Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny (22-24 listopada)
2174°

Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny (22-24 listopada)

-50%
61
Zaktualizowano paź 30. (Opublikowano paź 28.)Obowiązuje do 24/11/2019
Już 30 października pojawią się oferty z kolejnej edycji tej znanej akcji.
Natomiast, jeśli ktoś ma upatrzoną jakąś miejscówkę, to polecam zajrzeć na ich stronę/FB, bo już wiele ofert się pojawiło.
Rezerwacje startują oficjalnie w środę, ale najlepsze miejscówki szybko się kończą, więc warto mieć coś na oku

Poza noclegami, jest zawsze dużo ofert na muzea, wystawy itd., więc można skorzystać w swoim mieście.

Edit: pojawiła się już lista obiektów polskazobaczwiecej.pl/prz…ert


Tutaj kilka przykładowych, które już się ogłosiły:
facebook.com/han…ec/
facebook.com/Zam…990
naturatour.pl/str…/63
facebook.com/pg/…nda


"Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie?Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością.

Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów.Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.
"
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
61 Komentarzy
Ciekawa opcja!
Świetna wstawka. Leci plusik
Przekazane dalej +
Zapewne skorzystam.Dzięki.
Coś dla wędkarzy ?
Plusik
Jareckicki28/10/2019 11:18

Coś dla wędkarzy ?


Karpie w Lidlu, ale jeszcze nie czas na to.
pytanie moze glupie, ale czy trzeba sie jakos zarejestrowac by brac udzial w promo? po co jest ten formularz kontaktowy na str?
tetras28/10/2019 11:29

pytanie moze glupie, ale czy trzeba sie jakos zarejestrowac by brac udzial …pytanie moze glupie, ale czy trzeba sie jakos zarejestrowac by brac udzial w promo? po co jest ten formularz kontaktowy na str?


Wystarczy przeczytać informacje na stronie
tetras28/10/2019 11:29

pytanie moze glupie, ale czy trzeba sie jakos zarejestrowac by brac udzial …pytanie moze glupie, ale czy trzeba sie jakos zarejestrowac by brac udzial w promo? po co jest ten formularz kontaktowy na str?


Rejestracja jest dla obiektów zapewne, Ty tylko musisz dojechać i ew. zapisać się.
@owca zawołaj o podbicie za 2 dni jak coś, na stronie widzę że lista obiektów będzie dopiero 1'szego listopada.
Na stronie jest licznik, który pokazuje, że obecnie pozostało 3 dni i 12 godzin do pojawiania się listy ofert, czyli oferty miałyby się pojawić 1.11.2019. Natomiast na stronach partnerów jest info, że rezerwacja możliwa od 30.10.2019 (środa). Wychodzi więc na to, że należałoby szukać miejscówek na własną rękę bo przez te dwa dni co lepsze będą zarezerwowane.
eter28/10/2019 11:49

Rejestracja jest dla obiektów zapewne, Ty tylko musisz dojechać i ew. z …Rejestracja jest dla obiektów zapewne, Ty tylko musisz dojechać i ew. zapisać się.


Rezerwacji dokonujesz na stronie obiektu a czy musisz się zarejestrować to już od ich polityki zależy. Jedni wymagają a drudzy nie.
ejtipi28/10/2019 11:59

Na stronie jest licznik, który pokazuje, że obecnie pozostało 3 dni i 12 go …Na stronie jest licznik, który pokazuje, że obecnie pozostało 3 dni i 12 godzin do pojawiania się listy ofert, czyli oferty miałyby się pojawić 1.11.2019. Natomiast na stronach partnerów jest info, że rezerwacja możliwa od 30.10.2019 (środa). Wychodzi więc na to, że należałoby szukać miejscówek na własną rękę bo przez te dwa dni co lepsze będą zarezerwowane.


Napisałem do miejsc, z których korzystałem w poprzednich latach i wszyscy jednoznacznie mi odpisali, że będą mogli udzielać info 01.11.
Edytowane przez: "mloody" paź 28.
mloody28/10/2019 12:42

Napisałem do miejsc, z których korzystałem w poprzednich latach i wszyscy j …Napisałem do miejsc, z których korzystałem w poprzednich latach i wszyscy jednoznacznie mi odpisali, że będą mogli udzielać info 01.11.A w trzech na cztery miejsca, które przytoczył autor jest info, że "Rezerwacja możliwa od 30.10.2019 (środa)"
ejtipi28/10/2019 12:49

A w trzech na cztery miejsca, które przytoczył autor jest info, że "R …A w trzech na cztery miejsca, które przytoczył autor jest info, że "Rezerwacja możliwa od 30.10.2019 (środa)"


No to nie wiem, ja zawsze i tak rezerwuje telefonicznie lub mailowo.
z przeszłej edycji byliśmy w Gdyni w hotelu Nadmorski. Polecam- dobre jedzenie w cenie, lokalizacja tuż przy promenadzie, za darmo rowery, kijki, silka/ sauny
Z poprzednich edycji wiem, że ich strona często niedomaga i często np. lista była już dostępna, ale na głównej stronie nie była widoczna.
Dlatego tak jak napisałem, najlepiej zadzwonić/napisać do obiektu, który mamy upatrzony i dowiedzieć się którego dnia i od której można rezerwować.
MINUS ... W ten weekend pracuje!!!
Super oferta. Plus
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst