MYTAXI 1/3 taniej  w godz. 10:00 - 16:00
174°Zakończono

MYTAXI 1/3 taniej w godz. 10:00 - 16:00

11
sty 8. 2018
Mytaxi -33% taniej do końca stycznia ale tylko w godzinach 10-16
Aktualizacje społecznościowe
MyTaxi kody rabatoweMyTaxi Okazje

Grupy

11 Komentarzy
Uber nie jest czasem tańszy przez cały czas?
jest i to zdecydowanie, mytaxi kombinuje jako może cenami ale zawsze wychodzi drożej
Uber nie zawsze wychodzi taniej. Bynajmniej w Poznaniu na krótkich odcinkach taniej wychodzi taxi.
MR.ROBOTsty 8. 2018

jest i to zdecydowanie, mytaxi kombinuje jako może cenami ale zawsze …jest i to zdecydowanie, mytaxi kombinuje jako może cenami ale zawsze wychodzi drożej


Jeżdżę MyTaxi 5 lat i jest mniej więcej o połowę drożej niż w Uberze, czyli z promocją -33% wyjdzie tyle samo. W godzinach szczytu Uber droższy i nie ma wjazdu na buspasy, do tego z dzieckiem tylko taksówką można bez fotelika. Z kierowcami bywa różnie, bo w Uberze większość to Ukraińcy jeżdżący niezbyt fajnie, lepiej nie testować ich OC.
Ja nie polecam mytaxi, sugerowana cena w aplikacji nie dolicza taryfy nocnej, świat i wyjazdów poza miasto, przez co cena znacząco się różni.A w ubierze znasz pewną kwotę jaką zostaniesz obciążony, wsiadasz, jedziesz i płacisz tyle ile Ci wyskoczy.
Nie porównujcie UBERa który nie jest firmą taksówkarską do firmy typu Mytaxi, iTaxi etc. Uber nie ma żadnych ubezpieczeń, nie są punktualni, już nie mówiąc o samym stanie auta w którym się jedzie. Jeżdzę Mytaxi i będę jeździł, mają super app i fajne promocje.
matvix_M-1063722888943756sty 8. 2018

Uber nie jest czasem tańszy przez cały czas?


Ta, jasne. Ceny w Uberze zmieniają się dynamicznie jak kursy na giełdzie - im więcej klientów tym drożej.
Poza tym nigdy nie wiesz czy kierowca ma OC i NNW, a że większość to Ukraińcy...
W Mytaxi możesz wybrać kierowcę (widzisz choćby jakim samochodem jeździ). Apka jest świetna. Promocje pozwalają obniżyć koszt przejazdu. Daimler zrobił dobry produkt.
mikolajwiedz1

Dzisiaj rano cena tego samego kursu skakała mi między 21 a 42, taki był popyt. Taxi normalnie ok. 35 za tę samą trasę. Na plus Ubera, szybki podjazd i od niedawna cena znana z góry (nie dotyczy kursu zamawianego z wyprzedzeniem). Z ubezpieczeniem trudno powiedzieć - niby jest OC, a w przypadku jego braku odpowiada jakiś fundusz państwowy, ale jednocześnie nie jest to takie ubezpieczenie "profesjonalnego przewoźnika" jakie mają taxi, autobusy itd.

W rzeczywistości Daimler robi dumping tymi promocjami. Nastawiony nie na zwalczenie Ubera, tylko na wybicie tradycyjnych korporacji taxi i to sie im udaje. Co ciekawe, z moich rozmów z młodymi taksówkarzami wynika, że większość z nich od razu po zdaniu egzaminu weszło do Mytaxi i nawet nie próbowali współpracować z korporacjami.
Edytowane przez: "CiekawskiGeorge" sty 8. 2018
Marcin.Podolski08/01/2018 09:02

Nie porównujcie UBERa który nie jest firmą taksówkarską do firmy typu Myta …Nie porównujcie UBERa który nie jest firmą taksówkarską do firmy typu Mytaxi, iTaxi etc. Uber nie ma żadnych ubezpieczeń, nie są punktualni, już nie mówiąc o samym stanie auta w którym się jedzie. Jeżdzę Mytaxi i będę jeździł, mają super app i fajne promocje.


Mytaxi to szajs.Cena się zmienia jak im się podoba.Kurs miał kosztować 15 zł a tutaj 28 zł.I po co im te promocje? Na dodatek auto co najmniej 17 letnie.No bez jaj...Apkka się rozlacza,czekałem 25 min za taxi.
ZygmuntTrzecisty 14. 2018

Mytaxi to szajs.Cena się zmienia jak im się podoba.Kurs miał kosztować 15 z …Mytaxi to szajs.Cena się zmienia jak im się podoba.Kurs miał kosztować 15 zł a tutaj 28 zł.I po co im te promocje? Na dodatek auto co najmniej 17 letnie.No bez jaj...Apkka się rozlacza,czekałem 25 min za taxi.


Cena jest stała jak w korporacji taxi, w app masz opcję wyboru auta.
Jeździłem w ten weekend z mytaxi i wszystko działało jak należy, to jest oczywiście moja opinia. Raz miałem przypadek że kierowca spóźnił się z powodu korka 7 min, ale to raczej urok większych miast.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst