NJU Mobile - Kupony

NJU Mobile kupony rabatowe

22 gorące okazje

Kupony i kod rabatowy od NJU Mobile w wrzesień 2020

100zł
100zł
[Mokazja mbank] Njumobile zwrot 50 zł oraz Payback 50+ zł (5432 pkt)
31/01/2018
Witam:) Zapewne pamiętacie promocje Nju mobile. Rusza mokazja zwrot 50 PLN za nowy numer w nju, plus dodatkowe drugie tyle od Payback. Zasady takie same. Proponuje zamówić numer po… Czytaj dalej
Jaroslaw_Dembler

lukaa

Super. Mi też wpadło mBank Ale payback tak jak wiedziałem od początku będzie reklamacja Ps. Może teraz Ci co gadali że się nie łączy skończą gadać już w ten sposób

sylwiab

he :) siedzę dziś sobie w kinie a tu sms z gratulacjami o zaksięgowaniu zwrotu za tę właśnie mokazje:) punkty Payback też oczywiście wpadły i zniżka na kawkę 10 % w cinema cafe. także potwierdzam że można obie opcje łączyć :) to był miły dzień.

lukaa

Kolejny raz mokazja. 50 zł do końca stycznia :) Max 1 raz.

kilo41

Mówisz pewnie o promocjach z poprzednich edycji? kiedy wykluczane były jedynie "inne promocje Orange"? teraz manewr faktycznie może nie przejść. Poza tym w celu uniknięcia dlaszego naliczania okresów rozliczeniowych trzeba przenieść numer do innej sieci w opcji "na kartę" (przechodziłem do Tmobile z powodu technicznych problemow po stronie ktoregos z operatorów się nie udało - masakra) albo wysłać poleconym pismo rozwiązujące umowę. dodatkowe bodajże 5 zł. czyli mamy 50-9-5=36zl zysku. niedużo.

50zł na zakupy w Diverse za zamówienie oferty z rachunkiem @ Njumobile
31/05/2016
Nju mobile przygotował dla nowych klientów prezent w postaci bonu do sklepów Diverse . Bon w wysokości 50zł za zamówienie oferty z rachunkiem. Wystarczy złożyc zamówienie na ofe… Czytaj dalej
fabiax

normalna umowa 30zl na abomanet tez sie wlicza?

Kaban

Można jeszcze wyciągnąć dodatkowo 65zł z refundera http://www.refunder.pl/ jeśli w ciągu chyba 24 albo 48h od zamówienia numeru w NJU wklepie się numer w programie.

lukaa

Wszystko wyjdzie w praniu. F4F "Na planetplus napisali komuś : "skontakowaliśmy się z NJU i transakcje weryfikowane są po 3 miesiącach zrealizowanych opłat za abonament" czyli np. wcześniejsza rezygnacja albo przenoszenie numeru do innej sieci moze spowodowac nienaliczenie? Tylko czemu w regulaminie tego nie widzę? do 2 miesięcy zwrot powinien być a nie weryfikacja po trzech -trochę niepoważne."

blackandblue

z tego co wiem to można dostać tylko jeden bonus

lukaa

Jeszcze Opcja Payback w punktach daje 50 zł https://www.payback.pl/zakupy/nju-mobile/ + Diverse. Najlepsze się wydaje jak sie ma mokazje w mbanku: Mokazja + PlanetPlus + nju. = 150 zł.

Najnowsze Kupony NJU Mobile:

ZniżkaNJU Mobile Szczegóły ZniżkiWygasa
100zł[Mokazja mbank] Njumobile zwrot 50 zł oraz Payback 50+ zł (5432 pkt)4/01/2018
Zniżka50zł na zakupy w Diverse za zamówienie oferty z rachunkiem @ Njumobile1/11/2016