OnePlus - Okazje

OnePlus Kody Rabatowe

5 gorących okazji

Kompletna lista kupony i Kody Rabatowe od OnePlus w 2018

Newsletter
Gorąco!
Najgorętsze okazje wprost na Twoją skrzynkę?
Subskrybuj przegląd najlepszych okazji publikowanych codziennie.
PepperPromo
PepperPromo 
-10%
10% zniżki na OnePlus 5 dla studentów
Dla studentów 10% rabatu na zakup OnePlus 5 z oficjalnego sklepu. Potrzebna jest weryfikacja poprzez potwierdzenie kodu z maila wysyłanego na wasz prywatny adres mailowy uczelni po… Czytaj dalej

Giorgio894 godz., 49 min

LUL xD Forum XDA kolega nie zna ? To jest główna zaleta tych telefonów, że …LUL xD Forum XDA kolega nie zna ? To jest główna zaleta tych telefonów, że bez utraty gwarancji wgrywasz sobie custom romy tworzone przez community i robisz roota. Sam miałem 1+1 i telefon po wgraniu Sultan romu był miazga. Zresztą 1+2 nadal trzyma cenę powyżej 1k pln za używkęJeden lubi co tydzień zmieniać softy, robić wipe i poświęcać kilkanaście godzin na aktualizacje.

Drugi jest dorosły i chciałby aby telefon był aktualny i działał. Należę do tej drugiej grupy (chociaż kiedyś do pierwszej).

Kolejna sprawa, że w customach nie działa połowa funkcji. Naprawdę, poza muleniem i jako taką jakością video to był fajny telefon... a i bateria słabo trzymała. Mimo wszystko, lubiłem go jakoś.

Autor

Giorgio892 godz., 42 min

LUL xD Forum XDA kolega nie zna ? To jest główna zaleta tych telefonów, że …LUL xD Forum XDA kolega nie zna ? To jest główna zaleta tych telefonów, że bez utraty gwarancji wgrywasz sobie custom romy tworzone przez community i robisz roota. Sam miałem 1+1 i telefon po wgraniu Sultan romu był miazga. Zresztą 1+2 nadal trzyma cenę powyżej 1k pln za używkę

Ale, że OnePlus nie udostępnił sterowników aparatu i przez to custom Romy mają gorszą jakość zdjęć to ty wiedz.

grzech1991sie 31.

Miałem wersję 2 nie polecam, brał aktualizacji, co pół roku muli i trzeba w …Miałem wersję 2 nie polecam, brał aktualizacji, co pół roku muli i trzeba wipe robić.


LUL xD Forum XDA kolega nie zna ? To jest główna zaleta tych telefonów, że bez utraty gwarancji wgrywasz sobie custom romy tworzone przez community i robisz roota. Sam miałem 1+1 i telefon po wgraniu Sultan romu był miazga. Zresztą 1+2 nadal trzyma cenę powyżej 1k pln za używkę

defqonnected1 godz., 33 min

OnePlus 2 to strasznie nieudany model. Wszystkich rozczarował wyglądem, a s …OnePlus 2 to strasznie nieudany model. Wszystkich rozczarował wyglądem, a sprzedaż chyba nie była tak duża. Później obiecane aktualizacje do Nougata, a po pół roku odwlekania wreszcie przyznali się, że aktualizacji nie będzie. Mogli chociaż udostępnić sterowniki do aparatu - bez nich jakość zdjęć na custom ROMach jest o wiele gorsza. Po tych rewelacjach porzuciłem myśl o kupieniu OnePlus 5 i jakiegokolwiek ich telefonu dopóki sytuacja się nie poprawi i zaczną spełniać swoje obiecanki - najszybciej zweryfikuję to kiedy (o ile w ogóle) zaktualizują 3 i 3t do Oreo.Wiesz, wygląd - widzisz przed zakupem. Nie jest to poziom iphone, ale tragedii nie było. Miał sporo innych wad, ale mulenie po pół roku tragedia. Chyba mam farta do takich telefonów, w każdym bądź razie. Odpuściłem androida i jestem szczęśliwy.

Autor

grzech199153 min

Miałem wersję 2 nie polecam, brał aktualizacji, co pół roku muli i trzeba w …Miałem wersję 2 nie polecam, brał aktualizacji, co pół roku muli i trzeba wipe robić.


OnePlus 2 to strasznie nieudany model. Wszystkich rozczarował wyglądem, a sprzedaż chyba nie była tak duża. Później obiecane aktualizacje do Nougata, a po pół roku odwlekania wreszcie przyznali się, że aktualizacji nie będzie. Mogli chociaż udostępnić sterowniki do aparatu - bez nich jakość zdjęć na custom ROMach jest o wiele gorsza.
Po tych rewelacjach porzuciłem myśl o kupieniu OnePlus 5 i jakiegokolwiek ich telefonu dopóki sytuacja się nie poprawi i zaczną spełniać swoje obiecanki - najszybciej zweryfikuję to kiedy (o ile w ogóle) zaktualizują 3 i 3t do Oreo.
-50%
Do 50% taniej na oneplus.net
Wyprzedaż na oneplus.net do 50% taniej! Oneplus One: Oneplus One Folia matowa 50% taniej Oneplus One Flip Cover 50% taniej Oneplus One Protective Case 50% taniej Oneplus X: … Czytaj dalej

Najnowsze Kupony OnePlus:

ZniżkaSzczegóły ZniżkiWygasa
10%10% zniżki na OnePlus 5 dla studentów29/08/2017
ZniżkaDarmowa dostawa priorytetowa przy zamówieniu telefonów @ OnePlus31/10/2016
50%Do 50% taniej na oneplus.net1/11/2016