190°
Zakończone
9 Komentarzy

Skorzystałam, dzięki

jakis power bank?

Chciałbym przestrzec zafascynowanych sprzedażą online firmy Mall.pl. Firma stosuje dziwne tricki przy reklamowaniu zakupów. Kupilem u nich 2 rózne przedmioty w dwóch różnych zakupach online. reklamacje według nich to: nieprzyznanie się do winy i proponowanie zniżki przy następnych zakupach (czyli transakcja wiązana - kup czlowieku towar, jesli zechcesz go reklamowac, to sie nie przyznamy do winy, ale za to damy ci znizkę na anstępne zakupy). Moje 2 zakupy były ostatnimi jakie u nich zrobilem, bo nie tak rozumiem reklamacjęm, a na forach typu Opineo opisywac tego nie bedę, bo Opineo chyba siedzi u nich w kieszeni, bo wszystkie negatywne opinie na ich temat są RECENZOWANE albo KASOWANE (to sie nazywa kreatywna edycja opinii)

reklamowała bez problemu wysłali nowy towar

Ja ostatnio reklamowałem plecak i bez problemu wymienili na nowy. A mogli spokojnie powiedzieć, że ja sam go uszkodziłem i nic bym im nie udowodnił...

Beznadziejny sklep kupiłem raz i do dzisiaj dostaje spam na Gmail żeby im opinie wystawić, wystawiłem i nadal dostaje spam. Nie polecam.

truestoryCze 27.

Beznadziejny sklep kupiłem raz i do dzisiaj dostaje spam na Gmail żeby im opinie wystawić, wystawiłem i nadal dostaje spam. Nie polecam.


I specjalnie po to konto założyłeś, żeby nam o tym powiedzieć? Jestem wzruszony

Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Podobne kupony
  1. 342°Tydzień Mobilny @x-kom -350zł
  2. 267°Buty i torebki taniej o 30% ( dla klubowiczów) @ CCC Klub -30%
  3. 213°15% na wszystko @ Groupon -15%
  4. 174°25zł rabatu przy zakupie eBooków za min. 50zł @ Ebookpoint -25zł
  5. 166°Trzecia rzecz gratis (obejmuje przecenę) @ Tatuum