Niestety, ten kupon już wygasł
Kurtki i śpiwory puchowe Aura taniej o 25%
143° Zakończono

Kurtki i śpiwory puchowe Aura taniej o 25%

-25%
21
kwi 16.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przecena na wszystkie produkty ze sklepu online.
Aura (kiedyś Yeti) to jedna z najbardziej znanych i docenianych polskich firm produkujących odzież puchową (co ważne - z polskiego puchu).
Cen można się na początku przestraszyć, ale płacimy za jakość - to specjalistyczny sprzęt dla górołazów, podróżników, wspinaczy i innych zapaleńców.
Aura zaopatrywała przez jakiś czas TOPR i GROM, więc jak łatwo ogarnąć - ich produkty to najwyższa, profesjonalna półka.

Kod dodajemy w koszyku i heja
Aktualizacje społecznościowe
21 Komentarzy
Logo firmy Aura wygląda jak lustrzane odbicie Audio Technica.

Link do sklepu: aurapoland.com/
To jest dawne Yeti jeśli się nie mylę.
Cena rzeczywiście mnie przestraszyła(shock)
plzws16/04/2020 14:28

To jest dawne Yeti jeśli się nie mylę.


Zgadza się !
Posiadają sklepy stacjonarne??
mam spiwor, dobra jakosc
kod wlasny czy od pana podroznika? ;-)

Karol Nienartowicz
leeloo16/04/2020 14:57

kod wlasny czy od pana podroznika? ;-)Karol Nienartowicz


Celnie! Z jego instagrama, nie inaczej
hudego16/04/2020 14:43

Posiadają sklepy stacjonarne??


Z tego co wiem jest jeden, na warszawskiej pradze.
śpiwory kozakm
mam nadzieję, że firma sobie radzi bo w ciągu miesiąca drugi raz -25% na wszystko to jak na nich szaleństwo
Ceny po obniżce wyższe niż na innych stronach - żadna promocja.

Lepsze ceny np w alpinsklep alpinsklep.pl/pl/…tml
Edytowane przez: "Czukii" kwi 16.
Pozwolę sobie zawołać pepperowego outdorowego specjalistę @Nemesis co sądzisz ? (jeżeli miałeś/masz jakieś przemyślenia oczywiście)
hudego16/04/2020 14:43

Posiadają sklepy stacjonarne??


W 'jamniku' na przeciw dw. Wschodniego
eter16/04/2020 19:49

Pozwolę sobie zawołać pepperowego outdorowego specjalistę @Nemesis co sąd …Pozwolę sobie zawołać pepperowego outdorowego specjalistę @Nemesis co sądzisz ? (jeżeli miałeś/masz jakieś przemyślenia oczywiście)


Powiem tak, Aura (dawniej Yeti) robi dobrze, ale obecnie robi za drogo, bardzo podnieśli w ostatnim czasie ceny swoich produktów i nie dziwię się że muszą robić promocje bo niestety przestali być konkurencyjni. Nie mam czasu teraz porównywać cen za bardzo ale jeżeli jest jak ostatnio to nawet ze zniżką jest za drogo. Radziłbym skierować swój wzrok w stronę innego rodzimego producenta - Cummulusa, po prostu Aura zaczęła przeginać cenowo. Warto też zerknąć na Małachowskiego i Pajaka
skrzek16/04/2020 19:58

W 'jamniku' na przeciw dw. Wschodniego


Dziękuję bardzo - pozdrawiam
Nemesis16/04/2020 20:05

Powiem tak, Aura (dawniej Yeti) robi dobrze, ale obecnie robi za drogo, …Powiem tak, Aura (dawniej Yeti) robi dobrze, ale obecnie robi za drogo, bardzo podnieśli w ostatnim czasie ceny swoich produktów i nie dziwię się że muszą robić promocje bo niestety przestali być konkurencyjni. Nie mam czasu teraz porównywać cen za bardzo ale jeżeli jest jak ostatnio to nawet ze zniżką jest za drogo. Radziłbym skierować swój wzrok w stronę innego rodzimego producenta - Cummulusa, po prostu Aura zaczęła przeginać cenowo. Warto też zerknąć na Małachowskiego i Pajaka


A Cumulusa to kupuje się w regularnej cenie? Co chwilę widzę gdzieś zakup grupowy.
Jak byłem w sklepie Aury to sami mówili kiedy i gdzie szukać info o zakupie grupowym (wówczas jest w obu firmach -30%)
az sprawdzilem, za nore dry 3 lata temu na promocji w skalniku dalem 950zl, dzis na stronie aura bez promocji za 2600zl (ale co prawda inne materialy)
skrzek16/04/2020 20:21

A Cumulusa to kupuje się w regularnej cenie? Co chwilę widzę gdzieś zakup g …A Cumulusa to kupuje się w regularnej cenie? Co chwilę widzę gdzieś zakup grupowy.Jak byłem w sklepie Aury to sami mówili kiedy i gdzie szukać info o zakupie grupowym (wówczas jest w obu firmach -30%)


Każdy kupuje jak i kiedy mu się uda, większość próbuje na promocjach i zakupach grupowych, wtedy Cumulus jeszcze bardziej się opłaca

Może podam przykład dla tego o czym ja pisałem:
Tuba od Aury kosztuje z obniżką o 25% 862zł. Waży 625 gramów, nie ma kaptura, komfort na +7
Lite Line 200 od Cumulusa w regularnej cenie kosztuje 800zł czyli 62zł mniej niż Aura w promo. Waży o 125 gramów mniej, ma kaptur i ok komfort niższy bo na +9, ale nadal chyba coś z tego porównania wynika. Niestety porównując Cumulusa i Aure ciężko znaleźć dwa identyczne parametrowo produkty.

Inne porównanie
Aura model Pure kosztuje bo obniżce o 25% 1102,50zł Waży 850 gramów i ma komfort na 0 stopni.
Cumulus model Mysterious Traveller w regularnej cenie kosztuje 900zł więc ponad 200zł mniej. Fakty waży 40 gramów więcej i ma komfort na +1 ale to minimalna różnica względem Aury w parametrach za to duża w cenie
Edytowane przez: "Nemesis" kwi 16.
skrzek16/04/2020 20:21

A Cumulusa to kupuje się w regularnej cenie? Co chwilę widzę gdzieś zakup g …A Cumulusa to kupuje się w regularnej cenie? Co chwilę widzę gdzieś zakup grupowy.Jak byłem w sklepie Aury to sami mówili kiedy i gdzie szukać info o zakupie grupowym (wówczas jest w obu firmach -30%)


Aura robi zakupy grupowe, na fb nie jest problemem trafić -25-30%. Cumulus natomiast wystrzega się ich jak ognia. Ostatnie, jakie widziałem, były kilka lat temu. Ale ceny wtedy nie dochodzą do -30%, tak samo przy zakupach przez jednostki współpracujące.

Używam Cumulusa, uważam ze zwłaszcza w Fast and Light maja więcej do zaproponowania
Edytowane przez: "jakub.krol" kwi 16.
A chciałbym jeszcze zapytać, czy ktoś testował parametry tych śpiworów?
Patrząc na przebadanego z normami Simonda z decathlonu decathlon.pl/piw…tml, biorąc pod uwagę, że np ma 789 g puchu 800 CUIN i temperaturę komfortu -9 (przy zdecydowanie bardziej obcisłej budowie, czyli mniej utraty ciepła) to porównując do bazy + od aury aurapoland.com/pl/…tmlrównież z temperaturą komfortu -9 to ona ma 750 g puchu 730 CUIN wraz z luźniejszą budową.


Czysto na logikę parametry Aury są zawyżone. Nie widzę też jakiś większych różnic, jeżeli chodzi o rozmieszczenie puchu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst