190°
Zakończone
9 Komentarzy

Skorzystałam, dzięki

jakis power bank?

Chciałbym przestrzec zafascynowanych sprzedażą online firmy Mall.pl. Firma stosuje dziwne tricki przy reklamowaniu zakupów. Kupilem u nich 2 rózne przedmioty w dwóch różnych zakupach online. reklamacje według nich to: nieprzyznanie się do winy i proponowanie zniżki przy następnych zakupach (czyli transakcja wiązana - kup czlowieku towar, jesli zechcesz go reklamowac, to sie nie przyznamy do winy, ale za to damy ci znizkę na anstępne zakupy). Moje 2 zakupy były ostatnimi jakie u nich zrobilem, bo nie tak rozumiem reklamacjęm, a na forach typu Opineo opisywac tego nie bedę, bo Opineo chyba siedzi u nich w kieszeni, bo wszystkie negatywne opinie na ich temat są RECENZOWANE albo KASOWANE (to sie nazywa kreatywna edycja opinii)

reklamowała bez problemu wysłali nowy towar

Ja ostatnio reklamowałem plecak i bez problemu wymienili na nowy. A mogli spokojnie powiedzieć, że ja sam go uszkodziłem i nic bym im nie udowodnił...

Beznadziejny sklep kupiłem raz i do dzisiaj dostaje spam na Gmail żeby im opinie wystawić, wystawiłem i nadal dostaje spam. Nie polecam.

truestoryCze 27.

Beznadziejny sklep kupiłem raz i do dzisiaj dostaje spam na Gmail żeby im opinie wystawić, wystawiłem i nadal dostaje spam. Nie polecam.


I specjalnie po to konto założyłeś, żeby nam o tym powiedzieć? Jestem wzruszony

Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Podobne kupony
  1. 251°Nowa strefa okazji @ x-kom
  2. 233°VIP DAY - 10% dodatkowego rabatu na całe zakupy @ Jysk -10%
  3. 183°Książki o Hitlerze i Stalinie do 50% taniej @ Bellona -50%
  4. 174°20% rabatu na wszystkie produkty @ Polar Sport -20%
  5. 148°Wybrane książki dla dzieci do 60% taniej @ Wydawnictwo Literackie -60%