MyTaxi (3x10zł, także dla obecnych klientów)
243°Zakończono

MyTaxi (3x10zł, także dla obecnych klientów)

6
cze 28. 2016
MyTaxi rozdaje kody na 3 przejazdy, każdy po 10 zł.
Aktualizacje społecznościowe
Z kodu skorzystamy do 30 czerwca, do godziny 21:00.
MyTaxi kody rabatoweMyTaxi Okazje

Grupy

6 Komentarzy
uff myslalem ze itaxi, tam gdzie nie da się połączyć w 1 przejazd.
lukas007cze 28. 2016

uff myslalem ze itaxi, tam gdzie nie da się połączyć w 1 przejazd.


A jak sie łączy w mytaxi?
To już zależy od kierowcy czy zgodzi się rozdzielić na kilka razy. Tzw płatności "na żądanie".
lukas007cze 28. 2016

To już zależy od kierowcy czy zgodzi się rozdzielić na kilka razy. Tzw pła …To już zależy od kierowcy czy zgodzi się rozdzielić na kilka razy. Tzw płatności "na żądanie".


Hej lukas007 Korzystam z mytaxi, również korzystam z kodów rabatowych (zniżkowych). Nie zdażyło mi się jeszcze łączyć kodów dokonując płatności na żądanie. Czy mógłbyś przybliżyć ten sposób?
Majkcze 28. 2016

Hej lukas007 Korzystam z mytaxi, również korzystam z kodów rabatowych (z … Hej lukas007 Korzystam z mytaxi, również korzystam z kodów rabatowych (zniżkowych). Nie zdażyło mi się jeszcze łączyć kodów dokonując płatności na żądanie. Czy mógłbyś przybliżyć ten sposób?
Prawdopodobnie chodzi o to, że kierowca może wpisać dowolną opłatę za przejazd - tzn. nawet inną niż wynika z trasy. Tym samym może np. 3 razy wstukać po 10 zł.. ale to trochę roboty szczerze mówiąc.
@up Dokładnie Roboty to zależy od kierowcy Ja juz kilku nauczyłem : D Ale płacę max "w 2 ratach" :P Ten kto miał u mnie "szkolenie" to załatwia to w sekunde:)
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od motedus. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst