Niestety, ten kupon już wygasł
Promocja -15% na produkty Olympus - lornetki, aparaty, obiektywy, dyktafony (Mall.pl)
169° Zakończono

Promocja -15% na produkty Olympus - lornetki, aparaty, obiektywy, dyktafony (Mall.pl)

-15%Mall.pl kody rabatowe
8
lip 16.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Do 19.07 na Mall.pl mamy -15% na produkty Olympusa.

Przespałem ostatnią okazję na lornetkę Olympus 10x50 DPS I na Amazonie i w Mall, ale jeżeli kogoś ciśnie, to 10x50 wypada średnio (253,30 zł, a najtaniej wg ceneo obecnie 298 zł), ale np. 8-16x40 Zoom DPS I kosztuje 337,45 zł (najtaniej wg ceneo 379 zł), a 8x40 DPS I 227,80 zł (najtaniej wg ceneo 268 zł).

Ktoś z Was miał może styczność z Zoomem? Widziałem wczoraj sztukę w Media Markt w Galerii Dominikańskiej, ale patrząc na jej stan, brzydziłem się przykładać to do twarzy.

Promo obejmuje całą markę, więc i aparaty, obiektywy, dyktafony, ale niestety nie mam czasu sprawdzać jak wypadają względem innych ofert. Jeżeli ktoś wyhaczy coś dobrego, podepniemy.

Odbiór osobisty we Wrocławiu za darmo, dostawa DHL 11 zł, przynajmniej jeżeli bierzemy pod uwagę lornetki.
Aktualizacje społecznościowe
Mall.pl kody rabatoweMall.pl Okazje
8 Komentarzy
Plusik.
Btw w przypadku 10x50 w MM po skorzystaniu z kuponu klubowego wychodzi niecałe 260zł, do tego cashback i odbiór w większej liczbie miast/przesyłka.
Tez przespałem promo i się waham
BTW.
Olympus wycofuje się z rynku aparatów więc grom wie jak to będzie z gwarancją i przyszyłymi cenami
wojtoon16/07/2020 12:24

BTW.Olympus wycofuje się z rynku aparatów więc grom wie jak to będzie z gwa …BTW.Olympus wycofuje się z rynku aparatów więc grom wie jak to będzie z gwarancją i przyszyłymi cenami


Nie wycofuje się. Dział fotograficzny zmienił właściciela.
no to cyk + 20% update * a poźńiej pyk - 15% procentów
Enceladus16/07/2020 12:34

no to cyk + 20% update * a poźńiej pyk - 15% procentów


akurat w przypadku 10x50 może tak, bo była chyba za 239 zł, ale tamto promo się skończyło, a obecna cena i tak jest najlepsza na rynku, więc raczej nie wrzucałbym tej promo do jednego wora np. z "wyprzedażami" w Media Expert
DonPatagon16/07/2020 12:33

Nie wycofuje się. Dział fotograficzny zmienił właściciela.Dokładnie, nie ma powodu żeby nie było gwarancji, etc. Prawdopodobnie nawet marki (m.zuiko) pozostaną takie same. Podobnie było z Sony, które sprzedało Vaio (swoją drogą dokładnie tej samej firmie), a laptopy dalej są produkowane.
tomoobi16/07/2020 14:57

Dokładnie, nie ma powodu żeby nie było gwarancji, etc. Prawdopodobnie na …Dokładnie, nie ma powodu żeby nie było gwarancji, etc. Prawdopodobnie nawet marki (m.zuiko) pozostaną takie same. Podobnie było z Sony, które sprzedało Vaio (swoją drogą dokładnie tej samej firmie), a laptopy dalej są produkowane.


Dokładnie. Ale warto zauważyć że to co dzisiaj prezentuję marka VAIO, to cień tego co było dawniej, także widać że mimo wszystko bardzo ograniczyli koszty gdzie się dało. Niestety może (nie musi) to wskazywać że w przyszłości Olympus również nie będzie się zbytnio rozwijał, tylko "optymalizował koszty" gdzie się da, nakręcając sprzedaż tylko na opinii i dawnym przywiązaniu do marki, a nie nowych ciekawych produktach.

Tylko sygnalizuję - ale nie musi się tak stać.
@Pepper może warto podbić wrzutę, bo kod jeszcze tylko jutro ważny.

Sam zamówiłem w końcu 8x40 DPS I
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst