Niestety, ten kupon już wygasł
Rabat 65% na dowolny videokursy Helion @ Videopoint
349° Zakończono

Rabat 65% na dowolny videokursy Helion @ Videopoint

10
paź 29.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dowolny kurs video możemy kupić z rabatem 65% (od ceny bazowej), wpisując kod rabatowy DZIEKUJEMY. Sprawdziłem, działa dla wszystkich.

Kupon najwyraźniej łączy się z innymi promocjami, co oznacza, że np. Linux DevOps. Kurs video. Jenkins, Ansible, Terraform i Traefik kupimy za 69 24,15 zł.

Informacja pochodzi z komentarza @juhuhu pod inną okazją, ale warto wrzucić ten kupon osobno.

P.S.
Jak zauważył @cesaire w księgarni Helion trwa promocja Rozdajemy kody, w ramach której wybrane kursy można kupić za 33,90 zł. Szczegóły i lista kursów na stronie promocji.
Aktualizacje społecznościowe
Videopoint promocjaVideopoint Okazje

Grupy

10 Komentarzy
Jak jakość? Ktoś ma doświadczenie w temacie?
nie zupełnie jest to dowolny kurs, bo nie na wszystkie wchodzi, ale nie mam listy tych kursów. Na przykład na kursy po 997 zł nie działa.

3067890-uWNi4.jpg3067890-Egj4D.jpg
Edytowane przez: "juhuhu" paź 29.
Zaznaczyłbym, że rabat jest od ceny bazowej danego kursu. Ale plusik za wstawkę.
Dok29/10/2019 08:25

Jak jakość? Ktoś ma doświadczenie w temacie?


Generalnie jakość jest taka jak poziom wiedzy prelegenta ... bierz kurs od kogoś oblatanego, szukaj znanych nazwisk, innaczej bym sobie darowal. W ebooku na pewno będzie więcej zagadnień, ale co kto woli.
Dok29/10/2019 08:25

Jak jakość? Ktoś ma doświadczenie w temacie?


Odpowiedź uniwersalna: to zależy.
Generalnie każdy kurs ma spis treści, dzięki któremu dowiesz się, czy te zagadnienia Cię interesują oraz fragment video (demo), dzięki któremu zobaczysz, czy prelegent Ci odpowiada. Żebyś nie trafił na sposób wykładania, który będzie Cię irytować.
Warto dodać, że na Helion nadal działa promocja z kodem ROZDAJEMYKODY
Warto porównać i kupić po lepszej cenie
cesaire29/10/2019 14:51

Warto dodać, że na Helion nadal działa promocja z kodem ROZDAJEMYKODY Wa …Warto dodać, że na Helion nadal działa promocja z kodem ROZDAJEMYKODY Warto porównać i kupić po lepszej cenie


Dzięki za przypomnienie. Dopisałem info.
Różnica taka, że w Helion jest do wyboru 185 kursów a kod działa (teoretycznie) dla pierwszych 100 osób. W videopoint takich limitów nie ma.
DoReMi29/10/2019 10:56

Odpowiedź uniwersalna: to zależy. Generalnie każdy kurs ma spis treści, dzi …Odpowiedź uniwersalna: to zależy. Generalnie każdy kurs ma spis treści, dzięki któremu dowiesz się, czy te zagadnienia Cię interesują oraz fragment video (demo), dzięki któremu zobaczysz, czy prelegent Ci odpowiada. Żebyś nie trafił na sposób wykładania, który będzie Cię irytować.


Pytam tylko z ciekawości - jesteś autorem którego kursu? Np. tego z Devops?
Sashka6929/10/2019 14:45

Pytam tylko z ciekawości - jesteś autorem którego kursu? Np. tego z Devops?


Nie
Z całej tej masy kursów miałem okazję widzieć większe fragmenty kursu Reacta (znajomy, który go kupił, był bardzo zadowolony), wyrywkowo przesłuchiwałem też Angielski dla specjalistów IT (ten jest aktualnie w promocji, więc warto go kupić normalnie, a kod wykorzystać na drugą część: Level up).
Czy któryś kurs Javy jest godny polecenia dla początkującego?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst