Nawigacja samochodowa NaviExpert Polska na Androida na 3 miesiące @ Komputer Świat
125°Zakończono

Nawigacja samochodowa NaviExpert Polska na Androida na 3 miesiące @ Komputer Świat

AvatarUsunięty66729
AvatarUsunięty6672
cze 9. 2016
Wszyscy Czytelnicy Komputer Świat, którzy nabyli numer 7/2016 (lub posiadają jego e-wydanie w usłudze KŚ+) otrzymują licencję NaviExpert Polska na Androida na 3 miesiące! Kod, który umożliwia korzystanie z pełnej wersji aplikacji wystarczy wprowadzić w NaviExpercie, naciskając w Ustawieniach programu na Wprowadź kod promocyjny w sekcji Moje konto.
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
kupony są unikatowe?
sagcze 9. 2016

kupony są unikatowe?

​Tak
dawno nie używałem naviexperta - kiedyś mnie wkurzał.
ale teraz mam problemy z Yanosikiem i moim telefonem - nie zawsze widzi dostęp do transmisji mimo że inne programy mają OK....więc sprawdzę może to bezie rozwiązanie?

Naviexpert jest najlepszy w Polsce przetestowałem wszystkie navi online i offline które obsługują Polskę.
super nawigacja! kiedyś dostałem w plusie gratis rok do abonamentu i była bezkonkurencyjna jeśli chodzi o inne opcje, a szczególnie omiń korek. Teraz używam Google, bo po prostu nie chciało mi się płacić, ale chyba się skuszę...
Pete67cze 9. 2016

dawno nie używałem naviexperta - kiedyś mnie wkurzał.ale teraz mam pro …dawno nie używałem naviexperta - kiedyś mnie wkurzał.ale teraz mam problemy z Yanosikiem i moim telefonem - nie zawsze widzi dostęp do transmisji mimo że inne programy mają OK....więc sprawdzę może to bezie rozwiązanie?

​ przywróć telefon do ustawień fabrycznych, a najlepiej root i wygraj nowy system. Na Huawei'u od mojej dziewczyny sypało się wszystko, po wgraniu czystego androida idzie jak marzenie.
sleakcze 10. 2016

​ przywróć telefon do ustawień fabrycznych, a najlepiej root i wygraj nowy … ​ przywróć telefon do ustawień fabrycznych, a najlepiej root i wygraj nowy system. Na Huawei'u od mojej dziewczyny sypało się wszystko, po wgraniu czystego androida idzie jak marzenie.
przywracałem system, resetowałem, wgrałem od nowa nowy soft wyzszą wersje... nawet pierwszą która była miuipolska na rmn2

MIUI z RMN2 i Yanosikiem po prostu się kłóci.
a ten kod w gazecie całkiem "goło" się znajduje i można go dostać za darmo bez gazety?:D w małych wsiach na stówę nikt nawet nie wykorzysta tego..
Pete67cze 10. 2016

przywracałem system, resetowałem, wgrałem od nowa nowy soft wyzszą wer … przywracałem system, resetowałem, wgrałem od nowa nowy soft wyzszą wersje... nawet pierwszą która była miuipolska na rmn2MIUI z RMN2 i Yanosikiem po prostu się kłóci.zgłoś problem u twórców Yanosika - niby nie powijano dziwić, ale to skuteczxne rozwiązanie - oni są w stanie usunąć tylko te usterki o których wiedzą…
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy