Niestety, ten kupon już wygasł
Rabat 30% na wszystkie kawy i herbaty z palarni UpCafe
322° Zakończono

Rabat 30% na wszystkie kawy i herbaty z palarni UpCafe

-30%
12
wrz 20. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dla fanów kawy z kodem kawa30 dostaniecie 30% rabatu na kawy i herbaty.
Kod ważny do 23.09.2020

facebook.com/pal…afe

upcafe.pl/

Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Minus za tytuł który niewiele mówi
Kolego jestem nowym użytkownikiem może podpowiesz jak powinien być według Ciebie.
Każda uwaga jest cenna.
Spojrzałem na ceny herbaty. Drogie jak pies. Za połowę tego na allegro kupuję.
addept_20/09/2020 21:26

Spojrzałem na ceny herbaty. Drogie jak pies. Za połowę tego na allegro ku …Spojrzałem na ceny herbaty. Drogie jak pies. Za połowę tego na allegro kupuję.


daj namiary na fajne herbaty w dobrej cenie
Crazy_Kids20/09/2020 21:27

daj namiary na fajne herbaty w dobrej cenie


Po prostu spenetruj allegro. Puerha zwykłego kupiłem ostatnio 0,5 kg za 24,90 zł + 8,95 wysyłka. W przypadku Rooibosa tym razem poszedłem na łatwiznę i kupiłem w torebkach, bo łatwiej mi go w tej postaci do pracy zabrać, niż się tam bawić zaparzaczem (zresztą Rooibos jest tak mega drobny, że potem musiałem sitkiem jeszcze wyławiać te drobiny, bo nie lubię pić fusów). Te torebki ujdą w tłoku, no i nie pływają po szklance. Astra herbata Rooibos Ex75 torebek - 5 sztuk, dałem 44,55 zł (za piątą sztukę było taniej). Darmowa przesyłka w smart. Dość drogo w porównaniu do Rooibosa luzem, ale chociaż wygodnie, akurat do pracy.
Eksperymentowałem z innymi herbatami, ale te są moimi ulubionymi. Wolę też pić herbaty bez dodatków, bo po to je kupuję, by czuć ich prawdziwy smak, a nie smak dodatków.
Edytowane przez: "addept_" wrz 20.
drogawe te kawy, nawet po znizce
Ceny z kosmosu. Brazylia Santos za 27 zł, gdzie w innych palarniach jest od 20 zł.
Costa Rica 39 zł, w innych palarniach od 25 zł
Peru 35 zł, u innych od 24 zł

W przypadku, gdy palarnia jest uczciwa i nie narzuca cen z kosmosu, za TE SAME kawy co w innych palarniach, rabat 30% jest niemożliwy do osiągnięcia, bo najczęściej tyle wynosi marża z produkcji i ze sprzedaży. Słuchałem wywiadu na YT z właścicielem jakiejś małej palarni, nie pamiętam której.

Ode mnie minus za wywindowane ceny i duży rabat. Podobne praktyki stosowała kiedyś Manufaktura Kawy.
compaq20/09/2020 22:57

Ceny z kosmosu. Brazylia Santos za 27 zł, gdzie w innych palarniach jest …Ceny z kosmosu. Brazylia Santos za 27 zł, gdzie w innych palarniach jest od 20 zł.Costa Rica 39 zł, w innych palarniach od 25 złPeru 35 zł, u innych od 24 złW przypadku, gdy palarnia jest uczciwa i nie narzuca cen z kosmosu, za TE SAME kawy co w innych palarniach, rabat 30% jest niemożliwy do osiągnięcia, bo najczęściej tyle wynosi marża z produkcji i ze sprzedaży. Słuchałem wywiadu na YT z właścicielem jakiejś małej palarni, nie pamiętam której. Ode mnie minus za wywindowane ceny i duży rabat. Podobne praktyki stosowała kiedyś Manufaktura Kawy.


Wyznacznikiem ceny jest jakość. Kawy maja naprawdę wyśmienite ziarna duże i pełne nie jakieś orzeszki. Ja się jeszcze nie zawiodłam mi smakuje. Ciężko porównać do manufaktury każda palarnia ma swoj styl. Popatrz w necie są dużo droższe palarnie.
Justa_M20/09/2020 23:07

Wyznacznikiem ceny jest jakość. Kawy maja naprawdę wyśmienite ziarna duże i …Wyznacznikiem ceny jest jakość. Kawy maja naprawdę wyśmienite ziarna duże i pełne nie jakieś orzeszki. Ja się jeszcze nie zawiodłam mi smakuje. Ciężko porównać do manufaktury każda palarnia ma swoj styl. Popatrz w necie są dużo droższe palarnie.


Daj linka na YT chętnie posłucham wywiadu
Justa_M20/09/2020 23:07

Wyznacznikiem ceny jest jakość. Kawy maja naprawdę wyśmienite ziarna duże i …Wyznacznikiem ceny jest jakość. Kawy maja naprawdę wyśmienite ziarna duże i pełne nie jakieś orzeszki. Ja się jeszcze nie zawiodłam mi smakuje. Ciężko porównać do manufaktury każda palarnia ma swoj styl. Popatrz w necie są dużo droższe palarnie.


ale wielkość ziaren nie zawsze jest wyznacznikiem dobrej kawy. nieraz dana odmiana jest malutka, podobna właściwie do tego orzeszka (taka prawie kulista, a nie ścięta, jak typowa kawa), co wcale nie świadczy o jej złej jakości. co innego jeśli w partii znajdą się nieodrzucone pustaki, albo równość wypalenia nie zostanie przypilnowana - kilka takich spalonych ziarenek potrafi zepsuć najlepszą kawę.
Edytowane przez: "mameluch" wrz 22.
mameluch22/09/2020 12:19

ale wielkość ziaren nie zawsze jest wyznacznikiem dobrej kawy. nieraz dana …ale wielkość ziaren nie zawsze jest wyznacznikiem dobrej kawy. nieraz dana odmiana jest malutka, podobna właściwie do tego orzeszka (taka prawie kulista, a nie ścięta, jak typowa kawa), co wcale nie świadczy o jej złej jakości. co innego jeśli w partii znajdą się nieodrzucone pustaki, albo równość wypalenia nie zostanie przypilnowana - kilka takich spalonych ziarenek potrafi zepsuć najlepszą kawę.


Chyba chodzi Ci o ziarna peaberry, z całego zbioru jest ich od 2 do 5%, podobno lepiej oddają smak przy parzeniu ale zazwyczaj jak coś ma w nazwie peaberry to ma +30% do ceny
MadRainMaker22/09/2020 16:47

Chyba chodzi Ci o ziarna peaberry, z całego zbioru jest ich od 2 do 5%, …Chyba chodzi Ci o ziarna peaberry, z całego zbioru jest ich od 2 do 5%, podobno lepiej oddają smak przy parzeniu ale zazwyczaj jak coś ma w nazwie peaberry to ma +30% do ceny


masz rację coś mi świtało, że to była Kenia, szukałem w szafce z kawą żeby zrobić zdjęcie, ale już ją skończyłem. jest natomiast jeszcze do kupienia w Palarni Blend (z której polecam nie tylko tę kawę ) palarniablend.pl/ken…-77

Kenia Zawadi PB to mieszanka ziaren peaberry z kilku regionów. Peaberry to bardzo drobne ziarna, ich wyjątkowość polega głównie na tym, że wyrastają pojedynczo - zamiast dwóch standardowych ziaren w wisience drzewa kawowego. Słowo zawadi pochodzi z języka suahili i oznacza podarunek/prezent.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst