Rabat -25% na buty @ CCC Klub
303°Zakończono

Rabat -25% na buty @ CCC Klub

5
kwi 18. 2017
Nowa promocja dla klubowiczów CCC. Botki, półbuty, czółenka i obuwie sportowe taniej o 25%. Rabat przysługuje po okazaniu karty CCCKlub.

Oczywiście w trakcie obowiązywania promocji, karty nie są wydawane

Promocja ważna do niedzieli, 23.04.
Aktualizacje społecznościowe
CCC gazetkaCCC Okazje

Grupy

5 Komentarzy
xMariuszkwi 18. 2017

W CCC przygotujcie się na walkę przy ewentualnej reklamacji. Bez względu cz …W CCC przygotujcie się na walkę przy ewentualnej reklamacji. Bez względu czy buty kupiłeś za 80 czy za 400 zł


płacenie kartą i chargeback przy odmowie reklamacji. Dziękuj Pan Mbank - 100% skuteczności tego typu operacji (zawsze była zasadna).
Promo działą na e-obuwie?
MSTRKRFTkwi 18. 2017

płacenie kartą i chargeback przy odmowie reklamacji. Dziękuj Pan Mbank - 10 …płacenie kartą i chargeback przy odmowie reklamacji. Dziękuj Pan Mbank - 100% skuteczności tego typu operacji (zawsze była zasadna).chargeback po kilku miesiącach? a ten chargeback to nie jst płatną usługą przypadkiem?
MSTRKRFTkwi 18. 2017

płacenie kartą i chargeback przy odmowie reklamacji. Dziękuj Pan Mbank - 10 …płacenie kartą i chargeback przy odmowie reklamacji. Dziękuj Pan Mbank - 100% skuteczności tego typu operacji (zawsze była zasadna).

Nie wydaje mi się misiu aby można było zrealizować chargeback po kilku, kilkunastu miesiącach oz realizacji transakcji. A chodzi tutaj o walkę przy reklamacji z powodu uszkodzenia się obuwia w trakcie użytkowania a nie wad fabrycznych przy produkcji obuwia bo z tym to masz prawo kilku czy kilkunastu dni aby zwrócić towar i każdy ma obowiązek oddać Ci pieniądze także chargeback i tak nie potrzeby.
2 dni temu żona buty kupowała..
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst