coś.

  Spoko chociaż że jest utrzymana jakaś sensowa stabilność cenowa oczywiście +/- no ale nie tak jak w nazwa czy home. Oby tylko nie wciągnęło i H88 czy coś innego ✌️
 3. Awatar użytkownika arczez
  Hosting bardzo szybki i obsługujący nowe technologie, bez limitów. W przeciągu 3 lat odnotowałem tylko dwie "awarie", które odcięły dostęp do stron na parę godzin.
  Cena natomiast poszła mocno w górę, w 2021 brutto płaciłem z 10 zł mniej niż teraz netto. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika lintu
  Ja z nimi miałem historię typu "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi". Miałem wykupioną domenę .eu pod poboczny projekt, nie zaglądałem na stronę kilka miesięcy. Kiedy po powrocie strona nie działała, skontaktowałem się z supportem i okazało się, że ktoś... wykupił moją domenę. Rozumiecie to? Mam opłaconą domenę na hostingu, a jednak ktoś może ją kupić i wg supportu nie da się nic z tym zrobić. Gdyby była to duża strona, to chyba bym ich rozniósł. W ramach rekompensaty zaproponowali 5 lat za darmo w domenie .pl - zgodziłem się, chociaż akurat .pl gorzej pasuje do nazwy strony. No ale trudno, działa.
  Awatar użytkownika KrzysztofBokser
  Autor
  Szczerze nie jestem aż tak biegły w tym temacie, więc nie wiem co mogło być tego przyczyną, ale mega dziwna sytuacja - nigdy tak nie miałem choć głównie rejestruję .com i .pl
  Dostałeś od nich jakąś informację jak to możliwe? Może coś się posypało po stronie rejestratora 🤷‍♂️
 5. Awatar użytkownika Restives
  Jest lepszy kod "2023" który daje 35% rabatu za aktywację nowego hostingu i "2023renew" 20% za odnowienie.
  Awatar użytkownika KrzysztofBokser
  Autor
  Serio działają te kody? Gdzie je znalazłeś?
 6. Awatar użytkownika Tom_Rom
  Ale to ceny netto
  A swoją drogą to mam tam abo.
  Bez awaryjnie od początku. Szkoda że nie ma zniżek przy kolejnym roku
  Awatar użytkownika KrzysztofBokser
  Autor
  Racja umknęło mi to już dopisuję
  Tak czy inaczej z kodem cena wychodzi dość atrakcyjna. (Edytowano)
Awatar użytkownika