Niestety, ten kupon już wygasł
Rabat 30 zł w komputronik
-70° Zakończono

Rabat 30 zł w komputronik

25
kwi 29.
Komputronik rabat 30 zł . z tego co widzę produkt musi być oznaczony jak na foto. Niestety komputronik nie napisał więcej taniej szczegółów. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz można kupić z wykorzystaniem kodu dwa produkty.


155654.jpgKod działa proszę


155654.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

25 Komentarzy
jakieś mwz? na wszystko? minus za opis
Kupon nie działa.
2262714-OBnQv.jpg
Co to za wrzutka?
Ani me ani be, minus
Nie polecam tego dziadowskiego sklepu. Robią sobie promocje a potem się okazuje że nie ma towaru i anulują.
Znalazłem tylko to:
komputronik.pl/pro…tml

Na tej samej zasadzie mogę dodać wrzutkę z kuponem za 50zł, bo takie produkty z taką zniżką tam są... np.
komputronik.pl/pro…tml
Edytowane przez: "Mohito" kwi 29.
Z tego co widzę to musi być produkt oznaczony np i5 9600k
2262750-CBqD4.jpg

F
Zb_oq29/04/2019 22:53

Nie polecam tego dziadowskiego sklepu. Robią sobie promocje a potem się o …Nie polecam tego dziadowskiego sklepu. Robią sobie promocje a potem się okazuje że nie ma towaru i anulują.


Bez przesady ja tam się na ich ostatnie promki/błędy cenowe załapałem. Jak towar jest uszkodzony czy coś to też zawsze ładnie o tym informują na stronie co jest nie tak, także ja się tu nie zgodzę
Co za inteligent dodał okazje z tak rozbudowanym opisem?
mloody29/04/2019 22:58

Bez przesady ja tam się na ich ostatnie promki/błędy cenowe załapałem. J …Bez przesady ja tam się na ich ostatnie promki/błędy cenowe załapałem. Jak towar jest uszkodzony czy coś to też zawsze ładnie o tym informują na stronie co jest nie tak, także ja się tu nie zgodzę


Raz kupiłem tablet na promocji i anulowali bo nie mieli a ostatnio były grille i też kupiłem i anulowali. Tłumaczyli się, że im producent nie dostarczy. Tzn że sprzedają towar po promocji którego fizycznie nie mają.
Zb_oq12 min

Nie polecam tego dziadowskiego sklepu. Robią sobie promocje a potem się o …Nie polecam tego dziadowskiego sklepu. Robią sobie promocje a potem się okazuje że nie ma towaru i anulują.


Cos Ci anulowali? Niespotykane, u mnie się to nie wydarzyło
Zb_oq29/04/2019 22:53

Nie polecam tego dziadowskiego sklepu. Robią sobie promocje a potem się o …Nie polecam tego dziadowskiego sklepu. Robią sobie promocje a potem się okazuje że nie ma towaru i anulują.


Mi ostatnio elegancko kilka cebulowych zamówień zrealizowali. Także miałeś pecha albo byłeś zbyt wolny. Ja mocno polecam
Avecezar4 min

Mi ostatnio elegancko kilka cebulowych zamówień zrealizowali. Także miałeś …Mi ostatnio elegancko kilka cebulowych zamówień zrealizowali. Także miałeś pecha albo byłeś zbyt wolny. Ja mocno polecam


Jak grilla kupowałem to w momencie kup teraz było jeszcze 38szt. Więc daleko mi do spóźnienia było. Tak, czy inaczej ten grill mnie bolał, bo był mi potrzebny, więc ja tam mam ich we dup.... :-)
Zb_oq29/04/2019 23:02

Raz kupiłem tablet na promocji i anulowali bo nie mieli a ostatnio były g …Raz kupiłem tablet na promocji i anulowali bo nie mieli a ostatnio były grille i też kupiłem i anulowali. Tłumaczyli się, że im producent nie dostarczy. Tzn że sprzedają towar po promocji którego fizycznie nie mają.Miałem to samo, również grilla nie dostałem bo anulowali zamówienie. Tłumaczyli się tym, że w tym samym momencie kupiło sporo osób i nastąpił błąd na stronie który pozwolił mi na zakup towaru którego nie było już na stanie (dziwne bo jak kupowałem to było jeszcze 30szt dostępnych).
Powinni sobie poprawić panel zakupowy, bo jak widać nie działa on poprawnie.
Marmuro30/04/2019 08:08

Miałem to samo, również grilla nie dostałem bo anulowali zamówienie. Tłum …Miałem to samo, również grilla nie dostałem bo anulowali zamówienie. Tłumaczyli się tym, że w tym samym momencie kupiło sporo osób i nastąpił błąd na stronie który pozwolił mi na zakup towaru którego nie było już na stanie (dziwne bo jak kupowałem to było jeszcze 30szt dostępnych).Powinni sobie poprawić panel zakupowy, bo jak widać nie działa on poprawnie.


To nie jest dziwne. Jak coś trafia na pepper to takie 30 szt idzie w 15 sek.
Avecezar30/04/2019 08:24

To nie jest dziwne. Jak coś trafia na pepper to takie 30 szt idzie w 15 …To nie jest dziwne. Jak coś trafia na pepper to takie 30 szt idzie w 15 sek.


No tylko że jakoś inne sklepy z tym problemu nie mają. A tu taka poważna firma a taki dziadowski system używają.
Zb_oq30/04/2019 08:29

No tylko że jakoś inne sklepy z tym problemu nie mają. A tu taka poważna fi …No tylko że jakoś inne sklepy z tym problemu nie mają. A tu taka poważna firma a taki dziadowski system używają.


Co Ty za bzdury gadasz ?
Morele, empik, RTV non stop anulują zamówienia nieważne jakie.

Akurat Komputronik to jedna z niewielu firm która realizuje wszystko elegancko nawet w cebulowych cenach. A To że siła Peppera jest taka że jedna rzecz w 10 sek próbuje kupić 100 osób, to trudno nic z tym nie zrobią
Avecezar30/04/2019 08:31

Co Ty za bzdury gadasz ?Morele, empik, RTV non stop anulują zamówienia n …Co Ty za bzdury gadasz ?Morele, empik, RTV non stop anulują zamówienia nieważne jakie.Akurat Komputronik to jedna z niewielu firm która realizuje wszystko elegancko nawet w cebulowych cenach. A To że siła Peppera jest taka że jedna rzecz w 10 sek próbuje kupić 100 osób, to trudno nic z tym nie zrobią


No cóż, mnie się jak widzisz w innym sklepie nie zdażyło, tylko w komputroniku, więc może ty bzdury gadasz ?
Zb_oq30/04/2019 08:34

No cóż, mnie się jak widzisz w innym sklepie nie zdażyło, tylko w komp …No cóż, mnie się jak widzisz w innym sklepie nie zdażyło, tylko w komputroniku, więc może ty bzdury gadasz ?


Widać mało kupujesz.
To nie tylko moja opinia ale i większości pepperowiczow
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst