190°
Zakończono
Urządzenia mobilneMall kody rabatowe

Od 10 do 200 zł rabatu @ Mall.pl-200zł

Pobierz kupon
Kody rabatowe od 10 do 200 zł w sklepie Mall.pl. Różne zniżki, różne kategorie. Warto poszukać, jeśli ktoś czegoś potrzebuje, bo oferta sklepu jest bardzo szeroka.

Promocja trwa do 30.06.2016.

23010.jpg

9 Komentarzy

Skorzystałam, dzięki

jakis power bank?

Chciałbym przestrzec zafascynowanych sprzedażą online firmy Mall.pl. Firma stosuje dziwne tricki przy reklamowaniu zakupów. Kupilem u nich 2 rózne przedmioty w dwóch różnych zakupach online. reklamacje według nich to: nieprzyznanie się do winy i proponowanie zniżki przy następnych zakupach (czyli transakcja wiązana - kup czlowieku towar, jesli zechcesz go reklamowac, to sie nie przyznamy do winy, ale za to damy ci znizkę na anstępne zakupy). Moje 2 zakupy były ostatnimi jakie u nich zrobilem, bo nie tak rozumiem reklamacjęm, a na forach typu Opineo opisywac tego nie bedę, bo Opineo chyba siedzi u nich w kieszeni, bo wszystkie negatywne opinie na ich temat są RECENZOWANE albo KASOWANE (to sie nazywa kreatywna edycja opinii)

reklamowała bez problemu wysłali nowy towar

Autor

Ja ostatnio reklamowałem plecak i bez problemu wymienili na nowy. A mogli spokojnie powiedzieć, że ja sam go uszkodziłem i nic bym im nie udowodnił...

Beznadziejny sklep kupiłem raz i do dzisiaj dostaje spam na Gmail żeby im opinie wystawić, wystawiłem i nadal dostaje spam. Nie polecam.

Autor

truestoryCze 27.

Beznadziejny sklep kupiłem raz i do dzisiaj dostaje spam na Gmail żeby im opinie wystawić, wystawiłem i nadal dostaje spam. Nie polecam.


I specjalnie po to konto założyłeś, żeby nam o tym powiedzieć? Jestem wzruszony

Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Podobne kupony
  1. 481°30% rabatu na rowery Romet z sezonu 2017 @ Mall -30%
  2. 450°Kupon na Ebook i Audiobook za aktualizację Yanosika
  3. 172°15$ zniżki przy zakupach za min. 100$ i płatności PayPal @ JoyBuy
  4. 58°Obnizka 13% z okazji 1 rocznicy -13%
  5. 48°Kupony do GAMISS.com -15%