Rabat na szkła ochronne na telefon @ Komputronik
365°Zakończono

Rabat na szkła ochronne na telefon @ Komputronik

11

Grupy

11 Komentarzy
Zbanowany
Tak ogólnie to cena trochę zaporowa w porównaniu do Ali, gdzie za 1$ wyciągamy czy nawet poniżej np. za 0.40$. Ale plusik poleciał
Tylko te za 1$ to gówno nie szkło
lasicsie 14. 2017

Tylko te za 1$ to gówno nie szkło

Od roku mam założone chińskie szkło i nic się z nim nie dzieje, a o co zakład że oni też chińskie sprzedają?
theunited97sie 14. 2017

Od roku mam założone chińskie szkło i nic się z nim nie dzieje, a o co zakł …Od roku mam założone chińskie szkło i nic się z nim nie dzieje, a o co zakład że oni też chińskie sprzedają?


Pewne pracownik komputronik to daj więc olej
Ja też mam chińskie i lepsze niż te z Komputronik
Zbanowany
lasicsie 14. 2017

Tylko te za 1$ to gówno nie szkłoPosiadam szkła Nillkin jak i tę po 0.40-1$ i większej różnicy nie widzę, więc nie ma najmniejszego sensu przepłacać. Pięknie się sprawują u żony i dzieciaków (idealna twardość, przezroczystość i jakość po nałożeniu). Już nie raz widziałem tę szkła za dolara z Ali w komisie za 25-30 zł. No i nie szkoda wymienić na nowe nawet z własnego widzimisię, bo mam taki humor = cena.
lasicsie 14. 2017

Tylko te za 1$ to gówno nie szkło

Mam szklo za 20 centow nosze rok i nic sie nie dzieje milutkie fajniutkie. Wczesniej tez mialem za 20 centow ale oberwalo kulka z asg 0,25 z 450 fps z 30 metrow i poszlo peklo ale sie nic telefonowi nie stalo. Znajoma dala za szklo 100 zl i peklo od patrzenia ^^
A jakie macie ekrany, ja juz chyba piata sztuke wymieniam, kupuje chinskie ale na moim telefonie 5.5 szybko sie lamia w polowie, pewnie przez to ze ciasno w kieszeni dzinsow.
Zbanowany
Arczisie 14. 2017

A jakie macie ekrany, ja juz chyba piata sztuke wymieniam, kupuje chinskie …A jakie macie ekrany, ja juz chyba piata sztuke wymieniam, kupuje chinskie ale na moim telefonie 5.5 szybko sie lamia w polowie, pewnie przez to ze ciasno w kieszeni dzinsow.Również 5.5" mój, żony i syna a córki 4,5". U syna wymienione zostało najwięcej, bo nie szanuje swojego telefonu a u żony jedynie dwukrotnie, bo fluid powchodził w zakamarki. Ogólnie same z siebie jakoś nie pękają, po kieszeniach są noszone dżinsów, koszul, torebkach... Swojego czasu użytkownicy narzekali na Nillkina, który lubił sam z siebie pękać właśnie w połowie lub przy nakładaniu. Najlepiej się mają szkła w moich telefonach jak nowe bez zadnych wad wizualnych.
Arczisie 14. 2017

A jakie macie ekrany, ja juz chyba piata sztuke wymieniam, kupuje chinskie …A jakie macie ekrany, ja juz chyba piata sztuke wymieniam, kupuje chinskie ale na moim telefonie 5.5 szybko sie lamia w polowie, pewnie przez to ze ciasno w kieszeni dzinsow.

5,5 i 4 ale mam luzne spodnie ale nosze scyzoryk i palke, klucze wraz z telefonem. Ogolnie jak dostal kulka asg to peklo szklo a tak nigdy nic sie nie stalo. Ale znam osobe kupila za 100 zl markowe i peklo od patrzenia lezal caly telefon po paru godzinach mala rysa sie zrobila i na nastepny dzien pajeczyna a telefon byl nie dotykany.
JOHN.WICKsie 14. 2017

Posiadam szkła Nillkin jak i tę po 0.40-1$ i większej różnicy nie widzę, wi …Posiadam szkła Nillkin jak i tę po 0.40-1$ i większej różnicy nie widzę, więc nie ma najmniejszego sensu przepłacać. Pięknie się sprawują u żony i dzieciaków (idealna twardość, przezroczystość i jakość po nałożeniu). Już nie raz widziałem tę szkła za dolara z Ali w komisie za 25-30 zł. No i nie szkoda wymienić na nowe nawet z własnego widzimisię, bo mam taki humor = cena.

dokładnie. sam nan nillkina a syn ma mocolo. 2 razy już pobił a ekran cały. różnica między nillkin a mocolo taka że nilkin nie przylega idealnie na krawędziach przy ekranach 2.5 d. mocolo z kolei tu dopasowane idealnie ale siłą rzeczy nie przylega idealnie na środku i na wyłączonym ekranie na środku jest tęczowa plamka która jednak podczas używania telefonu w ogóle nie przeszkadza bo jest niewidoczna. ale to już urok ekranów 2.5
dodam jeszcze że mocolo przynajmniej te modele co kleilem dla syna i żony sa precyzyjniej przycięte od nillkina - spasowanie otworów na czujnik światła, głośnik
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst