Plex - Kupony

Plex coupon

1 gorąca okazja

Kupony i kod rabatowy od Plex w wrzesień 2020

-25%
-25%
Zniżka na lifetime premium pass w PLEX
22/11/2019
Porównanie free do premium https://www.plex.tv/plex-pass/#modal-features Rozumiem że Free wystarcza w 100% do użytku ale są osoby, które polują na zniżkę lifetime. Lifetime mo… Czytaj dalej
asimply

Dokładnie. Plex jest tylko do transkodowania. A tak to bezużyteczna bzdura, bo bibliotekę nawet Windows można udostępnić i nie trzeba nawet streamować na głupiego Chromecasta.

Olek.Nowak

Komp do kodi? firestickTV za 100zl na nim kodi i streaming z własnego serwera dedykowanego ,olac plexa

KSi

Długi czas miałem Kodi, od roku Plexa i już nie wracam. Chromecast w jednym tv, Samsung ma apkę w TV, serwer z dyskami stoi sobie w piwnicy gdzie nikomu nie przeszkadza hałas, a materiały pięknie się streamują, nawet na wyjeździe w hotelu. Kodi jest fajne jako HTPC gdy kompa masz podłączonego bezpośrednio do TV i do tego pilota, ale w dzisiejszych czasach streamingu i szybkich sieci plex w wielu zastosowaniach jest wygodniejszy.

muminek1

Miałem napisać 99%

Kamil_Kulis

Przeczytaj moje zdanie jeszcze raz. Powtorzyleś to co napisałem. Po za tym premium ma wspomaganie sprzętowe co w przypadku słabych sprzętów jest niezbędne do udostępnienia biblioteki po za domem, przenoszenie zdjęć z telefonu, aplikacje na tel w cenie abonamentu, TV/DVR, wykrywanie płyt muzycznych. Tworzenie użytkowników domowych którzy automatycznie maja wersję premium. Nie pisz proszę że ma tylko, bo to nie prawda.

-25%
-25%
Lifetime Plex Pass za 89,99$
17/11/2018
Może komuś się przyda. Dostałem dzisiaj na maila promocje. Normalna cena 119,99$ Podobno wysyłają czasem maila z obniżką do 74,99$
Blindorc

Opis jak opis... Wszystko co zawiera flex pass jest w linku który podałem. Chyba nie chodzi o to żeby całość przetłumaczyć na język polski ?

emil.mil

W domu mam LTE, więc płeć spowalniał działanie internetu. Aż tak dużą aktywność aplikacji nie budzi mojego zaufania.

oxygene

KODI jest za free :)

mateusz446

Mając Plex Pass można np. udostępniać swój serwer innym użytkownikom. Generalnie Plex to narzędzie do stworzenia swojego netflixa, ze swoją bazą filmów, swoim serwerem itp. Warto polować na indywidualne maile z promocją na $74,99.

wilq

tragedia :DDD

-100%
-100%
Darmowy miesiąc Plex Pass
20/08/2018
Z kodem darmowy miesiąc usługi Plex Pass - umożliwia m.in oglądanie materiałów z biblioteki na telefonie (więcej info https://www.plex.tv/plex-pass/ ). Nie zapomnijcie wyłączyć su… Czytaj dalej
carrigan

Tak, ale bez passa też można wykupić pełną wersję i dużo taniej niż utrzymywać subskrypcję.

FaUst

https://support.plex.tv/articles/202526943-plex-free-vs-paid/ "(...) PlexPass (...) Activate all of our mobile apps (Android, iOS, Windows, Windows Phone) simply by signing into your Plex account within the app."

dealcombo

Natywnej obsługi napisów srt /txt w wersji bez re-kompresji brak od początku tego badziewia.

saruk

Obejrzysz ile chcesz:

Nakiin

Dzięki za wrzutkę! Chciałem wypróbować Passa :)

Najnowsze Kupony Plex:

ZniżkaPlex Szczegóły ZniżkiWygasa
25%Zniżka na lifetime premium pass w PLEX20/11/2019
25%Lifetime Plex Pass za 89,99$15/11/2018
100%Darmowy miesiąc Plex Pass20/06/2018