Media Markt - kupon 40zł/240zł
814°

Media Markt - kupon 40zł/240zł

79
Obowiązuje do 28/05/2019lut 28.
Media Markt rozsyła kupony rabatowe dla dotychczasowych użytkowników kont tzw. "Premium" - sprawdźcie swoje skrzynki
Aktualizacje społecznościowe
Jutro powinien wystartować (miał dziś, ale problemy techniczne niestety wygrały) nowy program lojalnościowy dla Klientów sieci Media Markt - ewolucja wyłączonej kilkanaście miesięcy temu funkcji Premium.

Każdy użytkownik Premium zostanie automatycznie dodany do klubu oraz zostanie otrzyma mail powitalny z bonem 40zł przy zakupach za minimum 240zł - świetna sprawa, bo wiele rzeczy można dzieki temu kupić najtaniej w sieci, zwłaszcza drobne AGD, mniejszą elektronikę (jakieś głośniki, routery itd), czy gry (zbliża się premiera The Division 2 - cena gry na konsole to 239zł - dobierając coś za 1zł gra będzie za 200zł).

Do programu można zapisać się tylko w sklepie stacjonarnym (od użytkowników Peppera info, że również na stronie - ja nie zweryfikowałem jeszcze tego) - po zapisaniu kupon powinien dotrzeć na maila w ciągu 3-4 dni.

Kupony łączą się z innymi promocjami.

Co więcej - przewidziane są dodatkowe nagrody za każdy 3,6,9,12 zakup oraz okolicznościowe - np. na urodziny użytkownika.

Z innych pierdół to możliwość reklamacji i zwrotów bez paragonu jeśli zakup był zarejestrowany na konto, czas zwrotu wydłużony do 45 dni, jakieś loterie,

Od siebie polecam, bo na samym Premium wielokrotnie udało mi się wyrwać kiedyś kilka niezłych cebul (raz szarpnęli się i rozesłali kod rabatowy -20% działający na wszystko, oprócz tego korzystałem głównie przy małych zakupach).

Regulamin powinien być dostępny jutro na stronie/od dziś w sklepach, a dodaję treść zgód jakie są wymagane do akceptacji w celu założenia konta.


143176.jpg
Sprawdźcie swoje skrzynki. Dostałem indywidualny kod. Wiadomość trafiła do SPAMU.

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej odsłony Konta Premium „MEDIA MARKT”, które obecnie będzie funkcjonowało pod nazwą Klub MediaMarkt. Tym samym informujemy, że z dniem 28.02.2019 r. zmianie ulega Regulamin Konto Premium "MEDIA MARKT" i jednocześnie prosimy o zapoznanie się z jego treścią. Aktualna treść Regulaminu dostępna jest na stronie internetowej mediamarkt.pl/klub, w Sklepach Stacjonarnych oraz w linku: Regulamin programu Klub MediaMarkt. Zmiany podyktowane zostały modyfikacjami warunków świadczonych usług i polegają na wprowadzeniu nowych benefitów, rozwiązań i funkcjonalności. Uruchomienie nowej odsłony programu ma na celu wprowadzenie bardziej atrakcyjnych korzyści przysługujących Użytkownikowi.

W ramach powitania otrzymujesz od nas kupon rabatowy na kolejne zakupy w sklepach stacjonarnych.
Zaloguj się do swojego konta na mediamarkt.pl i sprawdź co jeszcze na Ciebie czeka.
Jeśli było to dajcie znać. 40 zł to sporo na zamówienie minimum 240 zł. Wystarczy założyć konto w Media Markt Klub

Grupy

Najlepsze komentarze
Halo x-kom.... Widzicie to?
Kupon w polskim MM koniec świata jest bliski...
Wielki plus dla ciebie kolego!
Kod miałem w folderze spam więc gdyby nie twoja wstawka to bym nawet o nim nigdy nie wiedział
79 Komentarzy
Halo x-kom.... Widzicie to?
Wielki plus dla ciebie kolego!
Kod miałem w folderze spam więc gdyby nie twoja wstawka to bym nawet o nim nigdy nie wiedział
Wszyscy mają mambę..., mam i ja. Potwierdzam przybycie kodu na skrzynkę 😃
a co trzeba zrobić aby mieć konto premium? Mam normalne konto w mediamarkt.pl
Kupon w polskim MM koniec świata jest bliski...
cebulowyłowcapromocji1 min

a co trzeba zrobić aby mieć konto premium? Mam normalne konto w m …a co trzeba zrobić aby mieć konto premium? Mam normalne konto w mediamarkt.pl


z tego co kojarzę, to trzeba było kupić dowolny produkt i zarejestrować go na swoim koncie... ale mogę się mylić.
I to jest dobra wiadomość dzisiejszego dnia
promos_hunter1 min

z tego co kojarzę, to trzeba było kupić dowolny produkt i zarejestrować go …z tego co kojarzę, to trzeba było kupić dowolny produkt i zarejestrować go na swoim koncie... ale mogę się mylić.


Spełniam ten warunek. Na razie nie widzę na poczcie kuponu
Jakby ktoś nie potrzebował kuponu to z chęcią bym skorzystał, bo akurat mam upatrzony prezent na Dzień Kobiet
cebulowyłowcapromocji4 min

Spełniam ten warunek. Na razie nie widzę na poczcie kuponu


no to nie wiem... trzymam kciuki, by przyszedł
A co się kryje pod gwiazdką przy 40?
Hmmm niby pisze że kupon jest przypisany do konta i nie może być udostępniony osobom trzecim * Kupon do wykorzystania na kolejne zakupy w sklepach stacjonarnych MediaMarkt o minimalnej wartości 240 zł po okazaniu karty klubowej z wyłączeniem m.in. produktów z Outletu, Usług oraz Kart Podarunkowych. Jednorazowy kupon rabatowy nie może być wymieniony na gotówkę, jest przypisany do klienta i nie może być udostępniony osobom trzecim. Więcej szczegółów w Regulaminie Klubu dostępnym namediamarkt.pl/klu…min.
cebulowyłowcapromocji1 min

A co się kryje pod gwiazdką przy 40?


* Kupon do wykorzystania na kolejne zakupy w sklepach stacjonarnych MediaMarkt o minimalnej wartości 240 zł po okazaniu karty klubowej z wyłączeniem m.in. produktów z Outletu, Usług oraz Kart Podarunkowych. Jednorazowy kupon rabatowy nie może być wymieniony na gotówkę, jest przypisany do klienta i nie może być udostępniony osobom trzecim. Więcej szczegółów w Regulaminie Klubu dostępnym na mediamarkt.pl/klu…min.
Też dostałem, może skorzystam a może NIE
To taka ciekawostka poczytajcie ile w rzeczywistości możecie skorzystać... Bo często jest to kilka % z konta chyba że jakoś większy zakup to może te 40zł całe wpadną...
Impi15 min

To taka ciekawostka poczytajcie ile w rzeczywistości możecie skorzystać... …To taka ciekawostka poczytajcie ile w rzeczywistości możecie skorzystać... Bo często jest to kilka % z konta chyba że jakoś większy zakup to może te 40zł całe wpadną...


Tak chyba było z kontem saturn. Kupiłem tv, 200zł chyba pojawiło się na moim koncie, ale żeby uzyskać ten rabat to musiałbym chyba 4000 wydać.
arucard182 min

Tak chyba było z kontem saturn. Kupiłem tv, 200zł chyba pojawiło się na moi …Tak chyba było z kontem saturn. Kupiłem tv, 200zł chyba pojawiło się na moim koncie, ale żeby uzyskać ten rabat to musiałbym chyba 4000 wydać.


Saturn/Redcoon/Media Markt to ten sam właściciel... Ale nie sądze że tak dadzą 40zł... Bo zamówiłbyś coś za 100zł odliczasz 40 i masz za 60 mało prawdopodobne haczyk musi byc.
Impi5 min

Saturn/Redcoon/Media Markt to ten sam właściciel... Ale nie sądze że tak da …Saturn/Redcoon/Media Markt to ten sam właściciel... Ale nie sądze że tak dadzą 40zł... Bo zamówiłbyś coś za 100zł odliczasz 40 i masz za 60 mało prawdopodobne haczyk musi byc.


Przecież jest MWZ 240zł
Osoby bez konta premium będą mogły otrzymać kupon kiedy przyjdą do sklepu stacjonarnego i zarejestruje ich pracownik.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst