Multikino - Okazje

Multikino kody rabatowe

26 gorących okazji

Kompletna lista kupony i kody rabatowe od Multikino w 2018

Info
Rodzina do kina
Oto nasza megakarta RODZINA DO KINA! Dzięki niej zdobędziecie zniżki na bilety, zestawy rodzinne i zabawki w Multishopie oraz zbierzecie punkty do wymiany na supernagrody. K… Czytaj dalej
Nitrolut 9.

Tyle tylko że tu poprostu idziesz i pokazujesz kartę. Nie musisz się bawić …Tyle tylko że tu poprostu idziesz i pokazujesz kartę. Nie musisz się bawić w jakieś groupony, zbieranie opakowań po batonikach czy inne duperele. Oczywiście że można kupić bilet taniej nie zmienia to jednak faktu że z tym jest poprostu wygodnie i nie musisz chodzić do kina w środy. Dodatkowo dają jakieś bonusy za punkty więc dla mnie ok jeśli ktoś korzysta z multikino z dziećmi to wydatek 1 zł za kartę jak najbardziej opłacalny. Ja np skorzystam bo bilety kupuje na to co chce i kiedy mamy ochotę iść do kina a nie kiedy jest taniej


Zakup groupona albo wysłanie sms dla 40 zł zniżki to nie jest zła opcja, zwłaszcza kiedy za 4 osoby płacę 60 zł zamiast 100. Dla mnie jest lepsza niż wyrabianie jakiejś karty dla 12 zł. Rzadko idzie się do kina spontanicznie, "z buta", zwykle jednak sprawdza się wcześniej repertuar i godzinę i uzgadnia z dzieciakami, czy i co chcą obejrzeć. Zniżka jest poprostu marna.
chyba lepiej z Mastercard sobie kupić bilety...
saglut 9.

żadnej konkretnej okazji dla dużych rodzin, wyrabiać dodatkową kartę? nie m …żadnej konkretnej okazji dla dużych rodzin, wyrabiać dodatkową kartę? nie mogą honorować ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny? Nie dziwie się że większość dużych rodzin nie chodzi często do kina, jak mają zostawić 10% pensji na raz.


Karta dużej rodziny z tego co się orientuję jest wydawana rodzinom z przynajmniej 3 dzieci. Tu wystarczy że masz 1 dziecko i masz zniżkę więc ta karta obejmuje dużo większą liczbę rodzin.
żadnej konkretnej okazji dla dużych rodzin, wyrabiać dodatkową kartę? nie mogą honorować ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny? Nie dziwie się że większość dużych rodzin nie chodzi często do kina, jak mają zostawić 10% pensji na raz.
adamuseklut 9.

U mnie w mieście jest Jarosławska Karta Dużej Rodziny i bilety na ws …U mnie w mieście jest Jarosławska Karta Dużej Rodziny i bilety na wszystkie seanse kosztują około 40% mniej od ceny regularnej.


No nie... I nawet w tym Jarosław maczał ręce?
Info
Bilety do Multikina 2D za 16 PLN (wszystkie kina, cały tydzień)
cersinlis 23.

Na prawdę bilet na 2D za 16zl to jakaś super promocja? Kiedyś za taką cenę …Na prawdę bilet na 2D za 16zl to jakaś super promocja? Kiedyś za taką cenę to w dwie osoby chodziłem.

A ile lat temu?
16 zł to normalna cena za bilet do kina ;/ Albo dawno w kinie nie byłem.
Na gruponie taniej
W Krakowie 29,5zł cena w weekend, także kupon się przyda.
Newsletter
Gorąco!
Najgorętsze okazje wprost na Twoją skrzynkę?
Subskrybuj przegląd najlepszych okazji publikowanych codziennie.
PepperPromo
PepperPromo 
Info
Tańsze bilety z kodem z Facebooka (bilety od 13 do 17zł)@ Multikino
Multiponiedziałki w Multikinie ! W ramach nowej akcji promocyjnej znanej sieci kin możecie obniżyć cenę biletu na poniedziałkowe seanse . Aby skorzystać z promocji należy prze… Czytaj dalej
Pepper
szkoda że tylko w poniedziałki.

Najnowsze Kupony Multikino:

ZniżkaSzczegóły ZniżkiWygasa
ZniżkaRodzina do kina21/04/2018
ZniżkaBilety do Multikina 2D za 16 PLN (wszystkie kina, cały tydzień)23/11/2017
ZniżkaTańsze bilety z kodem z Facebooka (bilety od 13 do 17zł)@ Multikino1/11/2016