Rabat -78% na zakup dwóch książek @ Znak
192°Zakończono

Rabat -78% na zakup dwóch książek @ Znak

Pepper 4
Pepper
lis 7. 2016
Kolejna kusząca okazja na wzbogacenie księgozbioru Księgarnia Znak oferuje wysoki rabat na zakup książek. Rabat dla pierwszych 100 osób to 78%. Rabat maleje wraz ze wzrostem klientów:
30038.jpgPromocja ważna w dniach 7-8.11.
Kod uprawniający do zniżki standardowo znajdziecie na Facebooku.

Z tym kodem kupicie maksymalnie 2 książki.

Tytuły objęte promocją znajdziecie tutaj.
Aktualizacje społecznościowe
Znak kody rabatoweZnak Okazje

Grupy

4 Komentarze
Polecam "Ptaki drapieżne", kupiłem swego czasu za pełną cenę...
Ceny niezłe, ale od kilku miesięcy dają wciąż te same tytuły do promocji. W zasadzie nie można wybrać niczego nowego...
mixerlis 8. 2016

Ceny niezłe, ale od kilku miesięcy dają wciąż te same tytuły do promocji. W …Ceny niezłe, ale od kilku miesięcy dają wciąż te same tytuły do promocji. W zasadzie nie można wybrać niczego nowego...


Coś tam się zmienia, ale strasznie powoli. Ja w piatek kupiłem wyżej polecane "Ptaki drapieżne", oraz "Kałasznikow" za 23zł i dam sobie rękę uciąć że ich wcześniej w promocji nie było.
Faktem jest, że w promocjach typu 3 książki za 33zł jest problem by skompletować 3 ciekawe książki
Edytowane przez: "frank.gastle" lis 8. 2016
W ciągu niespełna dwóch miesięcy kupiłem u nich 19 książek. Promocja trwa bez przerwy, a jej warunki zmieniają się kosmetycznie co kilka dni. Z małymi wyjątkami wciąż dostępne są te same pozycje. Ja już w zasadzie nie mam czego u nich kupić w tej promocji.

Co do książki "Ptaki Drapieżne" to kupiłem ją w Znaku już ponad miesiąc temu (screen), a mogłem jeszcze z miesiąc wcześniej, ale czekałem na lepszą cenę więc wbrew temu co Ci się wydaje była dostępna już dużo wcześniej. Jednakże nie czynię Ci z tego powodu żadnego zarzutu bo dla osób, które tych książek nie mają w swoim zbiorze to promocja i tak jest bardzo atrakcyjna.

Natomiast jeśli lubisz podobną tematykę to ja, od siebie polecam Ci książkę "Zapomniane ludobójstwo. Polacy w państwie Stalina. „Operacja polska” 1937–1938". Jest to nowość z przed kilku miesięcy i była w tej promocji do tej pory chyba tylko raz. Niestety, teraz nie jest objęta promocją więc jeśli chcesz ją "wyjąć" w dobrej cenie to musisz poczekać i mieć temat "na oku".

Dodatkowo, jeszcze więcej książek o podobnej tematyce w absolutnie super cenach znajdziesz w konkurencyjnej księgarni - wydawnictwoliterackie.pl/sta…cje . Obecnie w rewelacyjnej cenie znajdziesz około 10 super książek. Ja od siebie bardzo polecam tytuły - "Na straconych posterunkach" oraz "Na Białych Polaków obława".


Poniżej screen przedmiotowego zamówienia:
117364-PUfOX.jpg
Edytowane przez: "musiolek" lis 8. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst