Nowe kody do Domino's Pizza
371°Zakończono

Nowe kody do Domino's Pizza

20
lis 4. 2016
Dwa nowe kody na pizzę w Domino's Pizza.

50% rabatu na pizzę: DM2016
2 pizze w cenie 1: 2DM2016

Darmowa dostawa, MWZ: 26 zł. Ważne do 4 grudnia.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
k44lis 4. 2016

Jezu, znowu...

​I bardzo dobrze, że takie promocje są tu publikowane. Od tego chyba jest ten portal.
Nie jesteś zainteresowany tą okazją, to w nią nie klikaj.
Ode mnie plus.
20 Komentarzy
Jezu, znowu...
k44lis 4. 2016

Jezu, znowu...

​I bardzo dobrze, że takie promocje są tu publikowane. Od tego chyba jest ten portal.
Nie jesteś zainteresowany tą okazją, to w nią nie klikaj.
Ode mnie plus.
czy ten caly dominos naprawdę ma tak slabe pizze ze co chwila takie wrzutki ? pytam bo u mnie jej nie ma i nie wiem czy współczuć czy zazdrościć
dzieki! zawsze zamawiam domino's pepperoni
Dominos ma najlepsze pizze (z sieciówek) w nienajlepszych cenach. Dzięki za wrzutkę! plus.
kasnoblis 4. 2016

​I bardzo dobrze, że takie promocje są tu publikowane. Od tego chyba jest t …​I bardzo dobrze, że takie promocje są tu publikowane. Od tego chyba jest ten portal. Nie jesteś zainteresowany tą okazją, to w nią nie klikaj. Ode mnie plus.


​Promocja to coś czasowego, oni mają tę swoją niby promocję od zawsze. Poza tym warto napisać, jaka jest minimalna kwota przy dowozie i ile kosztuje dowóz.
Edytowane przez: "k44" lis 4. 2016
k44lis 4. 2016

​Promocja to coś czasowego, oni mają tę swoją niby promocję od zawsze. Poza …​Promocja to coś czasowego, oni mają tę swoją niby promocję od zawsze. Poza tym warto napisać, jaka jest minimalna kwota przy dowozie i ile kosztuje dowóz.O, też chciałbym znać koszty dowozu.
Koszt dostawy 0zł, ale minimalna wartość zamówienia 26zł
Peacewarriorlis 4. 2016

O, też chciałbym znać koszty dowozu.


Dostawa chyba za friko, minimalna wartość zamówienia 26 zł.
Autor
k44lis 4. 2016

​Promocja to coś czasowego, oni mają tę swoją niby promocję od zawsze. Poza …​Promocja to coś czasowego, oni mają tę swoją niby promocję od zawsze. Poza tym warto napisać, jaka jest minimalna kwota przy dowozie i ile kosztuje dowóz.


Promocja jest prawie zawsze, ale zmieniają się kody. Chyba warto wiedzieć na jakie.
k44lis 4. 2016

Dostawa chyba za friko, minimalna wartość zamówienia 26 zł.A jak się sytuacja ma jeśli podają, że nie jestem w zasięgu dostaw, poprzez pyszne.pl podobnie. Jeśli telefonicznie bym wykonał zamówienie, dostarczymiby ale z dopłatą?
Peacewarriorlis 4. 2016

A jak się sytuacja ma jeśli podają, że nie jestem w zasięgu dostaw, popr …A jak się sytuacja ma jeśli podają, że nie jestem w zasięgu dostaw, poprzez pyszne.pl podobnie. Jeśli telefonicznie bym wykonał zamówienie, dostarczymiby ale z dopłatą?


Nie mam pojęcia, nie kupuję w Domino's, nie opłaca mi się dodawać jakieś pierdoły do zamówienia, byle mieć minimum 26 zł:) Mam blisko smaczną pizzę za min 20 zł z dowozem za friko:)
Predator69lis 4. 2016

Promocja jest prawie zawsze, ale zmieniają się kody. Chyba warto wiedzieć n …Promocja jest prawie zawsze, ale zmieniają się kody. Chyba warto wiedzieć na jakie.


Jest non stop, wpisz w pepperowej wyszukiwarce Domino's, to jak spam, jak ulotka w mojej skrzynce co kilka dni:)
k44lis 4. 2016

Nie mam pojęcia, nie kupuję w Domino's, nie opłaca mi się dodawać jakieś pi …Nie mam pojęcia, nie kupuję w Domino's, nie opłaca mi się dodawać jakieś pierdoły do zamówienia, byle mieć minimum 26 zł:) Mam blisko smaczną pizzę za min 20 zł z dowozem za friko:)Spokojnie, sądziłem że wiesz coś. Ze swojej strony jesli mowimy o Warszawie polecam Chicago's oraz Maxipizza.
Peacewarriorlis 4. 2016

Spokojnie, sądziłem że wiesz coś. Ze swojej strony jesli mowimy o War …Spokojnie, sądziłem że wiesz coś. Ze swojej strony jesli mowimy o Warszawie polecam Chicago's oraz Maxipizza.


Luzik:) Mam na Gocławiu, może być;)
Autor
k44lis 4. 2016

Jest non stop, wpisz w pepperowej wyszukiwarce Domino's, to jak spam, jak …Jest non stop, wpisz w pepperowej wyszukiwarce Domino's, to jak spam, jak ulotka w mojej skrzynce co kilka dni:)


Co nie zmienia faktu, że kody się zmieniają i nie każdy ma w skrzynce ulotki od Domino's.
najlepsze promo jak się kupuje dwie pizze naraz. Aczkolwiek w środy zwycięża pizzahut z promocją 2-ga pizza za 5zł z odbiorem osobistym.
Snowmanlis 4. 2016

czy ten caly dominos naprawdę ma tak slabe pizze ze co chwila takie …czy ten caly dominos naprawdę ma tak slabe pizze ze co chwila takie wrzutki ? pytam bo u mnie jej nie ma i nie wiem czy współczuć czy zazdrościć

​ma bardzo dobre pizze tylko w mało przystępnych cenach
Ale w Bielsku Bialej nie ma :'(

czy obowiązuje też w lokalu?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy