Niestety, ten kupon już wygasł
Kytary.pl - weekendowa zniżka 5% na wszystko
139° Zakończono

Kytary.pl - weekendowa zniżka 5% na wszystko

-5%
4
sie 28.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W internetowym sklepie muzycznym kytary.pl weekendowa zniżka 5% na dowolne towary, głównie gitary i inne instrumenty muzyczne. Zniżka działa też na towary przecenione i wyprzedażowe. Akcja trwa do końca weekendu.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Kurde... chciałem złapać sklep na tym, że mogą pozwolić sobie na te 5%, bo mają wysokie ceny. Sprawdziłem 3 ich produkty (słuchawki, głośnik, stolik pod klawesyn), które pojawiły się na stronie głównej z tymi w innych sklepach (ceneo) i okazało się, że... mają i tak sporo niższe ceny. No to chyba polecam. Choć ja nic nie kupię, bo nie potrzebuję.
Avatar
Usunięty380349
shaqadeemaz28/08/2020 21:43

Kurde... chciałem złapać sklep na tym, że mogą pozwolić sobie na te 5%, bo …Kurde... chciałem złapać sklep na tym, że mogą pozwolić sobie na te 5%, bo mają wysokie ceny. Sprawdziłem 3 ich produkty (słuchawki, głośnik, stolik pod klawesyn), które pojawiły się na stronie głównej z tymi w innych sklepach (ceneo) i okazało się, że... mają i tak sporo niższe ceny. No to chyba polecam. Choć ja nic nie kupię, bo nie potrzebuję.


Aż przypomniała mi się kolonia na Słowacji.
Właśnie chciałem kupić pianino cyfrowe, dzięki
Jak to jest ze zwrotami i gwarancją w Polsce? Jakby na to nie patrzeć to nie jest nasz lokalny sklep. Boje się że mogę wpakować się w syf jak coś za duże pieniądze padnie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst