Pakiet BIK. Raporty i Alerty na rok za 59 zł @ BIK
183°Zakończono

Pakiet BIK. Raporty i Alerty na rok za 59 zł @ BIK

15
mar 20. 2017
Znajomemu kończyło się w BIK płatne konto. Nie przedłużył i dostał reklamę z kodem. Nie wiem, czy to stała akcja. Napisane jest, że kod ważny do końca marca 2017.

Było już kilka razy, ale dla przypomnienia, co jest w Pakiecie BIK:
  • 12 raportów BIK z historią kredytową i oceną punktową
  • Alerty BIK chroniące Cię przed wyłudzeniem kredytu
  • Alerty BIK informujące o opóźeniach w spłacie kredytu

Aby skorzystać z oferty, wpisz kod promocyjny w podsumowaniu zamówienia i kliknij "przelicz". Oferta ważna tylko do końca marca 2017.

Oczywiście cały czas dostępna jest (i dostaniemy do wyboru podczas rejestracji) wersja próbną - lekko przycięty raport i Alerty na 60 dni za darmo.
Aktualizacje społecznościowe
BIK rabatyBIK Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Taka baza powinna być za darmo ;/
Polska kraj w który poszkodowany musi udowodnić że nie brał żadnego kredytu
15 Komentarzy
@Cad@Kaban jest BIK a pepper widzi Żbik. Taki mały błąd
Poprawione.
Ja mam teraz za Free
anna666mar 20. 2017

Ja mam teraz za Free

A jak można sobie takie darmowe aktywować?

anna666mar 20. 2017

Ja mam teraz za FreeGratulacje, jest czym szpanować na dzielni
VINCENZOmar 20. 2017

A jak można sobie takie darmowe aktywować?Na Pepperze w ubiegłym roku 2 razy była okazja z BIK za darmo, od listopada raczej nic nie było
VINCENZOmar 20. 2017

A jak można sobie takie darmowe aktywować?


Już nie można, było na chwilę udostępnione za darmo na rok. To działa na zasadzie załóż konto próbne na rok, co miesiąc otrzymuj od nas powiadomienia że dobrze zrobiłeś, po roku zapłać albo niestety twoje konto wygaśnie.
chlittomar 20. 2017

Na Pepperze w ubiegłym roku 2 razy była okazja z BIK za darmo, od l …Na Pepperze w ubiegłym roku 2 razy była okazja z BIK za darmo, od listopada raczej nic nie byłoAle to było BIK Alerty, które dawało tylko tyle, że otrzymuje się sms/email o tym, że bieże się w danym momencie kredyt (jest zapytanie do BIK). A tu jest wersja z 12 raportami (odświeżeniami scoringu BIK) na rok, pełny raport z widocznym naszym scoringiem w punktach oraz ilością gwiazdek, z listą zapytań (kto pytał się o nas), opóźnieniami w spłatach itp.
chlittomar 20. 2017

Na Pepperze w ubiegłym roku 2 razy była okazja z BIK za darmo, od l …Na Pepperze w ubiegłym roku 2 razy była okazja z BIK za darmo, od listopada raczej nic nie byłoSEOmar 20. 2017

Ale to było BIK Alerty, które dawało tylko tyle, że otrzymuje się sms/ …Ale to było BIK Alerty, które dawało tylko tyle, że otrzymuje się sms/email o tym, że bieże się w danym momencie kredyt (jest zapytanie do BIK). A tu jest wersja z 12 raportami (odświeżeniami scoringu BIK) na rok, pełny raport z widocznym naszym scoringiem w punktach oraz ilością gwiazdek, z listą zapytań (kto pytał się o nas), opóźnieniami w spłatach itp.Otóż to. Z tym kodem dostajemy za 59 zł równowartość 451 zł (!) (12 raportów po 36 zł i Alerty warte 19 zł). Inna sprawa, że w zwykłej cenie (79 zł) to też niezła oferta. Oczywiście dla chcących sprawdzać swój BIK. Tak, to wystarczy kupić Alerty za 19 zł jako program, moim zdaniem, obowiązkowy dla każdego, kto ma pesel...
Taka baza powinna być za darmo ;/
Polska kraj w który poszkodowany musi udowodnić że nie brał żadnego kredytu
Kabanmar 20. 2017

Poprawione.


Edytowane i znowu jest źle
DoReMimar 20. 2017

Otóż to. Z tym kodem dostajemy za 59 zł równowartość 451 zł (!) (12 raport …Otóż to. Z tym kodem dostajemy za 59 zł równowartość 451 zł (!) (12 raportów po 36 zł i Alerty warte 19 zł). Inna sprawa, że w zwykłej cenie (79 zł) to też niezła oferta. Oczywiście dla chcących sprawdzać swój BIK. Tak, to wystarczy kupić Alerty za 19 zł jako program, moim zdaniem, obowiązkowy dla każdego, kto ma pesel...

Witam. Mogę ten cały BIK sprawdzić jednorazowo w inny sposób? Najlepiej za free...?
mloodymar 20. 2017

Witam. Mogę ten cały BIK sprawdzić jednorazowo w inny sposób? Najlepiej za …Witam. Mogę ten cały BIK sprawdzić jednorazowo w inny sposób? Najlepiej za free...?


Kilka godzin temu dopisałem informację:
Oczywiście cały czas dostępna jest (i dostaniemy do wyboru podczas rejestracji) wersja próbna - lekko przycięty raport i Alerty na 60 dni za darmo.
Jeśli więc jeszcze z tego nie korzystałeś, to dostaniesz raport za free.
Raz na pół roku można też pobrać darmowy raport ustawowy - taki mają obowiązek, żeby co 6 miesięcy informować nas za darmo.
DoReMimar 20. 2017

Kilka godzin temu dopisałem informację:Oczywiście cały czas dostępna jest ( …Kilka godzin temu dopisałem informację:Oczywiście cały czas dostępna jest (i dostaniemy do wyboru podczas rejestracji) wersja próbna - lekko przycięty raport i Alerty na 60 dni za darmo. Jeśli więc jeszcze z tego nie korzystałeś, to dostaniesz raport za free.Raz na pół roku można też pobrać darmowy raport ustawowy - taki mają obowiązek, żeby co 6 miesięcy informować nas za darmo.

Dzięki śliczne.
Dla właścicieli kont w Alior banku jest promocja BIK na 12 miesięcy za darmo ale trzeba udać się do placówki banku osobiście do końca marca i poprosić o aktywację usługi.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst