Niestety, ten kupon już wygasł
Rabat -15% na wszystkie latarki i akcesoria Armytek z okazji dnia Ojca
110° Zakończono

Rabat -15% na wszystkie latarki i akcesoria Armytek z okazji dnia Ojca

-15%
cze 19. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Co tu dużo mówić, skoro wszystko jest wyjaśnione w tytule okazji - 15% rabatu na wszystkie latarki i akcesoria Armytek z kodem "OJCIEC". Kod rabatowy wpisujemy w okienko uprzednio zaznaczając pole "Mam kupon rabatowy". Instrukcja jak skorzystać z promocji na screenach poniżej. W dalszej części także latarki, którymi w mojej opinii warto się zainteresować.

408424.jpg
408424.jpg
Dobra, skoro już wiecie o istnieniu promki i wiecie jak z niej korzystać, to najwyższa pora na małą podpowiedź z mojej strony - jakimi modelami warto się zainteresować najbardziej.

Zacznijmy o modelu, który tak naprawdę wypromował markę i zakorzenił ją w świadomości różnej maści eksploratorów, speologów, bushcraftowców, majsterkowiczów i po prostu entuzjastów fajnych światełek. Mowa oczywiście o flagowej czołówce - Wizard PRO. Przez wielu model ten uważany jest za najlepszą latarkę czołową na rynku, w tym także przeze mnie. Przez tych parę lat zainteresowania latarkami, prowadzenia strony Miotacze Fotonów i grupy "Latarkowa" na Facebooku przerobiłem mnóstwo czołówek i to właśnie Wizarda PRO uważam, za najbardziej kompletną i tym samym najlepszą czołówkę jaką tylko da się kupić. Dlaczego? Świetna jakość wykonania, wysokiej klasy sterownik oparty na przetwornicy, którego cechuje nie tylko wysoka wydajność, ale także możliwość utrzymania stałej ilości światła niezależnie od poziomu naładowania akumulatora. Niskiej jakości latarki słabną w miarę rozładowywania się zasilania, ale nie latarki z serii PRO. Poza tym mamy świetny zakres ilości światła - od bardzo małej poniżej 1lm (0.15lm moon 1), do nawet 2500lm w trybie turbo 3. Czyni to czołówkę bardzo wszechstronną, pozwalając dostosować ilość światła do aktualnie panujących warunków i potrzeb użytkownika. Do tego wszystkiego mamy silny magnes, który umożliwia przyczepienie latarki np. do maski samochodu, czy karoserii w trakcie zmiany koła nocą. W nakrętce poza magnesem znajduje się także zintegrowana ładowarka pozwalająca na naładowanie dołączonego do zestawu akumulatora bez konieczności zakupu zewnętrznej ładowarki. Zaś sam akumulator to Samsung 18650 35E o pojemności 3500mAh, a więc wraz z Sanyo GA i LG MJ1 najlepsze akumulatory litowo-jonowe tego typu.
Opis zalet Wizarda zaczął się już robić nieco przydługawy, dlatego też pozwoliłem sobie go uciąć w tym miejscu i przekierować Was do mojej recenzji tej latarki na forum światełka.plarmytek.com.pl/pl/…163, gdzie dowiecie się więcej szczegółów na temat tego modelu.

408424.jpg
Kolejnym modelem wartym uwagi jest nieco tańszy Wizard WR. WR'ka jest nieco słabsza od modelu PRO, natomiast ma zaletę w postaci czerwonej diody. Niektórzy nie uznają czołówek pozbawionych światła o takiej barwie. Inni zaś nie widzą zastosowania dla takiego światła. Nie wiem, w której grupie jesteście Wy lub Wasi ojcowie, niemniej latareczka zdecydowanie warta uwagi.

408424.jpg
Teraz pora na nieco bardziej budżetową latareczkę, a jest nią Armytek Zippy. Zippy, to taki pocieszny brelok do kluczy. Jednakże w przeciwieństwie do większości breloków z funkcją latarki, Zippy jest faktycznie latarką i świeci jak na latarkę przystało. Do dyspozycji użytkownika są 3 tryby: 5lm, 50lm i 160lm. Latareczka ma wbudowany akumulator i port micro-USB do ładowania. Mega użyteczny gadżet do kluczy. Zippy występuje w kilku wersjach kolorystycznych, a także w wersji WR z drugą - czerwoną diodą. Dostępny jest także pakiet ES pozwalający przekształcić Zippiego w mini czołówkę.

408424.jpg
Dalej mamy nowego Prime C2 PRO. Latarka ta dokładnie Wizard PRO w wersji do ręki tj, ma klasyczną (niekątową) budowę. Zamiast opaski z uchwytem mocującym w zestawie znajdziemy materiałową kaburę na pas. W mojej opinii jest to jedno z fajniejszych światełek do codziennego noszenia - jako element zestawu EDC.

408424.jpg
Tyle ode mnie. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości zachęcam do zadawania ich na grupie "Latarkowa" na FB. Trzymacie się cieplutko!
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz