90°
Opublikowano 6 godzin temu

Likwidacja sklepu Majster - Lampy i inne akcesoria w formie 100% zwrotu na kolejne zakupy!

Stacjonarnie: Podkarpackie
Awatar użytkownika OctaneOneee
Opublikowane przez
OctaneOneee
Dołączył w 2020
1
21

O tym kuponie

Sklep Majster w Sanoku (podkarpackie) wyprzedaje cały asortyment, niektóre rzeczy są przecenione niektóre nie, lub dopiero będą. Min. można kupić różnego rodzaju lampy, akcesoria świąteczne, akcesoria sportowe itp za 100% zwrotu w formie bonu na następne zakupy. Pani poinformowała że 2-3 razy w tygodniu przyjeżdża cały TIR towaru (chyba z innych sklepów, bądź magazynów, nie potrafiła określić skąd, ani co przyjedzie. Wyprzedają też wyposażenie sklepu.
Enjoy
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Kamil_Łozowski
  Jak likwidują sklep to gdzie potem wykorzystać bon?
  Awatar użytkownika OctaneOneee
  Autor
  Informacja przy kasie : Bon należy zrealizować w ten sam dzień, lub do 7 dni od jego uzyskania (chyba, nie doczytałem ). Minimalne zakupy 50zł. Na promocję nie łapią się przecenione już produkty. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Owl.
  Czyli wyprzedzą a bonu nie zrealizujesz bo zamknęli się :¥
 3. Awatar użytkownika Krzychu9978
  To co dobre dawno poszło u nas w Jarosławiu Przeworsku chyba już zamknęli ale głowie tam były same resztki a cena normalna tylko gratis w bonie, niech się gonią z tymi bonami.
 4. Awatar użytkownika okuratnyolkoholik
  Coś to strasznie skomplikowane, śmierdzi wałkiem, to nie prościej po prostu przecenić towar i tyle? Tylko jakieś bony, 7 dni, to się nie łapie i tamto? A idź pan panie
Awatar użytkownika