Niestety, ten kupon już wygasł
linuxfoundation 30% certyfikacja i kursy
151° Zakończono

linuxfoundation 30% certyfikacja i kursy

-30%
11
maj 18.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dostępny w atrakcyjnej cenie możliwość zdobycia certyfikatu min. z kubernetesa:
Certified Kubernetes Administrator (CKA) - 220$ z 300$
Certified Kubernetes Application Developer (CKAD)- 220$ z 300$
Mamy możliwość 1 darmowej powtórki egzaminu w ciągu 12 miesięcy

Co to kubernetes? kubernetes.io/pl/…es/

wszystkie możliwe certyfikacje: training.linuxfoundation.org/cer…on/
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Certyfikaty nierozpoznawalne na polskim rynku - szkoda pieniędzy.
ZygfrydVonTroba18/05/2020 08:54

Certyfikaty nierozpoznawalne na polskim rynku - szkoda pieniędzy.


Nie wiem skąd takie informacje, ale w środowisku DevOps certyfikat CKA jest najtrudniejszy i najważniejszy do zdobycia.
Ile ogłoszeń widziałeś z CKA/CKAD na portalach z pracą w porówaniu np. z RHCSA/RHCE albo CCNA/CCNP/CCIE?
Jestem DevOpsem (w zasadzie DevSecOps) i śledzę ten rynek - szukają ludzi do Kubernetesa i kontenerów ale bez CKA(D)
ZygfrydVonTroba18/05/2020 09:07

Ile ogłoszeń widziałeś z CKA/CKAD na portalach z pracą w porówaniu np. z RH …Ile ogłoszeń widziałeś z CKA/CKAD na portalach z pracą w porówaniu np. z RHCSA/RHCE albo CCNA/CCNP/CCIE?Jestem DevOpsem (w zasadzie DevSecOps) i śledzę ten rynek - szukają ludzi do Kubernetesa i kontenerów ale bez CKA(D)


Również pracuje jako DevOps i nie spotkałem się z potrzebą certyfikacji redhata bądź cisco - są to certyfikaty typowo administracyjne. Tym bardziej jak providerem clustera jest chmura. Min 70% jak nie więcej ogłoszeń o pracę na DevOps wymaga kubernetesa lub openshift'a. Wymagań certyfikatu nie ma, ale na pewno łatwiej znaleźć dobrego pracodawcę z poświadczeniem od cloud native
fuel18/05/2020 09:13

Również pracuje jako DevOps i nie spotkałem się z potrzebą certyfikacji red …Również pracuje jako DevOps i nie spotkałem się z potrzebą certyfikacji redhata bądź cisco - są to certyfikaty typowo administracyjne. Tym bardziej jak providerem clustera jest chmura. Min 70% jak nie więcej ogłoszeń o pracę na DevOps wymaga kubernetesa lub openshift'a. Wymagań certyfikatu nie ma, ale na pewno łatwiej znaleźć dobrego pracodawcę z poświadczeniem od cloud native


Znajomość OS i podstaw sieci jest niezbędna jeśli ktoś jest DevOpsem - bez tego nie ma co nawet podchodzić do pracy.
A nasi rekruterzy mają ograniczony zestaw akronimów dot. certyfikacji i CKA(D) na tej liście bardzo rzadko się pojawia.
Co do wymagań dot. chmury - zgoda. Ale patrząc na ostatnie decyzje naszych włodarzy to raczej będzie to Azure niż AWS czy GCP w Polsce....
ZygfrydVonTroba18/05/2020 09:18

Znajomość OS i podstaw sieci jest niezbędna jeśli ktoś jest DevOpsem - bez …Znajomość OS i podstaw sieci jest niezbędna jeśli ktoś jest DevOpsem - bez tego nie ma co nawet podchodzić do pracy.A nasi rekruterzy mają ograniczony zestaw akronimów dot. certyfikacji i CKA(D) na tej liście bardzo rzadko się pojawia.Co do wymagań dot. chmury - zgoda. Ale patrząc na ostatnie decyzje naszych włodarzy to raczej będzie to Azure niż AWS czy GCP w Polsce....


Słowa podstaw jest tutaj kluczowe Wymienione przez Ciebie certyfikaty, obejmują dużo zagadnień, które mocno wchodzą w kompetencje System Admina. Można i wymieniać pewnie certyfikaty z CI/CD gdzie i te narzędzia są obowiązkowe Natomiast promocja tyczy się kubernetesa - ja na pewno skorzystam z CKA MIłego dnia!
fuel18/05/2020 09:27

Słowa podstaw jest tutaj kluczowe Wymienione przez Ciebie certyfikaty, …Słowa podstaw jest tutaj kluczowe Wymienione przez Ciebie certyfikaty, obejmują dużo zagadnień, które mocno wchodzą w kompetencje System Admina. Można i wymieniać pewnie certyfikaty z CI/CD gdzie i te narzędzia są obowiązkowe Natomiast promocja tyczy się kubernetesa - ja na pewno skorzystam z CKA MIłego dnia!


powodzenia!
W PL głównie RHCSA. Banał do zrobienia
fellow18/05/2020 18:01

W PL głównie RHCSA. Banał do zrobienia


Nie pisz tak, bo jeden tumok z drugim uwierzy, że nie trzeba się przygotowywać. A trzeba i to porządnie, bo robi się niby proste taski, ale trzeba to robić szybko i raczej nie ma czasu na błędy, analizę itp. Egzamin raczej średniotrudny, ale nie banał.
fuel18/05/2020 08:59

Nie wiem skąd takie informacje, ale w środowisku DevOps certyfikat CKA j …Nie wiem skąd takie informacje, ale w środowisku DevOps certyfikat CKA jest najtrudniejszy i najważniejszy do zdobycia.


Bez przesady. Zazwyczaj szukają devopsów ze znajomością produktów komercyjnych jak Openshift albo rozwiązań chmurowych (Amazon, Azure, Google, Oracle, IBM)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst