Niestety, ten kupon wygasł 5 minut temu.
326°
Opublikowano dzień temu

Sekurak Academy 2024, semestr II - taniej o 52% do końca 12.06.2024

-52%
Opublikowane przez
motedus
Dołączył w 2016
60
1 239

O tym kuponie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cześć wszystkim.

Szybka promka na Akademię Sekuraka, semestr drugi. Z Kodem "jestem-mega" wychodzi 52% taniej czyli 235,57zł.


Kto jeszcze nie zakup 2 semestru, albo kto kupił pierwszy semestr i chce teraz drugi to uważam z własnego doświadczenia że warto.

848954-MmVXu.jpg
Poniżej info ze strony:

Sekurak.Academy to cykl kilkunastu skondensowanych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa IT, zaplanowanych z góry na każdy semestr danego roku. To świetna propozycja dla tych, którzy są na początku swojej przygody z karierą w cyberbezpieczeństwie i chcą regularnie zdobywać wiedzę ze sprawdzonego źródła. Ze szkoleń śmiało mogą także skorzystać osoby bardziej zaawansowane w temacie, które chcą poszerzyć wiedzę w danym obszarze bezpieczeństwa IT.
Do Sekurak.Academy można zapisać się w dowolnym momencie (szkolenia, które już się odbyły dostępne są w formie zapisów video).
Szkolenia oferowane w ramach Sekurak.Academy gwarantują to, co uczestnicy naszych kursów cenią od lat, czyli:
skondensowaną wiedzę, którą można łatwo przyswoić – każde szkolenie trwa od jednej do czterech godz.;pokazy na żywo – minimum teorii, maksimum praktyki; spotkanie z najlepszymi trenerami – to sami praktycy z prawdziwą pasją do przekazywania wiedzy;wygodną formę – szkolenia online, prowadzone zazwyczaj w godzinach wieczornych (godz. 19:00 lub 20:00), z dostępem do nagrania, który daje elastyczność uczestnictwa w dowolnym terminie;atrakcyjny przekaz – lubimy interakcję z naszymi uczestnikami, organizujemy quizy, nagradzamy w konkursach, rozdajemy gadżety… przystępną cenę – chcemy, aby z naszej wiedzy i doświadczenia mogło skorzystać naprawdę szerokie grono odbiorców – zarówno duże grupy z poszczególnych firm, urzędów, jak i osoby prywatne, które same finansują sobie zdobywanie wiedzy.
Sekurak.Academy to nie tylko szkolenia, to także energetyczna (już ponad 9000 uczestników!) społeczność zgromadzona wokół tego projektu, chętnie dzieląca się doświadczeniem, współtworząca pozytywną atmosferę podczas każdego wydarzenia.
Przewodnik i Mapa drogowaZachęcamy do zapoznania się z Przewodnikiem po Sekurak.Academy oraz Mapą drogową, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące projektu, kalendarza szkoleń a także intrukcję obługi naszego serwera na Discordzie.
Pobierz przewodnik
Pobierz mapę drogową
Sekurak.Academy 2024, Semestr IIWykupując dostęp do Sekurak.Academy 2024, Semestr II (startujemy 27 czerwca, kończymy w grudniu 2024 r.), otrzymujesz:

Dostęp do minimum 20 szkoleń online w II semestrze 2024 r. + ich nagrania (dostępne do grudnia 2025 r.). Każde szkolenie to między. 1–4 godz. skondensowanej, aktualnej wiedzy w formie pokazów na żywo!

Planowane szkolenia w ramach Sekurak.Academy 2024, Semestr II (lista może ulec zmianie):

 • Model bezpieczeństwa przeglądarek webowych - Michał Bentkowski
 • Hackowanie vs. Sztuczna Inteligencja II - Tomasz Turba
 • Bezpieczeństwo kontenerów (Docker, Podman, Kubernetes) - Tomasz Turba
 • Wprowadzenie do bezpieczeństwa Linux - część II - Karol Szafrański
 • Wprowadzenie do narzędzia Metasploit - Piotr Ptaszek
 • Insider Threats - czyli praktyczne wnioski po realizacji testów bezpieczeństwa symulujących zagrożenia ze strony pracowników - Dominik Antończak

 • strony pracowników - Dominik Antończak
 • Przegląd regulacji NIS2 - Aleksander Wojdyła
 • Sekrety (nie) bezpieczeństwa TPM - Mateusz Lewczak
 • Hackowanie Smart Contractów - część II - Grzegorz Trawiński
 • Bezpieczeństwo aplikacji mobilnych (Android) - Marek Rzepecki
 • Bezpieczeństwo aplikacji mobilnych (iOS) - Marek Rzepecki
 • Wprowadzenie do tematyki ataków DDoS / metody ochrony - Marek Rzepecki
 • Najczęstsze przyczyny powodujące konflikty w realizacji kontraktów IT - Wojciech Jarosiński
 • Jak działają grupy APT - Sebastian Jeż
 • Architektura i działanie Internet Information Server - Grzegorz Tworek
 • Zabezpieczanie Internet Information Server - Grzegorz Tworek
 • Bezpieczeństwo Active Directory III - Robert Przybylski
 • Miałem incydent! Analiza powłamaniowa w Windowsie - Tomek Turba
 • Wprowadzenie do bezpieczeństwa SQL server - Piotr Walczuk
 • Pentest Chronicles - Radosław Stachowiak

Dodatkowe korzyści z uczestnictwa w Sekurak.AcademyArchiwalne nagrania - wykupując dostęp do semestru drugiego Sekurak.Academy dostajesz od nas dostęp do archiwalnych nagrań z roku 2023 (dostęp do końca 2024r.) oraz semestru pierwszego 2024 (dostęp do końca 2025r.). To łącznie aż 47 nagrań, których pełną listą znajdziesz pod linkami poniżej.

Pełna lista nagrań

Dostęp do aktywnej platformy wymiany wiedzy (Discord) - na platformie znajdziesz osoby o podobnych zainteresowaniach, forum wymiany wiedzy, osoby z naszej ekipy oraz trenerów, z którymi można porozmawiać i podpytać o nurtujące problemy.

Certyfikaty uczestnictwa oraz Dyplom ukończenia Sekurak.Academy (w pliku PDF) - po każdym szkoleniu wystawiamy certyfikat uczestnictwa w językach polskim i angielskim, a na zakończenie danego semestru Dyplom ukończenia Sekurak.Academy z podsumowaniem wszystkich szkoleń, które odbyły się w semestrze.

Trzy rozdziały nowej książki wydawnictwa SecuritumWprowadzenie do bezpieczeństwa IT:

 • Testy penetracyjne
 • OSINT – wprowadzenie
 • Mechanizmy uwierzytelniania wiadomości e-mail – SPF, DKIM i DMARC

Kody rabatowe - uczestnicy Sekurak.Academy mogą liczyć na wyjątkowe zniżki na nasze inne inicjatywy edukacyjne, konferencje i książki.

Konkursy - na naszych szkoleniach oraz na serwerze Sekurak.Academy na Discordzie bardzo często organizujemy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania. Można zdobyć nasze gadżety takie jak: kubki, koszulki, skarpetki, naklejki, parasole i inne :-)
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

19 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Wajper
  Co tu mówić top of the top. Za tą cenę to nigdzie nie dostaniecie tyle wartościowej wiedzy!
  Awatar użytkownika Smok
  Jak się umie szukać to sieć jest pełna tej tematyki często w szerszym i lepszym wydaniu za darmo, ale większość po EN. Jeśli dla kogoś to problem to już inna sprawa.

  Autoryzowane szkolenia Altkoma Dagmy lub innego LinuxPolska mają jednak to coś czego brakuje tym w SA.
 2. Awatar użytkownika Smok
  Pierwsza edycja była ok. druga znacznie gorsza choć też były perełki. Projekt wystartował z wielką pompą ale im dłużej jest na rynku tym więcej tylko autopromocji i co raz to słabsze tematy/szkolenia/etc. Drugi semestr nie zachwyca może po za Grzegorzem Tworkiem i Karol Szafrański
  Wszystkie szkolenia są dostępne w sieci bo każde jest na YT (nawet live) jako linki niepubliczne. Grunt to dobrze poszukać lub oglądać "razem" ze znajomym. W darknecie też jest trochę kopii tych nagrań :]. Forum discodrda to często ściana płaczu początkujących szukających pomocy u innych początkujących. Z projektu dla wybranych zrobił się moloch i kolejna elektroda. Niektórych materiałów ze szkoleń, które obiecują przekazać w trakcie szkolenia nie udostępniają mimo publicznych deklaracji. Jak już jesteś w SA to giniesz w tłumie...
  Książka którą wciskają co 15 minut i każdej przerwie jest powiedzmy OK, ale IMO nie powala. Długo kazali czekać na wersję PDF

  Koszt pakietu szkoleń niewielki, a dodatkowo co chwila setki promocji po każdym szkoleniu jakieś kody dla kolejnych itp... im lepsze szkolenie tym lepszy kod zostawiają by skusić kolejnych... Nie namawiam , nie odradzam... każdy sam decyduje... Mnie początkowo się podobał projekt a potem się mocno skomercjalizował z ogromną autopromocją i lokowaniem na siłę produktu :]

  Z perspektywy czasu mam mieszane uczucia. Były perełki dla których było warto ale jako całość oceniam to bardziej w kategorii ciekawostki.... (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika dsfbsf
  Jak rozumieć te semestry? Trzeba przerobić I, żeby II miał sens czy jak to jest zorganizowane?
  Awatar użytkownika motedus
  Autor
  Zazwyczaj każde szkolenie to jest odrębny temat.
  Wiec nie musisz przerobić pierwszego semestru aby przystąpić do drugiego. Co wiecej, zgodnie z informacją ze strony "Dodatkowe korzyści z uczestnictwa w Sekurak.AcademyArchiwalne nagrania - wykupując dostęp do semestru drugiego Sekurak.Academy dostajesz od nas dostęp do archiwalnych nagrań z roku 2023 (dostęp do końca 2024r.) oraz semestru pierwszego 2024 (dostęp do końca 2025r.). To łącznie aż 47 nagrań, których pełną listą znajdziesz pod linkami poniżej.

  Pełna lista nagrań "
  Wiec kupując semestr 2, dostajesz dostęp do semestru pierwszego
 4. Awatar użytkownika anToni_m
  Czy dla laika w dziedzinje cyber te kursy to wyrzucanie $ w błoto, czy jest tam coś wartego uwagi?
  Awatar użytkownika motedus
  Autor
  Uważam że jest sporo szkoleń wartych uwagi dla laika. Ale polecam spojrzeć na listę szkoleń w drugim semestrze jak i na listę szkoleń które już się odbyły w 2023r i 2024r (do których także uzyskuje się dostęp kupując drugi semestr).
  Lista szkoleń które już się odbyły jest Tutaj
 5. Awatar użytkownika rafpil91
  A w temacie OSINT co warto?
 6. Awatar użytkownika Janek_Dzbanek
  Dostałem na mail kod jestem-pro (50%) czy ktoś jeszcze przelicytuje Twój kod?
  Awatar użytkownika motedus
  Autor
  Mój jest na -52%
 7. Awatar użytkownika psulek
  Ktoś kojarzy czy to najlepsza cena czy może ten kod z książki wprowadzenie do bezpieczeństwa it vol1 daje lepszą cenę? Zastanawiam się nad zakupem a nie mam książki pod ręką teraz xd
  Awatar użytkownika motedus
  Autor
  Nie posiadam książki ale z doświadczenia wiem że nie będzie lepszej promki. Nigdy nie było większej niż -52%
 8. Awatar użytkownika ktm600
  Kurczaczek akurat wczoraj kupiłem z kodem - 40 w nadziei, że lepiej nie będzie, a tu masz... 😔 ale niech mają - za te wszystkie kursy za free, które obejrzałem do tej pory Dla wachajacych się polecam, tym bardziej, że cena sztos (Jeszcze niedawno cena wyjściowa za 1 i 2 semestr była ponad 780, a tu mamy w tej cenie 2 semestr i nagrania z pierwszego)
  Awatar użytkownika Smok
  Bzdura, kody co chwila. Kiedyś kupiłem za około 350 oba semestry i to okazało się że nie było najtaniej.
  Te promki i kody to chłyt marketingowy a cena startowa jest tylko po to by dawać większe % rabatu....

  Lubimy kupować coś w przekoaniu że to duża okazja i zaoszczędziliśmy %%%%
Awatar użytkownika