Rolety samochodowe z Kubusiem Puchatkiem przy zakupie organizera samochodowego @ Satysfakcja
130°Zakończono

Rolety samochodowe z Kubusiem Puchatkiem przy zakupie organizera samochodowego @ Satysfakcja

Pepper 4
kwi 7. 2016
W sklepie internetowym Satysfakcja, przy zakupie organizera samochodowego (za 31zł) z motywem Kubusia Puchatka, otrzymacie prezent w postaci 2szt. rolet samochodowych. Oba produkty pochodzą od firmy Bam Bam.
Organizer samochodowy to naprawdę przydatna rzecz, gdy się podróżuje z dziećmi. Produkt pasuje do każdego typu samochodu.
Rolety samochodowe (2szt.) również z motywem Kubusia Puchatka. Rolety posiadają specjalny mechanizm zwijający, można je zwinąć przez wciśnięcie przycisku znajdującego się na górze. Rolety mogą być zamontowane od góry na przyssawkach, bądź też zaczepach montowanych na górze szyby. Dół rolety może być przytwierdzany przyssawką.


Aby otrzymać prezent, należy w koszyku zamówienia wpisać kod rabatowy: ROL044.
19273.jpg

Promocja ważna obowiązuje w kwietniu 2016.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
a ja wspolczuje Tobie. ze nie rozumiesz uroku bycia ojcem
4 Komentarze
Zbanowany
współczuję mężczyznom, którzy wieszają takie rzeczy w swoich samochodach [*]
a ja wspolczuje Tobie. ze nie rozumiesz uroku bycia ojcem
napisałeś "bądź też zaczepach montowanych na górze szyby" czy to znaczy że można roletkę zamonotwać na krawędzi szyby ? jeśli tak to czy te zaczepy są z płaskiej blaszk i da się szybę zamknąć ?
Autor Pepper
FotXkwi 7. 2016

napisałeś "bądź też zaczepach montowanych na górze szyby" czy to znacz …napisałeś "bądź też zaczepach montowanych na górze szyby" czy to znaczy że można roletkę zamonotwać na krawędzi szyby ? jeśli tak to czy te zaczepy są z płaskiej blaszk i da się szybę zamknąć ?Niestety nie testowalem takich rolet,ale podejrzewam,ze te zaczepy sa tak dostosowane,ze bez problemu zamkniesz szybe.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy