mOkazja -35% ADIDAS - VOUCHER

9 Komentarzy

Obowiązuje do 21/08/2022sie 2. 2022
W mBanku pojawiła się fajna mOkazja. Mamy możliwość zdobycia vouchera uprawniającego do 35% rabatu względem oryginalnej ceny w sklepie. Niestety promocja jest już tylko dla aktywnych użytkowników mOkazji.

Wystarczy:
1. Przystąp do mOkazji do 31.07.2022 r. g. 23:59 Wyraź zgodę w aplikacji (Ustawienia > Przystąp do mOkazji) lub w serwisie transakcyjnym (Produkty > Usługi > mOkazje).
Korzystasz już z mOkazji? To świetnie – etap 1. masz już za sobą.

2. Zapisz się na mOkazję, którą dostaniesz od nas 1.08 i do 21.08. zrób 1 płatność swoją kartą Mastercard lub BLIKIEM.


3. Po spełnieniu warunków z punktu 1. I 2. dostaniesz od nas mOkazję II z voucherem Adidas 35%.
Link do sklepu i szczegółowe informacje jak skorzystać z vouchera
znajdziesz mOkazji II, którą otrzymasz od nas we wrześniu.

Notka:
Aby skorzystać z mOkazji I „Voucher Adidas. Do zdobycia voucher Adidas 35%” i otrzymać voucher obniżający wartość zakupu o 35%, należy aktywować mOkazję I w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej mBanku i wykonać dowolną transakcję kartą debetową lub kredytową Mastercard wydaną do rachunku w mBanku, którego jest posiadaczem lub BLIKIEM. Ta transakcja bezgotówkowa nie może zostać anulowana do 15. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym ją wykonałeś (tzw. zwrot towaru).
Po spełnieniu warunków mOkazji I w dn. 2.09.2022 r. otrzymasz mOkazję II o nazwie „Odbierz voucher Adidas” z przyznaną nagrodą. Nagrodą w promocji jest voucher do wykorzystania w sklepie internetowym Adidas obniżający wartość zakupów o 35%. Rabat obejmuje produkty w pełnej cenie z wyłączeniem produktów specjalnych, posiadających w opisie produktu informację: „Ten produkt nie podlega żadnym zniżkom ani ofertom promocyjnym”.
Z vouchera będzie można skorzystać w dniach 02.09.2022 r. – 31.10.2022 r. Po 31.10.2022 r. vouchery stracą ważność i nie będzie można z nich skorzystać. Uczestnictwo w promocji jest dobrowolne. Szczegółowe informacje dotyczące promocji „mOkazja z voucherem Adidas 35% dla klientów płacących kartą Mastercard lub BLIKIEM” określa Regulamin Promocji dostępny na
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy