Nocna promocja - 50zł rabatu przy zakupach od 250zł @ Puccini
193°Zakończono

Nocna promocja - 50zł rabatu przy zakupach od 250zł @ Puccini

5
paź 5. 2017
W Puccini 50zł rabatu przy zakupach za min.250zł.
Promocja obejmuje także przecenione towary i potrwa do godz.8:00

55432-DLtRl.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Puccini kod rabatowyPuccini Okazje

Grupy

5 Komentarzy
Mam portfel tej firmy od 6 lat i jest nadal w bardzo dobrym stanie. Nie spodziewałem się tak wysokiej jakości po tej firmie ale bardzo się pozytywnie zaskoczyłem. Polecam!
mam walizkę dużą paris i nie powiem bo bardzo dobrze wykonana solidna objechała w te wakacje trochę europy i dała rade. Jedyne do czego bym sie przyczepił to zamek (jest solidny ale dziwnie chodzi może to tylko w moim egzemplarzu).
newpolandpaź 5. 2017

mam walizkę dużą paris i nie powiem bo bardzo dobrze wykonana solidna ob …mam walizkę dużą paris i nie powiem bo bardzo dobrze wykonana solidna objechała w te wakacje trochę europy i dała rade. Jedyne do czego bym sie przyczepił to zamek (jest solidny ale dziwnie chodzi może to tylko w moim egzemplarzu).


Po jednych wakacjach nie oceniaj walizki. Kupiłem swoją na bazarze, nie żeby kosztowała 50 zł, ale to żadne puccini czy inne i jeżdżę / latam z nią już kilka lat.
Mam kabinówkę - Barcelona i nie mogę powiedzieć o niej złego słowa jeżeli ktoś oddaje bagaż do luku to poleciłbym jednak coś bez obrotowych kółek

Swoją drogą to marka z Polski
Edytowane przez: "Tho" paź 5. 2017
Testujepaź 5. 2017

Po jednych wakacjach nie oceniaj walizki. Kupiłem swoją na bazarze, nie ż …Po jednych wakacjach nie oceniaj walizki. Kupiłem swoją na bazarze, nie żeby kosztowała 50 zł, ale to żadne puccini czy inne i jeżdżę / latam z nią już kilka lat.

Nie jedne wakacje tylko kilka wyjazdów w ciągu wakacji. Tu nie ma co liczyć latami bo można mieć coś 5 lat a użyć raz czy dwa. Co do bazarowych to miałem jedna z carefura chyba- tragedia rozpadła się w strzępy kółko odpadło, rączka się urwała.. Jak w kiepskiej komedii Haha
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst