Media Expert - 50zł zniżki za każde wydane 500zł na wybrane produkty
132°Zakończono

Media Expert - 50zł zniżki za każde wydane 500zł na wybrane produkty

14
sty 19.
Za wydane 500 zł dostaniesz 50 zł rabatu! Przy zakupie minimum dwóch

produktów AGD lub RTV objętym promocją zyskaj nawet 1500 zł z kodem:

RABAT-1056


Dużo produktów objętych promocją.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

14 Komentarzy
Nie polecam tej sieci. Słaby serwis posprzedażny - jeżeli chodzi o drobniejszy sprzęt kupuje taniej za granicą i nie mam problemów z serwisem.
Wczoraj kupilem telewizor, dorzucilem pokrowiec na deske do prasowania za 22 zl i rabat wszedł :-)

Promocja o takich samych zasadach obowiązuje stacjonarnie, ale nie wszystkie produkty pokrywają się z tą internetową.
Edytowane przez: "Zust" sty 19.
TK_Robotics19/01/2019 15:43

Nie polecam tej sieci. Słaby serwis posprzedażny - jeżeli chodzi o dr …Nie polecam tej sieci. Słaby serwis posprzedażny - jeżeli chodzi o drobniejszy sprzęt kupuje taniej za granicą i nie mam problemów z serwisem.Możesz coś więcej powiedzieć? Zamówiłem tam sprzęt za 1.5k i jestem ciekaw co może być tam ewentualnie nie tak.
Do tej pory zdarzyło mi się reklamować sprzęt jedynie w MM oraz w X-Kom i odbywało się to kompletnie bezproblemowo.
Polecam reklamować bezpośrednio u producenta, a nie przez sklep. Wiele produktów ma gwarancję Door-to-door i nawet nie trzeba ruszać się że sprzętem z domu.
Sheldonsty 19.

Możesz coś więcej powiedzieć? Zamówiłem tam sprzęt za 1.5k i jestem ciekaw …Możesz coś więcej powiedzieć? Zamówiłem tam sprzęt za 1.5k i jestem ciekaw co może być tam ewentualnie nie tak.Do tej pory zdarzyło mi się reklamować sprzęt jedynie w MM oraz w X-Kom i odbywało się to kompletnie bezproblemowo.


Leniwa obsługa...nie zna warunków gwarancji (każdy producent ma swoje warunki i rozumiem że nie sposób znać wszystkich,ale pracownicy powinni sprawdzić i nie wprowadzać w błąd). Generalnie ostatnio każda sieć pogorszyła obsługę chyba pracowników mają z łapanki. Pozytywne wrażenia mam z MM...tam kurier przywiózł mi klapkę do TV w ciągu 3 dni.
Siema Gadziu
Tucani19/01/2019 16:14

Polecam reklamować bezpośrednio u producenta, a nie przez sklep. Wiele p …Polecam reklamować bezpośrednio u producenta, a nie przez sklep. Wiele produktów ma gwarancję Door-to-door i nawet nie trzeba ruszać się że sprzętem z domu.Dlatego cena każdego z d2d jest odpowiednio wyższa. Kurier za darmo nie jeździ
eter19/01/2019 17:09

Dlatego cena każdego z d2d jest odpowiednio wyższa. Kurier za darmo nie j …Dlatego cena każdego z d2d jest odpowiednio wyższa. Kurier za darmo nie jeździ


To prawda. Ale mamy takie czasy że większość sprzętów rtv i agd ma to już wliczone w cenę końcowa ale zarazem nie wszyscy o tym wiedzą i denerwują się właśnie jeżdżąc po sklepach w których dokonali zakupu.
Tucani32 min

To prawda. Ale mamy takie czasy że większość sprzętów rtv i agd ma to już w …To prawda. Ale mamy takie czasy że większość sprzętów rtv i agd ma to już wliczone w cenę końcowa ale zarazem nie wszyscy o tym wiedzą i denerwują się właśnie jeżdżąc po sklepach w których dokonali zakupu.No właśnie ... nie wiedzą i potem jest
TK_Robotics18 g, 17 min

Nie polecam tej sieci. Słaby serwis posprzedażny - jeżeli chodzi o dr …Nie polecam tej sieci. Słaby serwis posprzedażny - jeżeli chodzi o drobniejszy sprzęt kupuje taniej za granicą i nie mam problemów z serwisem.


wrzucona promocja dotyczy sprzętu AGD i RTV, do tego typu sprzętu serwis przyjeżdża do domu (oczywiście do wszystkich tv powyżej 32 cali też), dużo drobnego sprzętu ma "szybki serwis" czyli przynosimy zepsute dostajemy nowe. myślę, że każdy z nas miał kiedyś jakiś problem z reklamacją i nie dotyczy to jednej i konkretnej sieci. w ME kupuje właściwie wszystko, mam blisko a poza tym to polska sieciówka z polskim kapitałem (akurat ma to dla mnie znaczenie). reasumując: promocja jest dobra, szczególnie jak ktoś kupuje więcej sprzętu.
Edytowane przez: "tzs" sty 20.
Media ekspert to ten sklep w którym ceny kończą się ...,99 isprzedawca nigdy reszty nie wydaje
laco412 g, 28 min

Media ekspert to ten sklep w którym ceny kończą się ...,99 isprzedawca nig …Media ekspert to ten sklep w którym ceny kończą się ...,99 isprzedawca nigdy reszty nie wydaje


faktycznie ME to jedyny sklep gdzie ceny kończą się na "99" i sprzedawca nigdy nie wydaje reszty
Chcę wziąć TV 55" w tej promocji, ale nie bardzo urządza mnie branie urlopu, żeby czekać na kuriera, a zamawiać coś takiego do pracy to średni pomysł. Czy wybór odbioru w sklepie to dobra opcja czy przez nią coś tracę, typu możliwość zwrotu do 14 dni, itp.?
Crs841 g, 45 min

Chcę wziąć TV 55" w tej promocji, ale nie bardzo urządza mnie branie url …Chcę wziąć TV 55" w tej promocji, ale nie bardzo urządza mnie branie urlopu, żeby czekać na kuriera, a zamawiać coś takiego do pracy to średni pomysł. Czy wybór odbioru w sklepie to dobra opcja czy przez nią coś tracę, typu możliwość zwrotu do 14 dni, itp.?


odbiór w sklepie to dobra opcja, bo możesz zobaczyć tv przed zakupem, np. pod kontem uszkodzenia matrycy, nadal przysługuje Ci prawo zwrotu z tytułu zakupu na odległość (poprzez internet)
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Sheldon. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst