Niestety, ten kupon już wygasł
lis 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Sprawdźcie swoje skrzynki emailowe. Paypal ma promocję na -40zł dla pierwszych 7000 osób z polski. Kupon ważny do 21.11.2020.

Obowiązują warunki:

1. W ramach tej oferty posiadacze konta PayPal spełniający określone kryteria mogą otrzymać zniżkę w wysokości 40 PLN na kwalifikujące się zakupy, za które zapłacą w systemie PayPal.
2. Oferta jest ograniczona do pierwszych 7000 respondentów, którzy zapiszą ją na swoim koncie PayPal. Mogą z niej skorzystać tylko wybrani posiadacze konta PayPal z Polski, zgodnie z zasadą „kto pierwszy, ten lepszy”.
3. Data ważności oferty pojawi się w Twoim portfelu PayPal po zapisaniu w nim oferty ("Okres obowiązywania oferty").
4. Oferty nie można przenieść ani wymienić na gotówkę lub inne zniżki/produkty/usługi.
5. Każdy posiadacz konta PayPal spełniający określone kryteria może skorzystać z oferty tylko raz w Okresie jej obowiązywania.
6. Aby można było skorzystać z oferty, płatność za zakupy musi zostać dokonana w systemie PayPal.
7. Zamówienie może być złożone tylko w kwalifikujących się sklepach, które akceptują płatności w takiej samej walucie, w jakiej oferowana jest zniżka.
8. Niezależnie od jakichkolwiek zapisów zawartych w treści niniejszego dokumentu, spółka PayPal i jej podmioty powiązane nie ponoszą odpowiedzialności za żadne wady czy nieprawidłowości oferty ani za żadne straty, obrażenia czy szkody zaistniałe w wyniku skorzystania z jakiejkolwiek oferty lub w związku z takim skorzystaniem.
9. Decyzje PayPal we wszystkich sprawach dotyczących oferty, a także niniejsze warunki oferty są ostateczne i wiążące.
10. Korzystając z tej oferty, akceptujesz niniejsze warunki.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
42 Komentarze
Prześlij Komentarz