Niestety, ten kupon już wygasł
Lifetime Plex Pass za 89,99$
171° Zakończono

Lifetime Plex Pass za 89,99$

24
lis 15. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Może komuś się przyda. Dostałem dzisiaj na maila promocje. Normalna cena 119,99$
Podobno wysyłają czasem maila z obniżką do 74,99$
Aktualizacje społecznościowe
Plex couponPlex Okazje
Najlepsze komentarze
oxygene1 min

Po co mi to?


Jak ktoś używa plexa i jest mi potrzebne to czemu minusowac okazję? Dla kazdego coś dobrego
24 Komentarze
Po co mi to? :/
oxygene1 min

Po co mi to?


Jak ktoś używa plexa i jest mi potrzebne to czemu minusowac okazję? Dla kazdego coś dobrego
oxygene9 min

Po co mi to?


np. na ebayu można wykupić dostęp do pokaźnej biblioteki filmów i seriali a do tego jest potrzebny plex pass.
Minusa nie dalem hehe. Czy obejze tym netflixa czy Canal+?
oxygene1 min

Minusa nie dalem hehe. Czy obejze tym netflixa czy Canal+?


ani tego ani tego :P
oxygene15/11/2018 20:15

Minusa nie dalem hehe. Czy obejze tym netflixa czy Canal+?


<facepalm>
k4415/11/2018 20:17

<facepalm>


No to... Do czego to konkretnie służy? Przeczytałem opis na stronie, nie rozumiem. Fajnie by było wiedzieć jakie to ma funkcjonalności. Nie minusuję, ale na razie nie mam pojęcia co to w ogóle za usługa.
Mixxer515/11/2018 20:33

No to... Do czego to konkretnie służy? Przeczytałem opis na stronie, nie ro …No to... Do czego to konkretnie służy? Przeczytałem opis na stronie, nie rozumiem. Fajnie by było wiedzieć jakie to ma funkcjonalności. Nie minusuję, ale na razie nie mam pojęcia co to w ogóle za usługa.


Nie no proszę Cię...
Aż sam wpisałem pytanie w Google, bo już myślałem, że faktycznie niż o tym nie ma w internetach..
k4415/11/2018 20:39

Nie no proszę Cię... Aż sam wpisałem pytanie w Google, bo już myślałem, że …Nie no proszę Cię... Aż sam wpisałem pytanie w Google, bo już myślałem, że faktycznie niż o tym nie ma w internetach..


Ależ na pewno jest. Tylko to nie Netflix (a nawet gdyby, to dodanie info w opisie oferty na pewno nie zaszkodzi, zawsze się trafi jakaś zagubiona dusza) żeby każdy wiedział jak to działa. Kolega zapytał, info w opisie nie ma, odpisałeś facepalmem, więc powinieneś wiedzieć co to za usługa. Przecież to nieuprzejme odpowiadać w ten sposób osobie, która zadała po prostu pytanie.
Mixxer59 min

Ależ na pewno jest. Tylko to nie Netflix (a nawet gdyby, to dodanie info w …Ależ na pewno jest. Tylko to nie Netflix (a nawet gdyby, to dodanie info w opisie oferty na pewno nie zaszkodzi, zawsze się trafi jakaś zagubiona dusza) żeby każdy wiedział jak to działa. Kolega zapytał, info w opisie nie ma, odpisałeś facepalmem, więc powinieneś wiedzieć co to za usługa. Przecież to nieuprzejme odpowiadać w ten sposób osobie, która zadała po prostu pytanie.


Wiesz, zakładam z góry, że jeśli ktoś wie, że jest coś takiego jak Pepper, to również da radę znaleźć info na dany temat w Google. Poza tym lepiej nie ufać przesadnie w udzielane tutaj odpowiedzi:)
Plex pass nie rozumiem też o co i po co.
W każdym razie używam Plexa na zasadzie, że w serwerze NAS mam Plex Media Server, a u rodziców jest klient (np. TV) i dostęp do biblioteki z serwera.
A tutaj... na kij mi dostęp do wersji beta z tym plexpass? mam zapłacić za to że będę betatesterem?
Plex pass dodaje do uslugi Plex dodatkowe funkcjonalnosci. Nie chcesz nie kupujesz. Używasz Plexa, to powinieneś wiedzieć co pass daje dodatkowo. Ja używam plex pass i jest mi to potrzebne żeby mieć porządek w zbiorach filmow i muzyki ktore zgrałem z plyt cd i dvd.
Daaawno temu kupiłem za 59,99$, ale ta cebulka też jest niezła.
Hmm. Ja też nie wiem do czego to. Przez chwilę myślałem że można wykupić stream tv online operatorów. I patrzę region Polska jest. I te 100 dolców za dożywotnia dostęp do oferty polskich kanałów to byłoby spoko. Ale nie mam czasu w pracy doczytać. Wy tu mówicie o NASach i netflixach. To nie to?
Dziękować W końcu dali jakieś promo
Miałem plexa i rok temu zrezygnowałem. Aplikacja wysyłała ok 500MB danych na godzinę z tv samsunga MU7000 pomimo, że oglądałem w tym czasie tv naziemną.
Ruch kierowany był na serwery 92.123.225.72 i 92.123.225.81 To serwery akamai, powiązane z aplikacją PLEX.

Dodam, że Plexa miałem na tv i na laptopie.
emil.mil29 min

Miałem plexa i rok temu zrezygnowałem. Aplikacja wysyłała ok 500MB danych n …Miałem plexa i rok temu zrezygnowałem. Aplikacja wysyłała ok 500MB danych na godzinę z tv samsunga MU7000 pomimo, że oglądałem w tym czasie tv naziemną.Ruch kierowany był na serwery 92.123.225.72 i 92.123.225.81 To serwery akamai, powiązane z aplikacją PLEX.Dodam, że Plexa miałem na tv i na laptopie.pl.wikipedia.org/wik…mai
Opis za surowy. Po to są takie portale, żeby mieć wszystko na tacy.
emil.mil15/11/2018 22:20

Miałem plexa i rok temu zrezygnowałem. Aplikacja wysyłała ok 500MB danych n …Miałem plexa i rok temu zrezygnowałem. Aplikacja wysyłała ok 500MB danych na godzinę z tv samsunga MU7000 pomimo, że oglądałem w tym czasie tv naziemną.Ruch kierowany był na serwery 92.123.225.72 i 92.123.225.81 To serwery akamai, powiązane z aplikacją PLEX.Dodam, że Plexa miałem na tv i na laptopie.


I jaki z tego wniosek? To co ogladales na naziemnej poszło na ich serwery?
oxygene5 g, 55 min

Minusa nie dalem hehe. Czy obejze tym netflixa czy Canal+?


tragedia :DDD
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst