Niestety, ten kupon już wygasł
Odbitki 10x15 wszystkie rodzaje papieru -27% od 100 sztuk
565° Zakończono

Odbitki 10x15 wszystkie rodzaje papieru -27% od 100 sztuk

-27%Empik Foto kod rabatowy
13
wrz 2.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

295319-YtWX2.jpg
Ceny w promocji przedstawiają się następująco:
295319-Xct1D.jpg
Ceny dostaw:295319-vCHYD.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
13 Komentarzy
Anulujo
Na alledrogo o wiele taniej + Smart
Bywało taniej duużo taniej ;p W cenie prawie kosztów wysyłki
BePower03/09/2020 00:09

Na alledrogo o wiele taniej + Smart


Coś konkretnie polecasz?
Nie podoba mi się jakość zdjęć z Empiku. Brałem 2 razy na papierze premium i tak średnio mi się podobały.
Eee a ja wczoraj u fotografa 100 zdjęć w 15x10 i 1 w 30x20 i 106 zł. Dobry as ze mnie.
Zamawiałam albumy i odbitki. Zawsze coś nie tak, dodają swoje filtry, przez co zdjęcia wychodzą ciemne, mocne kontrasty, kolory przekłamane, nienaturalne. Pomyślałam, że za pierwszym razem miałam pecha, napisałam co było nie tak żeby mieli jakiś feedback. Za jakiś czas dałam drugą szansę ale również zawiedli. Mam porównanie m.in z drukiem zdjęć bezpośrednio od fotografa, który wykonywał zdjęcia i różnica w jakości druku jest spora, (pomimo wybrania tego samego typu papieru).
letorvar03/09/2020 10:46

Zamawiałam albumy i odbitki. Zawsze coś nie tak, dodają swoje filtry, pr …Zamawiałam albumy i odbitki. Zawsze coś nie tak, dodają swoje filtry, przez co zdjęcia wychodzą ciemne, mocne kontrasty, kolory przekłamane, nienaturalne.


Dokładnie - mają ustawione w maszynie jakieś gówno auto ustawienia "poprawiające" kolory i do tego pokombinowane coś czasami z ostrością jest. Chyba że interfejs strony jest zrąbany - chociaż tam zawsze miałem zaznaczone że zdjęcie ma być wywoływane bez ingerencji. U innego fotografa robiłem zdjęcia z starego aparatu 3 MPix to wychodziły piękne, ostre z dobrymi kolorami - podobały mi się. Te Empikowe są słabe.
BePower03/09/2020 00:51

https://allegro.pl/oferta/odbitki-10x15-200szt-wywolywanie-zdjec-wywolanie-9021428425?utm_medium=app_share&utm_source=facebook


Właśnie zrobiłem zamówienie. Sprawdzimy jakość W empiku co bym nie robił kadrował itp. zawsze ucięte głowy albo coś podobnego. Jakość też czasem bez szału.
letorvar03/09/2020 10:46

Zamawiałam albumy i odbitki. Zawsze coś nie tak, dodają swoje filtry, pr …Zamawiałam albumy i odbitki. Zawsze coś nie tak, dodają swoje filtry, przez co zdjęcia wychodzą ciemne, mocne kontrasty, kolory przekłamane, nienaturalne. Pomyślałam, że za pierwszym razem miałam pecha, napisałam co było nie tak żeby mieli jakiś feedback. Za jakiś czas dałam drugą szansę ale również zawiedli. Mam porównanie m.in z drukiem zdjęć bezpośrednio od fotografa, który wykonywał zdjęcia i różnica w jakości druku jest spora, (pomimo wybrania tego samego typu papieru).


Nie filtry, tylko maszyna jest ustawiona raz i tyle i u jednego wychodzi dobrze u innego źle.
Krzysiek_7603/09/2020 13:07

Nie filtry, tylko maszyna jest ustawiona raz i tyle i u jednego wychodzi …Nie filtry, tylko maszyna jest ustawiona raz i tyle i u jednego wychodzi dobrze u innego źle.


Nie ma to większego znaczenia co powoduje słabą jakość wydruku. Słabo to słabo. To że stwierdziłeś że to kwestia ustawienia maszyny nic nie zmienia, nadal nie warto bawić się w ruletkę z nadzieją, że akurat będzie się miało szczęście. Może to „dobrze” dla niektórych to po prostu małe wymagania, czego nie krytykuje.Jeśli ktoś się z tym liczy to spoko
Empik to generalnie masówka, nie można liczyć na niestandardową obsługę, choć sam robiłem już wiele zamówień jestem zadowolony z jakości odbitek. Z innych usług nie korzystałem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst