Niestety, ten kupon już wygasł
Obudowy i skórki strukturalne DoNiceSky
-140° Zakończono

Obudowy i skórki strukturalne DoNiceSky

16
lut 2. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Walentynkowa promocja na cały asortyment -30%!
Produkty bardzo dobrej jakości, sam mam naklejoną skórkę strukturalną na telefonie, dziś dokupiłem kolejną na zapas. Duży wybór i dobre podejście do klienta.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Avatar
Usunięty44253
rychu_cmglut 2. 2018

Używa ktoś tego?


Ja mam na SE wersje Classic. Wyglada fajnie, nakleja się łatwo ale po miesiącu w jednym miejscu lekko się podwija (zwalam na słabą dokładność przy montażu)
650872-YfFft.jpg
16 Komentarzy
Używa ktoś tego?
Avatar
Usunięty44253
rychu_cmglut 2. 2018

Używa ktoś tego?


Ja mam na SE wersje Classic. Wyglada fajnie, nakleja się łatwo ale po miesiącu w jednym miejscu lekko się podwija (zwalam na słabą dokładność przy montażu)
650872-YfFft.jpg
rychu_cmg02/02/2018 22:00

Używa ktoś tego?


650890.jpg


Naklejałem miesiąc temu, póki co bez żadnych problemów, nic się nie odkleja. Mikro bąble przy otworach znikły po dokładniejszym podgrzaniu suszarką. Skutecznie maskuje kolor Rose Gold 😁
Edytowane przez: "Kelial" lut 2. 2018
Kiedyś chciałem to kupić, ale obawiam się, że coś pójdzie nie tak przy montażu ;/ Ktoś może już przyklejał?
Avatar
Usunięty44253
Vafiklut 2. 2018

Kiedyś chciałem to kupić, ale obawiam się, że coś pójdzie nie tak przy mont …Kiedyś chciałem to kupić, ale obawiam się, że coś pójdzie nie tak przy montażu ;/ Ktoś może już przyklejał?


Robiłem jak na filmiku, co na początku wydawało mi się idiotyczne ale wbrew obawom udało się dopasować otwory, gorzej bo poleciałem chyba minimalnie w lewo co pokazało się po miesiącu przez delikatne podwijanie na rancie.
Fajna opcja jak ktoś nie chce się bawić w case'y albo chce mieć nietuzinkowo wyglądający telefon. Cebula minusuje bo woli zamówić miernej jakości case za 1$ z chin, który będzie szedł 2 miesiące.
Kelial02/02/2018 22:10

[Obrazek] Naklejałem miesiąc temu, póki co bez żadnych problemów, nic się n …[Obrazek] Naklejałem miesiąc temu, póki co bez żadnych problemów, nic się nie odkleja. Mikro bąble przy otworach znikły po dokładniejszym podgrzaniu suszarką. Skutecznie maskuje kolor Rose Gold 😁


Jaki to kolor? Czarny matowy? Ślizga się w rękach? Ma wyczuwalną strukturę czy jest gładki? Zastanawiam się nad czarnym albo jakiś graficzny ale nie wiem jaki brać;)
Avatar
Usunięty33913
Czemu tyle minusów? Fajna alternatywa dla dbrand które ma mniej modeli w ofercie.
Dzięki za wrzutke
pio5lut 2. 2018

Jaki to kolor? Czarny matowy? Ślizga się w rękach? Ma wyczuwalną strukturę …Jaki to kolor? Czarny matowy? Ślizga się w rękach? Ma wyczuwalną strukturę czy jest gładki? Zastanawiam się nad czarnym albo jakiś graficzny ale nie wiem jaki brać;)


To dokładnie ten model, 'matte dark navy'
donicesky.com/sko…188
Jest całkowicie gładki, ale poprawia przyczepność względem gołego aluminium. Zwróćcie uwagę, że standardowo modele na tył mają zakrywają tylko tył i boki, bez góry i dolu- ale wystarczy napisać w zamówieniu prośbę o wykonanie skórki razem z dodatkowymi panelami i nie ma problemu
Wojty02/02/2018 22:25

Fajna opcja jak ktoś nie chce się bawić w case'y albo chce mieć nie …Fajna opcja jak ktoś nie chce się bawić w case'y albo chce mieć nietuzinkowo wyglądający telefon. Cebula minusuje bo woli zamówić miernej jakości case za 1$ z chin, który będzie szedł 2 miesiące.


Jakoś chyba takie rzeczy są w kategorii gadżety, bez których przeżyjemy te dwa miesiące. A to, że preferujesz te miernej jakości, no to cóż... Twoja strata.
@SebastianBkowski , @Kelial - macie skórki przód+tył?
Jeśli macie wersje z przodem to czy przód jest naklejany poza ekranem czy ma jakąś ochronę na ekran?
Adeklut 3. 2018

@SebastianBkowski , @Kelial - macie skórki przód+tył? Jeśli macie wersje z …@SebastianBkowski , @Kelial - macie skórki przód+tył? Jeśli macie wersje z przodem to czy przód jest naklejany poza ekranem czy ma jakąś ochronę na ekran?


Mam skórkę na tył i wszystkie boki, w wersji przod-tył nie mógłbym nakleić szkiełka. Wydaje mi się, że skórka na przód nie ma żadnej ochrony ekranu, zakrywa tylko części obudowy poza wyświetlaczem
AnonimowyCebularz03/02/2018 00:52

Jakoś chyba takie rzeczy są w kategorii gadżety, bez których przeżyjemy te … Jakoś chyba takie rzeczy są w kategorii gadżety, bez których przeżyjemy te dwa miesiące. A to, że preferujesz te miernej jakości, no to cóż... Twoja strata.


Cebularzu widać, że nie zrozumiałeś do kogo moja wypowiedź była kierowana, ale jak widać intelekt również miernej jakości
Używam skórek od nich, świetna jakość. Mam na ipadzie i macbooku, najlepsze że można samemu im foto wysłać i z tego robią naklejki.
Wojtylut 3. 2018

Cebularzu widać, że nie zrozumiałeś do kogo moja wypowiedź była kierowana, …Cebularzu widać, że nie zrozumiałeś do kogo moja wypowiedź była kierowana, ale jak widać intelekt również miernej jakości


Była kierowana zapewne do autora lub do nikogo lub do wszystkich, co wnioskuję po tym, że nie zacytowałeś w niej nikogo
Donice sky. Nie znam tego sklepu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst