Niestety, ten kupon już wygasł
My Pizza Hut z kodem na -10 zł
139° Zakończono

My Pizza Hut z kodem na -10 zł

-10złPizza Hut Kody Rabatowe
8
maj 15.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nie możemy się jeszcze spotkać w naszej restauracji, ale mamy dla Ciebie specjalną ofertę online - kod na 10 zł zniżki!


Kod jest ważny przy zamówieniu online z dostawą lub z odbiorem osobistym do 31.05.2020 r. Minimalna wartość zamówienia po użyciu kodu to 29 zł


Warto sprawdzić swoje skrzynki mailowe.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
A nie ma jakieś małe margheritty za 2zł przypadkiem ?
Nie działa kod
Nie działa. Do usuniecia
nie dziala

Edit:

jest to kod jednorazowy, wlasnie wchodzac na maila na ktorego mam konto pizzahut mam maila z 30 kwietnia z wlasnym innym kodem na -30%.
Edytowane przez: "danielkowalski02" maj 15.
danielkowalski0215/05/2020 20:29

nie dzialaEdit:jest to kod jednorazowy, wlasnie wchodzac na maila na …nie dzialaEdit:jest to kod jednorazowy, wlasnie wchodzac na maila na ktorego mam konto pizzahut mam maila z 30 kwietnia z wlasnym innym kodem na -30%.


Co nie zmienia faktu, że kod z okazji nie działa, więc nie wiem co ten "edit" wnosi...
pawel.chocholowski15/05/2020 20:46

Co nie zmienia faktu, że kod z okazji nie działa, więc nie wiem co ten "e …Co nie zmienia faktu, że kod z okazji nie działa, więc nie wiem co ten "edit" wnosi...


Wnosi tyle iz jesli masz konto na pizza hut to mozliwe iz na swoim mailu masz indywidualny kod jesli bys chcial skorzystac lub inna osoba, proste.
danielkowalski0215/05/2020 20:47

Wnosi tyle iz jesli masz konto na pizza hut to mozliwe iz na swoim mailu …Wnosi tyle iz jesli masz konto na pizza hut to mozliwe iz na swoim mailu masz indywidualny kod jesli bys chcial skorzystac lub inna osoba, proste.


Mam konto, kodu nie ma i nie było. ani na -30procent ani na -10zl. Dyskusja bez sensu. Pizza hut nie rozsyła do wszystkich maili w tym samym czasie, także samo powiedzenie, żeby ktos sprawdził maila nie jest raczej żadna okazja, a normalna czynnością, która raz na jakiś czas powinno się robić.
pawel.chocholowski15/05/2020 20:54

Mam konto, kodu nie ma i nie było. ani na -30procent ani na -10zl. …Mam konto, kodu nie ma i nie było. ani na -30procent ani na -10zl. Dyskusja bez sensu. Pizza hut nie rozsyła do wszystkich maili w tym samym czasie, także samo powiedzenie, żeby ktos sprawdził maila nie jest raczej żadna okazja, a normalna czynnością, która raz na jakiś czas powinno się robić.


Nie będę dywagować nad tym co ile się sprawdza maila ani nad tym czy każdy otrzymał kod. Rzuciłem informacje dla tych którzy będą usilnie próbować wpisać ów niedziałający kod z „okazji” która notabene powinno się zamknąć.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst