Lenovo Y Gaming Mouse Pad 19 zł
327°Zakończono

Lenovo Y Gaming Mouse Pad 19 zł

10
paź 1. 2017
Aktualizacje społecznościowe
X-Kom kody rabatoweX-Kom Okazje

Grupy

10 Komentarzy
Po pierwsze: było
Po drugie: podkładki rozeszły się w 3h od wystawienia.
Yakopaź 1. 2017

Po pierwsze: byłoPo drugie: podkładki rozeszły się w 3h od wystawienia.

Szkoda ze to nie gorący strzał, ale okazja na 15lecie x kom, czytaj uwaznie
Co nie zmienia że już było 2x
lukaapaź 1. 2017

Co nie zmienia że już było 2x


No i? Tamtej okazji nikt nie zaktualizował. I tam był gorący strzał tu jest z kodem.
Tam też było z kodem:) Sam wpisywałem strefa okazji też. Mniejsza..
Edytowane przez: "lukaa" paź 1. 2017
Teraz jest seria Legion. Y wyprzedają, bo nie będzie kontynuowana. Akurat pod mojego "starocia"
W tej cenie, czasem taniej, można kupić niewiele większego A4techa (jakość jak QCK), ale tutaj podkładka jest podszyta naokoło brzegów, więc jak najbardziej na plus.
Edytowane przez: "polimat" paź 2. 2017
polimatpaź 2. 2017

W tej cenie, czasem taniej, można kupić niewiele większego A4techa (jakość …W tej cenie, czasem taniej, można kupić niewiele większego A4techa (jakość jak QCK), ale tutaj podkładka jest podszyta naokoło brzegów, więc jak najbardziej na plus.


Przecież ten A4Tech w niczym nie przypomina QCK a już na pewno nie jakością. QCK jest sporo cieńsza, nie wystają tam nigdzie niteczki, ślizg myszy jest sporo bardziej kontrolowany.
Piotr.Plenzlerpaź 2. 2017

Przecież ten A4Tech w niczym nie przypomina QCK a już na pewno nie j …Przecież ten A4Tech w niczym nie przypomina QCK a już na pewno nie jakością. QCK jest sporo cieńsza, nie wystają tam nigdzie niteczki, ślizg myszy jest sporo bardziej kontrolowany.


O ile nic się nie zmieniło w przeciągu roku, to są porównywalne. Mam obie. Kontrola = większe tarcie, więc niekoniecznie dobrze to świadczy o Qcyku.
polimatpaź 2. 2017

O ile nic się nie zmieniło w przeciągu roku, to są porównywalne. Mam obie. …O ile nic się nie zmieniło w przeciągu roku, to są porównywalne. Mam obie. Kontrola = większe tarcie, więc niekoniecznie dobrze to świadczy o Qcyku.


QCK jest cieńsza przez co podkładka działa mniej jak "poduszka". A4Tech ma bardziej śliską powierzchnie, ale jej grubość powoduje, że nie masz ani kontroli ani szybkości. Podkładka ma być twarda, dlatego droższe są plastikowe, ale nie każdy lubi ten feeling dlatego dla nich istnieją materiałowe. Różnica jest gigantyczna, dopiero te Natec Genesisy można uznać za jakość QCK, bo A4Tech oprócz tego co wspomniałem ma nierówny splot materiału, a te A4Tech z serii Bloody nawet nie dasz rady wyprostować żelazkiem, bo jest źle zaprojektowane opakowanie. Najtańszy syf.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst