Niestety, ten kupon już wygasł
Rabat 15% na WYBRANE kamery i inne produkty Netatmo w Komputronik
419° Zakończono

Rabat 15% na WYBRANE kamery i inne produkty Netatmo w Komputronik

-15%Komputronik kod promocyjny
kwi 12. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W komputroniku promocja na produkty Netatmo, tylko wybrane produkty oznaczone informacja o przysługującym rabacie !!!

Kup wybrany produkt Netatmo, użyj kodu 15netatmo i obniż cenę o 15%. Promocja obowiązuje od 12.04 do 18.04.2021 lub do wyczerpania zapasów.
383359.jpg

Netatmo tworzy przełomowe, intuicyjne i pięknie zaprojektowane urządzenia z zakresu elektroniki użytkowej. Naprawdę inteligentne, innowacyjne produkty zapewniają bezproblemową obsługę, która pomaga użytkownikom w tworzeniu bezpieczniejszego, zdrowszego i wygodniejszego domu.

Netatmo starannie projektuje mechanikę, elektronikę i oprogramowanie wbudowane we wszystkie swoje produkty zgodnie z najwyższymi standardami. Aplikacje mobilne i internetowe Netatmo zostały zaprojektowane tak, aby były proste w obsłudze, a jednocześnie zapewniały wysoki komfort użytkowania.

Produkty Netatmo są zgrupowane aktualnie wokół kilku kluczowych kategorii sprzętowych, oferując istotne z punktu widzenia użytkowników ułatwienia i uprzyjemnienie codziennego życia, są to Security (Bezpieczeństwo), Energy (Energia), Weather (Pogoda) oraz Air care (Czystość powietrza). W każdej z nich znajdziecie Państwo zaskakująco intuicyjnie obsługiwane z pomocą smartfona lub tabletu produkty, w których się zakochacie.
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Prześlij Komentarz