LeTV LeEco Le Max 2 X820 5.7 inch 6GB RAM 64GB ROM Snapdragon 820 @Banggood
175°Zakończono

LeTV LeEco Le Max 2 X820 5.7 inch 6GB RAM 64GB ROM Snapdragon 820 @Banggood

9
kwi 21. 2017
$223.59 z kuponem (~896zł)

Wysyłka 25.04.

Porównanie z OnePlus 3:

Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
6gb po co?
Avatar
Usunięty16515
Wajperkwi 18. 2017

6gb po co?

Bo to Android. Na starym złomie PC z 2GB RAM odpalam sobie w tle muzykę, film, przeglądarkę z kilkoma stronami, program graficzny i jakoś to działa. Na Androidzie na 2GB odpalisz jedną kartę w przeglądarce, komunikator, po czym włączysz jakąś trzecią aplikację i ubija ci jedną z wcześniejszych.
Wajperkwi 18. 2017

6gb po co?


dowalanie ramu rozleniwilo developeorw... po co optymalizowac soft, apki jak kolejny flagowiec ma zapas i to spooory
Taki iphone z 1gigabantem ramu bez problemu ogarnia to co andek z 4GB - i to jest smutne.
A jakie w tym sklepie jest prawdopodobieństwo zapłaty 23 % ???
psycho144kwi 21. 2017

... po co optymalizowac soft, apki jak kolejny flagowiec ma zapas i to …... po co optymalizowac soft, apki jak kolejny flagowiec ma zapas i to spooory Taki iphone z 1gigabantem ramu bez problemu ogarnia to co andek z 4GB - i to jest smutne.


E tam. 3GB RAM, 74 karty w przeglądarce i 1GB wolnych zasobów, a w tle parę rzeczy (m.in. aplikacja Polskiego Radia). Gdy miałem 2GB, było podobnie. MIUI, a wiec system szybki, ale podobno zasobożerny.
Więc ogólnie nie jest aż tak źle, choć z tą optymalizacją to prawda.
Usunięty16515kwi 19. 2017

Bo to Android. Na starym złomie PC z 2GB RAM odpalam sobie w tle muzykę, f …Bo to Android. Na starym złomie PC z 2GB RAM odpalam sobie w tle muzykę, film, przeglądarkę z kilkoma stronami, program graficzny i jakoś to działa. Na Androidzie na 2GB odpalisz jedną kartę w przeglądarce, komunikator, po czym włączysz jakąś trzecią aplikację i ubija ci jedną z wcześniejszych.

Nie wiem co ty masz za telefon bo u mnie przy 2GB ramu śmiga wszystko bez zająknięcia - przeglądarka z kilkunastoma kartami, muzyka w tle, komunikatory, apki do forum i wiele innych na raz.
"640K ought to be enough for anybody." - Bill Gates
Avatar
Usunięty16515
samojedkwi 21. 2017

Nie wiem co ty masz za telefon bo u mnie przy 2GB ramu śmiga wszystko bez …Nie wiem co ty masz za telefon bo u mnie przy 2GB ramu śmiga wszystko bez zająknięcia - przeglądarka z kilkunastoma kartami, muzyka w tle, komunikatory, apki do forum i wiele innych na raz.

I to wszystko na raz, bez przeładowywania aplikacji przy przełączaniu?
Wybitny przypadek.

Na teście nawet SGS8 miał problem z utrzymaniem w pamięci kilku większych aplikacji, bez ponownego ich ładowania. Dla porównania, iPhone z mniejszą ilością RAMu wszystko trzymał w pamięci i nie było przeładowywania aplikacji.

Pewnie gdyby wrzucić do Androida 16GB, zrównałby się w tym względzie z Japkiem czy Win7 na 2GB (choć tu przykład trochę nie fair, bo ten korzysta z pliku wymiany, ale liczy się efekt końcowy)

Wszystko zależy od producenta, nakładki i ingerencji w Androida. Żaden Samsung nie utrzyma wielu aplikacji i nie potrafią sobie z tym poradzić. Co do "Japka" to też zależy - mój stary ipad nie radzi sobie kompletnie ale wiem, że to celowe postarzenie by kupić nowszy model.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst