Piątek 13go w RTV EURO AGD !
75°Zakończono

Piątek 13go w RTV EURO AGD !

8
maj 13. 2016
Dzisiaj RTV EURO AGD robi akcję z okazji piątku 13. Jest do kupienia dużo artykułów po niższych cenach. Jak ktoś akurat jest w trakcie kupna sprzętu do domu to jak znalazł.

Informacja o promocji pochodzi z newslettera sklepu.

Użyj kodu rabatowego: PIATEK13GO

Promocja obowiązuje do godziny 23:59 dnia 13.05.2016r.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Sprawdzilem kilka produktow, w oleole (ich blizniaczym sklepie) czasami taniej niz po obnizce w euro ;-)
Plus, ale nie mogę pozostawić bez komentarza tego, że w dziale marketingu RTV EURO AGD siedzą ludzie niedoedukowani (analfabeci to zbyt mocne określenie). lukaszrokicki.pl/201…we/
A ten link co ma niby oznaczać?
Autor
kliperjkmaj 13. 2016

Sprawdzilem kilka produktow, w oleole (ich blizniaczym sklepie) czasami …Sprawdzilem kilka produktow, w oleole (ich blizniaczym sklepie) czasami taniej niz po obnizce w euro ;-)Nie napisałem, że wszystkie produkty są w atrakcyjnych cenach.

Hallermaj 13. 2016

A ten link co ma niby oznaczać?Link przekierowuje do strony ze wszystkimi przecenionymi w tej akcji produktami.
Szewa11maj 13. 2016

Nie napisałem, że wszystkie produkty są w atrakcyjnych cenach. Link pr … Nie napisałem, że wszystkie produkty są w atrakcyjnych cenach. Link przekierowuje do strony ze wszystkimi przecenionymi w tej akcji produktami.


Chodziło mi raczej o link kolegi https://www.pepper.pl/profile/Santar
Zbanowany
coś słabe te promocje, na Ceneo taniej można znaleźć chcieli skorzystać z okazji a tu cebuli nie ma
Hallermaj 13. 2016

Chodziło mi raczej o link kolegi @Santarnie ma strachu, a poczytać warto
Kolejny raz to pisze. Przydałby się ktoś kto by zatwierdzał wrzucane tu rzeczy. Bo albo wrzuca sie coś co nawet nie jest tańsze, albo jakies g***no co nikogo nie obchodzi, albo jakies ciastka z lidla przecenione o 5 groszy. Oprocz tego jest ceneo. A co do rtv euro agd to darujcie se, no chyba ze potem macie ochote czekac 2 miesiace na rozpatrzenie reklamacji. Ja mialem 2 takie sytuacje z nimi. Raz kupilem tableta. Okazal sie nie sprawny, oddalem i czekalem ponad 2 mies, a po tym czasie koles w sklepie oddal kase i powiedzial do mnie tak: alee to po co pan czekal 2 miesiace. A ja na to dlatego ze nie chcieliscie mi dac nowego ani zwrotu kasy. A on na to ze on od poczatku wiedzial ze oni tego nie naprawia. I sie cieszy....
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od cebula_power. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy