Niestety, ten kupon już wygasł
Media Expert - 50zł zniżki za każde wydane 500zł na wybrane produkty
132° Zakończono

Media Expert - 50zł zniżki za każde wydane 500zł na wybrane produkty

14
sty 19. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Za wydane 500 zł dostaniesz 50 zł rabatu! Przy zakupie minimum dwóch

produktów AGD lub RTV objętym promocją zyskaj nawet 1500 zł z kodem:

RABAT-1056


Dużo produktów objętych promocją.
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Nie polecam tej sieci. Słaby serwis posprzedażny - jeżeli chodzi o drobniejszy sprzęt kupuje taniej za granicą i nie mam problemów z serwisem.
Wczoraj kupilem telewizor, dorzucilem pokrowiec na deske do prasowania za 22 zl i rabat wszedł :-)

Promocja o takich samych zasadach obowiązuje stacjonarnie, ale nie wszystkie produkty pokrywają się z tą internetową.
Edytowane przez: "Zust" sty 19. 2019
TK_Robotics19/01/2019 15:43

Nie polecam tej sieci. Słaby serwis posprzedażny - jeżeli chodzi o dr …Nie polecam tej sieci. Słaby serwis posprzedażny - jeżeli chodzi o drobniejszy sprzęt kupuje taniej za granicą i nie mam problemów z serwisem.Możesz coś więcej powiedzieć? Zamówiłem tam sprzęt za 1.5k i jestem ciekaw co może być tam ewentualnie nie tak.
Do tej pory zdarzyło mi się reklamować sprzęt jedynie w MM oraz w X-Kom i odbywało się to kompletnie bezproblemowo.
Polecam reklamować bezpośrednio u producenta, a nie przez sklep. Wiele produktów ma gwarancję Door-to-door i nawet nie trzeba ruszać się że sprzętem z domu.
Sheldonsty 19.

Możesz coś więcej powiedzieć? Zamówiłem tam sprzęt za 1.5k i jestem ciekaw …Możesz coś więcej powiedzieć? Zamówiłem tam sprzęt za 1.5k i jestem ciekaw co może być tam ewentualnie nie tak.Do tej pory zdarzyło mi się reklamować sprzęt jedynie w MM oraz w X-Kom i odbywało się to kompletnie bezproblemowo.


Leniwa obsługa...nie zna warunków gwarancji (każdy producent ma swoje warunki i rozumiem że nie sposób znać wszystkich,ale pracownicy powinni sprawdzić i nie wprowadzać w błąd). Generalnie ostatnio każda sieć pogorszyła obsługę chyba pracowników mają z łapanki. Pozytywne wrażenia mam z MM...tam kurier przywiózł mi klapkę do TV w ciągu 3 dni.
Siema Gadziu
Tucani19/01/2019 16:14

Polecam reklamować bezpośrednio u producenta, a nie przez sklep. Wiele p …Polecam reklamować bezpośrednio u producenta, a nie przez sklep. Wiele produktów ma gwarancję Door-to-door i nawet nie trzeba ruszać się że sprzętem z domu.Dlatego cena każdego z d2d jest odpowiednio wyższa. Kurier za darmo nie jeździ
eter19/01/2019 17:09

Dlatego cena każdego z d2d jest odpowiednio wyższa. Kurier za darmo nie j …Dlatego cena każdego z d2d jest odpowiednio wyższa. Kurier za darmo nie jeździ


To prawda. Ale mamy takie czasy że większość sprzętów rtv i agd ma to już wliczone w cenę końcowa ale zarazem nie wszyscy o tym wiedzą i denerwują się właśnie jeżdżąc po sklepach w których dokonali zakupu.
Tucani32 min

To prawda. Ale mamy takie czasy że większość sprzętów rtv i agd ma to już w …To prawda. Ale mamy takie czasy że większość sprzętów rtv i agd ma to już wliczone w cenę końcowa ale zarazem nie wszyscy o tym wiedzą i denerwują się właśnie jeżdżąc po sklepach w których dokonali zakupu.No właśnie ... nie wiedzą i potem jest
TK_Robotics18 g, 17 min

Nie polecam tej sieci. Słaby serwis posprzedażny - jeżeli chodzi o dr …Nie polecam tej sieci. Słaby serwis posprzedażny - jeżeli chodzi o drobniejszy sprzęt kupuje taniej za granicą i nie mam problemów z serwisem.


wrzucona promocja dotyczy sprzętu AGD i RTV, do tego typu sprzętu serwis przyjeżdża do domu (oczywiście do wszystkich tv powyżej 32 cali też), dużo drobnego sprzętu ma "szybki serwis" czyli przynosimy zepsute dostajemy nowe. myślę, że każdy z nas miał kiedyś jakiś problem z reklamacją i nie dotyczy to jednej i konkretnej sieci. w ME kupuje właściwie wszystko, mam blisko a poza tym to polska sieciówka z polskim kapitałem (akurat ma to dla mnie znaczenie). reasumując: promocja jest dobra, szczególnie jak ktoś kupuje więcej sprzętu.
Edytowane przez: "tzs" sty 20. 2019
Media ekspert to ten sklep w którym ceny kończą się ...,99 isprzedawca nigdy reszty nie wydaje
laco412 g, 28 min

Media ekspert to ten sklep w którym ceny kończą się ...,99 isprzedawca nig …Media ekspert to ten sklep w którym ceny kończą się ...,99 isprzedawca nigdy reszty nie wydaje


faktycznie ME to jedyny sklep gdzie ceny kończą się na "99" i sprzedawca nigdy nie wydaje reszty
Chcę wziąć TV 55" w tej promocji, ale nie bardzo urządza mnie branie urlopu, żeby czekać na kuriera, a zamawiać coś takiego do pracy to średni pomysł. Czy wybór odbioru w sklepie to dobra opcja czy przez nią coś tracę, typu możliwość zwrotu do 14 dni, itp.?
Crs841 g, 45 min

Chcę wziąć TV 55" w tej promocji, ale nie bardzo urządza mnie branie url …Chcę wziąć TV 55" w tej promocji, ale nie bardzo urządza mnie branie urlopu, żeby czekać na kuriera, a zamawiać coś takiego do pracy to średni pomysł. Czy wybór odbioru w sklepie to dobra opcja czy przez nią coś tracę, typu możliwość zwrotu do 14 dni, itp.?


odbiór w sklepie to dobra opcja, bo możesz zobaczyć tv przed zakupem, np. pod kontem uszkodzenia matrycy, nadal przysługuje Ci prawo zwrotu z tytułu zakupu na odległość (poprzez internet)
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Sheldon. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst