Rabat 10 zł MWZ 50 zł @ Helion, ebookpoint, Bezdroża, Onepress, Sensus, Videopoint
351°

Rabat 10 zł MWZ 50 zł @ Helion, ebookpoint, Bezdroża, Onepress, Sensus, Videopoint

5
Obowiązuje do 31/12/2019paź 19.
Rabat 10 zł przy zakupach od 50 zł "dla klientów Pekao" (nie ma w związku z tym żadnych ograniczeń) w księgarniach Grupy Helion.

Kod rabatowy łączy się z innymi promocjami:
Aktualizacje społecznościowe
Helion kupony rabatoweHelion Okazje

Grupy

5 Komentarzy
Gorąco nie polecam Heliona. Po zmianie decyzji praktycznie nie da się skasować konta.
#DoReMi dzięki za wskazówkę, ale niestety nie udało się usunąć konta na Helionie po skierowaniu do nich maila na odpowiednią skrzynkę. Sprawa najpierw poszła do UOKiK, który przekierował ją do Urzędem Ochrony Danych Osobowych. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Peperinio05/11/2019 20:42

Gorąco nie polecam Heliona. Po zmianie decyzji praktycznie nie da się s …Gorąco nie polecam Heliona. Po zmianie decyzji praktycznie nie da się skasować konta.#DoReMi dzięki za wskazówkę, ale niestety nie udało się usunąć konta na Helionie po skierowaniu do nich maila na odpowiednią skrzynkę. Sprawa najpierw poszła do UOKiK, który przekierował ją do Urzędem Ochrony Danych Osobowych. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


A czy mógłbyś coś więcej zdradzić niewtajemniczonym?
adollphus05/11/2019 21:16

A czy mógłbyś coś więcej zdradzić niewtajemniczonym?


Jasne. Założyłem konto przy okazji okazji z Peppera i zagłębiłem się w promocyjną lekturę.
Niestety okazała się niskich lotów. Przejrzałem kilka nast. pozycji i z powodu tego, że staram się nie śmiecić swoimi danymi w necie napisałem maila do Helion.pl z prośbą o usunięcie moich danych oraz skasowanie konta w w serwisie, ponieważ nie ma takiej możliwości w panelu klienta. Brak odpowiedzi, później moje dwa następne maila na inne adresy helionowe. Brak odpowiedzi.

Z irytacji wspomniałem o tym na Pepperze, po czym kolega DoReMi podpowiedział mi, że w czeluściach regulaminu jest napisane małączcionką :), że trzeba słać maila na [email protected] Tak też zrobiłem. Dwa razy. Brak odpowiedzi. Nadal mogę się logować. Helion zarządza danymi i tyle. Sprawa poleciała do Urzędem Ochrony Danych Osobowych. Zobaczymy co powiedzą.
@Peperinio Kumam, dzięki za info.
Dzięki - skorzystałem z kodu na ebookpoint.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst