Niestety, ten kupon już wygasł
Promocje na Dzień Gier Planszowych w Urwis.pl -15% / Gra planszowa
304° Zakończono

Promocje na Dzień Gier Planszowych w Urwis.pl -15% / Gra planszowa

-15%Urwis kod promocyjny
12
paź 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dziś dzień gier planszowych. W sklepie Urwis.plobniżka -15% z kodem dgp15

Warunki:

- łączy się z innymi promocjami
- ważny do końca 11.10.2020r
- jednorazowy zakup maksymalnie 4 pozycje i wartość koszyka do 500zł
- tylko 100 kodów w puli

Darmowa wysyłka również za pobraniem dla zamówień powyżej chyba 200zł

Przykładowe ceny:

Na skrzydłach - 129zł
Osadnicy Narodziny Imperium - 83,77zł
Ilos - 50,78
Cytadela - 83zł
51 stan Master set - 89,37zł
Tzolkin - 97,99
Mr Jack - 64zł
Takenoko - 90,37zł
Twilight Struggle - 134,19zł
Lewis & Clark Ekspedcyja - 112,34zł (Koniec nakładu)

I wiele innych.
Aktualizacje społecznościowe
Urwis kod promocyjnyUrwis Okazje
12 Komentarzy
Kod był wczoraj i w ciągu godziny został wykorzystany wiec dawno nieaktualne.

Odwołuje, jednak dziala
Edytowane przez: "berith84" paź 10.
U mnie wszystko działa i zrobiłem 2 zamówienia.
Coś polecacie?
Nie polecam zamówień w urwisie, nie zabezpieczają paczek. Wysłali mi planszówkę owiniętą tylko w strecz (bez kartonu, bez folii bąbelkowej), przyjechała z mocno obitym rogiem (oczywiście sklep zrzucał winę na kuriera). Reklamowałam i grę w ramach reklamacji zapakowali dokładnie tak samo (tylko strecz) i znowu przyjechała obita.
Simona10/10/2020 15:04

Nie polecam zamówień w urwisie, nie zabezpieczają paczek. Wysłali mi pla …Nie polecam zamówień w urwisie, nie zabezpieczają paczek. Wysłali mi planszówkę owiniętą tylko w strecz (bez kartonu, bez folii bąbelkowej), przyjechała z mocno obitym rogiem (oczywiście sklep zrzucał winę na kuriera). Reklamowałam i grę w ramach reklamacji zapakowali dokładnie tak samo (tylko strecz) i znowu przyjechała obita.


Geniusze.
SuckMyLipo10/10/2020 15:30

Geniusze.


Pewnie na wejściu do ich biura wisi tabliczka z napisem "Do trzech razy sztuka"
SuckMyLipo10/10/2020 15:30

Geniusze.


Trochę tak. Podczas procesu reklamacji przekazali informację, że mogą nie wysłać kolejnej sztuki, tylko zrobić zwrot pieniędzy, a była to gra kupiona z wykorzystaniem limitowanego kodu rabatowego, na której bardzo mi zależało, więc tutaj też słabo, że do końca nie znałam ich decyzji. Ale ok, wysłali. Reklamowaną uszkodzoną grę do zwrotu kazali oczywiście dobrze zabezpieczyć. Odesłałam im zapakowaną w karton i folię bąbelkową, a mi przysłali kolejną w streczu Tej drugiej uszkodzonej już nie reklamowałam, bo była lekko obita (pierwsza miała mocno uszkodzony karton), dałam sobie spokój.
Edytowane przez: "Simona" paź 10.
Simona10/10/2020 16:17

Trochę tak. Podczas procesu reklamacji przekazali informację, że mogą nie w …Trochę tak. Podczas procesu reklamacji przekazali informację, że mogą nie wysłać kolejnej sztuki, tylko zrobić zwrot pieniędzy, a była to gra kupiona z wykorzystaniem limitowanego kodu rabatowego, na której bardzo mi zależało, więc tutaj też słabo, że do końca nie znałam ich decyzji. Ale ok, wysłali. Reklamowaną uszkodzoną grę do zwrotu kazali oczywiście dobrze zabezpieczyć. Odesłałam im zapakowaną w karton i folię bąbelkową, a mi przysłali kolejną w streczu Tej drugiej uszkodzonej już nie reklamowałam, bo była lekko obita (pierwsza miała mocno uszkodzony karton), dałam sobie spokój.


I to był błąd. Bo będą tak dalej wysyłać ludziom.
PonuryTomasz11/10/2020 08:20

I to był błąd. Bo będą tak dalej wysyłać ludziom.


Raczej nie zmieniłabym świata, bo urwis to taka firma, że zamówienie składasz w sklepie internetowym urwis.pl, a towary wysyłane są z zewnętrznego centrum dystrybucji. Żaden pracownik urwisa nie ma na tyle kontaktu z magazynierami tego centrum dystrybucyjnego, żeby powiedział, że Simona była niezadowolona ze spakowania paczki.
Edytowane przez: "Simona" paź 11.
Simona11/10/2020 12:34

Raczej nie zmieniłabym świata, bo urwis to taka firma, że zamówienie skł …Raczej nie zmieniłabym świata, bo urwis to taka firma, że zamówienie składasz w sklepie internetowym urwis.pl, a towary wysyłane są z zewnętrznego centrum dystrybucji. Żaden pracownik urwisa nie ma na tyle kontaktu z magazynierami tego centrum dystrybucyjnego, żeby powiedział, że Simona była niezadowolona ze spakowania paczki.


Myślisz że 3 albo 4 krotna wysyłka paczki i jej uszkodzenie nie odbije się echem?
PonuryTomasz11/10/2020 12:38

Myślisz że 3 albo 4 krotna wysyłka paczki i jej uszkodzenie nie odbije się …Myślisz że 3 albo 4 krotna wysyłka paczki i jej uszkodzenie nie odbije się echem?


Myślę, że nie, a najpewniej zwróciliby pieniądze. Jak chcesz to zamów i wysyłaj im paczki 4 razy, żeby sprawić, żeby inni mieli ładnie zapakowane.
Dlaczego kod nie dziala dla posiadlosci szalenstwa?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst