Niestety, ten kupon już wygasł

REGIOkarnet

6 Komentarzy

lip 25. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jeden bilet na podróże po całej Polsce – trzy dni bez ograniczeń! REGIOkarnet jest biletem imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami REGIO. Z REGIOkarnetu można skorzystać w czasie trzech dowolnie wybranych dni w ciągu dwóch kolejno następujących po sobie miesięcy.  • Integralną częścią biletu jest załączony do niego karnet (przy sprzedaży na załączonym karnecie wpisuje się numer wydanego biletu).
  • REGIOkarnet i miniREGIOkarnet jest biletem imiennym (na bilecie należy wpisać imię i nazwisko podróżnego).
  • Przed rozpoczęciem podróży w wybranym dniu należy zalegalizować karnet w kasie biletowej lub u konduktora.
  • Dzień podróży liczy się od godz. 00:00 do godz. 24:00.

Dostępne wersje REGIOkarnetuREGIOkarnet w cenie 75,00 zł brutto jest ważny w pociągach REGIO oraz w pociągach osobowych Arrivy RP, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, a także Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.


miniREGIOkarnet
w cenie 65,00 zł brutto jest ważny tylko w pociągach REGIO.
REGIOkarnet możesz nabyć: w kasie biletowej, u konduktora i w automacie biletowym.
Posiadacze REGIOkarnetu i miniREGIOkarnetu mogą podróżować na jego podstawie na wybranych odcinkach linii kolejowych poza granicami Polski. Szczegółowe wykazy odcinków, na których honorowane są karnety, znajdują się w zakładkach z ofertami międzynarodowymi w komunikacji z Republiką Czeską i Niemcami.

Przykład:
Wybieram się z Piły 03.07.2022 na PolandRockFestiwal 2022
Za 65zł podróżuję REGIO z Piły do Szczecinka, potem ze Szczecinka do Czaplinka. Normalne ceny to: 20zł i 13zł. W dwie strony wychodzi więc 66zł (1 zł więcej przy kupowaniu pojedynczych biletów). Jednak w bonusie oprócz 1zł zostaje jeszcze jeden dzień w sierpniu lub we wrześniu do wykorzystania na przejazdy REGIO. Minusem jest tylko to, że trzeba się zgłosić do kasy albo do konduktora przed podróżą aby zalegalizować karnet. Zakładam jednak że łatwiej znaleźć konduktora niż kasę w zgiełku, choć mogę się mylić. Co do tego że zostaje tylko jeden dzień do wykorzystania po Woodstocku. Może komuś się przyda, choć polecam również bilety SuperPromo
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy