Rabat 40 zł za eZakupy TESCO MKZ 300 zł
411°Zakończono

Rabat 40 zł za eZakupy TESCO MKZ 300 zł

21
gru 8. 2017
Kupon o wartości 40 zł za pierwsze eZakupy w TESCO (można stosować kilkukrotnie na różnych nowo utworzonych kontach). Minimalna wartość w koszyku wynosi 300 zł. Kupon jest ważny do 15.01.2018 r

To wychodzi -13,3%
21 Komentarzy

Szkoda że do jutra nie będzie żadnego lego z promocji.

Kod 15gazetka działa zawsze z nowym kontem. 15/100 gdyby ktoś nie robił dużych zakupów.
Edytowane przez: "pawdedi" gru 8. 2017

Zaraz będą kupony na 400 PLN
Edytowane przez: "ka487" gru 8. 2017

pawdedi49 min

Szkoda że do jutra nie będzie żadnego lego z promocji.Kod 15gazetka działa …Szkoda że do jutra nie będzie żadnego lego z promocji.Kod 15gazetka działa zawsze z nowym kontem. 15/100 gdyby ktoś nie robił dużych zakupów.


I co zamówienie zakładasz nowe konto na te same dane? Nikt się nie czepia?

auuron33 min

I co zamówienie zakładasz nowe konto na te same dane? Nikt się nie czepia? …I co zamówienie zakładasz nowe konto na te same dane? Nikt się nie czepia?

Kilka razy zamawiałem i nie było problemu.

dzięki za info, zamówiłem , w tym kilka lego (rozbiłem na dwa zamówienia :))
Edytowane przez: "Teraz.Wic" gru 8. 2017

Czy dalej działa patent z dwa w cenie jednego?

Powiedzcie mi, jak to jest z zamiennikami produktów? Jak przyjdzie dostawca to jest jasne oznaczone co zostało zamienione z takiego czy innego powodu? Bo przy zamawianiu produktów na promocji nie chciałbym przeoczyć faktu że zapłacę za coś dwa razy więcej niż planowałem

mam 20 zł znizki za 100zł a nie ma co w Tesco kupić , jak juz była gorzała do wzięcia to anulowali , bo na pólkach stoi ale jako powód podali brak w sklepie , szerokim łukiem ich..

Dzięki. W pakiecie z promocją na Lego extra

aftershave3 g, 29 min

Powiedzcie mi, jak to jest z zamiennikami produktów? Jak przyjdzie …Powiedzcie mi, jak to jest z zamiennikami produktów? Jak przyjdzie dostawca to jest jasne oznaczone co zostało zamienione z takiego czy innego powodu? Bo przy zamawianiu produktów na promocji nie chciałbym przeoczyć faktu że zapłacę za coś dwa razy więcej niż planowałem


Tak. Jest osobno wypisane co zamienili na co (z oboma cenami), i dostawca pyta czy się zgadzasz. Jeśli odmówisz to odlicza zamienniki od rachunku.

kupie same maslo dzieki !!!! fes tanio mama odda hajs
Edytowane przez: "danuta.korzec" gru 9. 2017

MiTu1 g, 13 min

Tak. Jest osobno wypisane co zamienili na co (z oboma cenami), i dostawca … Tak. Jest osobno wypisane co zamienili na co (z oboma cenami), i dostawca pyta czy się zgadzasz. Jeśli odmówisz to odlicza zamienniki od rachunku.


Super, dzięki wielkie

pawdedigru 8.

Kilka razy zamawiałem i nie było problemu.


Właściwie w regulaminie nie ma informacji zabraniającej założenia więcej niż jednego konta...

Gdzie wy tu widzicie okazje

Jak czegoś nie będzie i zamówienie wyjdzie poniżej wymaganej kwoty rabatu nie ma.

Autor

Hanna4 g, 22 min

Gdzie wy tu widzicie okazje


W okresie świątecznym markety są pełne ludzi. Z oszczędności czasu nerwów zamawia się online z odbiorem lub dowozem. Jeśli 40 zł przy każdych zakupach do stycznia to dla Ciebie żadna okazja - to trudno.

leszekw723 g, 6 min

Jak czegoś nie będzie i zamówienie wyjdzie poniżej wymaganej kwoty rabatu n …Jak czegoś nie będzie i zamówienie wyjdzie poniżej wymaganej kwoty rabatu nie ma.Rabat jest naliczany od razu a jak czegoś nie ma to zazwyczaj dowożą zamienniki. Jak coś Ci nie odpowiada to rezygnujesz i nikt Ci rabatu nie zabiera.
Edytowane przez: "Macmonka" gru 12. 2017

Teraz przed świętami taki kupon się przyda,szkody tylko że u mnie zlikwidowali opcję e-zakupów

Macmonka13 g, 58 min

W okresie świątecznym markety są pełne ludzi. Z oszczędności czasu nerwów z …W okresie świątecznym markety są pełne ludzi. Z oszczędności czasu nerwów zamawia się online z odbiorem lub dowozem. Jeśli 40 zł przy każdych zakupach do stycznia to dla Ciebie żadna okazja - to trudno.Rabat jest naliczany od razu a jak czegoś nie ma to zazwyczaj dowożą zamienniki. Jak coś Ci nie odpowiada to rezygnujesz i nikt Ci rabatu nie zabiera.


Zabiera niestety.Zamówienie za 400zł nie było Lego,i dostałem na specyfikacji,,Przykro nam tego kuponu nie akceptujemy'' Od razu piszę,że w zamowieniu Lego to było 300 zł reszta inne rzeczy.

leszekw7217 g, 1 min

Jak czegoś nie będzie i zamówienie wyjdzie poniżej wymaganej kwoty rabatu n …Jak czegoś nie będzie i zamówienie wyjdzie poniżej wymaganej kwoty rabatu nie ma.dokładnie.

leszekw72gru 11.

Jak czegoś nie będzie i zamówienie wyjdzie poniżej wymaganej kwoty rabatu n …Jak czegoś nie będzie i zamówienie wyjdzie poniżej wymaganej kwoty rabatu nie ma.


Jest rabat
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Macmonka. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
  Tekst
  Podobne kupony
  1. 541°#Pizzaportal: Kod rabatowy na wtorek/środę -20%
  2. 430°Trzy średnie pizze w cenie jednej @ Telepizza
  3. 130°-15% do pizzaportal.pl za doładowanie w Orange -15%
  4. 399°Mi Note 2 za 1050zł (299.99 USD) z wysyłką z Polski
  5. 353°Termometr z wyświetlaczem LCD oraz czujnikiem 2,65 zł [0,74 USD] -60%
  6. 353°Promocje na dzień babci i dziadka w x-kom -61%
  7. 336°Pokrowiec na kable, kamerkę, ładowarke... -2,95zł